Gry z klimatem, których Wam brakuje

Krzaku

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
29
Punkty reakcji
0
Nie wiem cyz to było wymieniane, ale jeśli chodzi o klimat to polecam MMORPG World of Warcraft. Wiele prywatnych serverów które coraz bardziej przybliżają się do Blizzarda. Ile to nocy przy tej grze, ile to dni i weekendów :)
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Neverhood - boki zrywałem przy tej gierce :D Może poszukam sobie najlepsze akcje z niego na YouTubie szybko ;p
 

majlosh

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kraków.
No gra z najlepszym klimatem to wedlug mnie MAFIAAA : City Of Lost Heaven :p przeciez ta gra jest jak film ;] jak sie konczy gre to az lezka sie w oku kreci no :(
 
A

Aqualorn

Guest
Ja polecam Gothica. Dla tych którzy nie czają gra z 2001 roku produkcji niemieckiego studia Piranha Bytes. To była pierwsza gra, która tak mi się podobała.
Klimat jest genialny: mroczny pełen tajemnic ale jednocześnie realny. Fabuła choć liniowa to pełna zwrotów akcji dzięki czemu zwłaszcza za pierwszym razem gra wciąga i zaskakuje. Jak komuś się spodoba jest jeszcze Gothic II (z dodatkiem Noc Kruka) i Gothic 3. Wszystkie gorąco polecam tym bardziej że trójka wyszła rok temu i wciąż jest dość świerza.
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Nie to żebym miał coś do fanów gothica ale tu (wyżej popisany) jest pierszym który tak ładnie się wypowiedział o tej grze (sensem ze tak jakoś fajnie sie to czytało) :)
Polecam serie TES z Morrowindem i Oblivionem na czele.
Obecnie polecam Heroes 3 do których wróciłem po tylu latach :p
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
jasne, rpg w świecie magii to prawie symulator życia :D
 

MikeNAS

Nowicjusz
Dołączył
22 Lipiec 2007
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wadowice
Ehhh stare dobre czasy gdy gry mialy dusze :)

Fallout 1 & 2
HoM&M 3
Planescape Torment
Diablo 1 & 2 :)

Kazda z nich, była swego czasu hitem, dla wielu nadal jest klasykiem, i niedoscignionym wzorem...
Pamietne czasy gdy dostałes w łapy taka giere i ten szok jaka grafa, życ nie umierac :D
 

Sebcio_O94

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2007
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
z kont ;]
Ja to polecam diablo 2 + expansion... kiedys to uwielbialem jak mialem starego kompa ale mam juz dobrego wiec przezucilem sie na wiedzmina.. kiedys tesh podobala mi sie gra duke nuke :sexy:
 

sarek

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Diablo 2 dokładnie ;) Gra po necie super doświadczenia, wiele nieprzespanych nocy :). Warto zakupić tą gre.

Do tego heroes III tej gry mi strasznie brakuje, takich swietnych i grywalnych gier juz nie ma i chyba nie bedzie...
 

pawelonmix

Nowicjusz
Dołączył
25 Styczeń 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Second sight moge Ci polecić....Jak chcesz zabójczą dawke klimatu rodem Tpp/Fpp to SUFFERING I CLIVE Barker's Undying WYMIATAJĄ !!!! Doom przy tym to dno..........A pozatm Call of Cthulu mafia maxy paynesy
 

Jarhead

Upiorny Władca
Dołączył
24 Czerwiec 2006
Posty
972
Punkty reakcji
12
Wiek
31
Hmm...myślę że GTA III
Pamiętam jak graliśmy w GTA II w LAN`ie...a kiedy wyszło GTA III to już kompletny odlot.
Taka duża odmiana...kilka razy to przeszedłem...jak dla mnie ma to świetny klimat :)
No i jeszcze WarCraft III i WarCraft III: Tron Mrozu - to przeszedłem kilkanaście razy.Ma ogromnie wciągającą fabułę...wiele nocy zarwałem przez tą gre :D
 

Grankhan

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2008
Posty
136
Punkty reakcji
0
Fallout i Fallout 2 - dwie gry mające najlepszy klimat z tych, w które grałem. Ten postnuklearny świat, w którym trzeba było zdobywać samemu szacunek przez pomaganie innym lub przez okrycie się złą sławą.. świetna fabuła, choć jedynka trochę krótka, bo chyba do ok. 20 levela dobiłem.. dwójka świetna, myślę, że jeszcze lepsza od pierwowzoru. Do dziś pamiętam to intro i słowa: "War... war never changes". Aż się łezka kręci :)

Poza tym Gothic 1 i 2 (Noc Kruka) ze wspaniałym Bezimiennym, seria 'The Elder Scrolls' z Morrowindem na czele (który wg mnie ma lepszy klimat od Obliviona) i Diablo 2: LoD. :)
 

stevenloop

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
GTA Vice City!!!! Tej gry w klimacie nic nie przebije! Ach ta muzyka lat 80-tych :) właśnie sciagam tę grę mam już 75% jutro będę mykał.
 
Do góry