Guma do włosów - nie mogę układać włosów.

radek8_85

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Sorki za temat, ale bardzo mnie to denerwuje.
Chciałem używać gumy do włosów, ale uzyskuje efekt odwrotny. Zamiast fajnych włosów mam gorsze niż przed nałożeniem gumy, niewiem co ze mną jest nie tak.
Mam bardzo rzadkie włosy, długość ok. 2,5-3cm, a najgorsze że kręci mi się strasznie grzywka.
Jedynie co mogę zrobić po nałożeniu gumy to nałożyć go i nic po za tym (żadnego układania), jedynie żeby włosy były minimalnie trwalsze. Bo z grzywką mam taki problem, że sama końcówka tak mi się kręci jakbym przed chwilą lokówkę wyciągnął :( Dodam jeszcze jedną rzecz, że mam bardzo widoczne zakola.

Bardzo proszę o pomoc, bo bardzo mnie to denerwuje, że nic nie mogę zrobić, a próbowałem już chyba wszystkiego: na wilgotne włosy, na suche, mała/duża ilość gumy, np. ściśnięcie rękami końcówkę grzywki i trzymanie przez długi czas, itp. Niewiem co jest nie tak :(
 

WierAnna

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
moze zła marka? Mój były uyzywal,ale nie wiem jaki to był specyfik, w kazdym razie nie narzekał. A moze masz zbyt słabe włosy?
 

radek8_85

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Dzięki za odpowiedź, bardzo możliwe że mam słabe włosy, czyli nic mi już nie wyjdzie żeby trochę inaczej wyglądać :(
 
D

Dorka123

Guest
spróbuj kleju do stylizacji, mój M. ma taki i bardzo sobie chwali:
tgftg100.jpg
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Spróbuj najpierw postawić mokre włosy suszarką, a dopiero później użyć gumy.


Sam też mam problemy z ustawianiem włosów- nigdy nie ustawie tak, żeby mi się podobało. Albo ustawia współlokatorka, albo wychodzę bez ustawiania.
 

Bartezzz2

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2010
Posty
20
Punkty reakcji
1
Najlepiej jest układać włosy świeżo po myciu. Ja stosuję taką taktykę - myję włosy, później wycieram do sucha ręcznikiem (nie do końca sucha, delikatnie wilgotne włosy muszą być, ale jakby sprawiały wrazenie juz suchych). Wtedy biorę trochę gumy, rozcieram na dłoniach i wcieram we włosy. Potem modeluje tak, jak mi się podoba. Ważne jest, aby włosy nie były do końca suche, bo to utrudnia stylizację wybranej fryzury.

Najlepiej jest układać włosy świeżo po myciu. Ja stosuję taką taktykę - myję włosy, później wycieram do sucha ręcznikiem (nie do końca sucha, delikatnie wilgotne włosy muszą być, ale jakby sprawiały wrazenie juz suchych). Wtedy biorę trochę gumy, rozcieram na dłoniach i wcieram we włosy. Potem modeluje tak, jak mi się podoba. Ważne jest, aby włosy nie były do końca suche, bo to utrudnia stylizację wybranej fryzury.

Ja używam gumy do włosów z firmy Joanna - tej żółtej.
 

Reggie

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2008
Posty
115
Punkty reakcji
0
Też mam tę gumę Toni - nie trzeba kombinować żeby się uczesać, jest bardzo dobra jakościowo więc włosy się jej łatwo poddają.
 

lukrecjaa

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
189
Punkty reakcji
0
moj facet uzywa gumy do wlosow z tej firmy, jak narazie jest ok, bo jest wydajna i dlugo pozostaje na wlosach.
 

WaZe

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2013
Posty
42
Punkty reakcji
1
Też mam z T&G, taką w słoiczku, raczej nie mam problemów z układaniem.
 
D

Dorka123

Guest
mój ma klej do stylizacji T&G i twierdzi, że jest nawet lepszy niż guma, której używał do tej pory
 

Ola44

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2012
Posty
47
Punkty reakcji
0
No to już kwestia gustu, kazdy ma jakies swoje ulubione produkty, kwestia znalezienia tego "idealnego"
To niemal jak z facetami... ;p
 

farelka

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
o tak, czasem nawet łatwiej faceta znaleźć niż idealny kosmetyk :/
 

Reggie

Nowicjusz
Dołączył
17 Grudzień 2008
Posty
115
Punkty reakcji
0
troche się proporcje widze odwrocily :D dobre kosmetyki sa w kazdym dobrym sklepie, poszukaj a znajdziesz ;)
 
D

Dorka123

Guest
No bez przesady, ani z facetami/kobietami, ani z kosmetykami tak tragicznie nie jest ;)
Po prostu trzeba szukać i próbować, a jak już się znajdzie to trzeba pozostać wierną/ym ;)
 
Do góry