Gry przeglądarkowe/online - linki, reflinki

heaen

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Śrem k.Poznania
Aaa i wszystko jasne, w WoW'a nie grałam [jeszcze xD]... A ogólnie nie stać mnie na granie na oficjalnych, bo z przykrością stwierdzam, że są zbyt drogie -.-"
 

Paździoch

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Aaa i wszystko jasne, w WoW'a nie grałam [jeszcze xD]... A ogólnie nie stać mnie na granie na oficjalnych, bo z przykrością stwierdzam, że są zbyt drogie -.-"


Heaen skoro jeszcze nie grałaś to koniecznie musisz kiedyś spróbować :D Bo na prawdę warto :eek:k:
No a co do abonamentu to właśnie to jest chyba jedyna wada tej gry :/ Ale właśnie dlatego gram na prywatnych serwerach :)
 

Lechoo

noise maker
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mrowisko
Aaa i wszystko jasne, w WoW'a nie grałam [jeszcze xD]... A ogólnie nie stać mnie na granie na oficjalnych, bo z przykrością stwierdzam, że są zbyt drogie -.-"
Lol i to jest zasadniczy problem, są nieproporcjonalnie drogie w stosunku do zarobków przeciętnego polaka :/

A co do MMORPG to grałem w kilka, m. in. MU Online, Knight On Line, Risk Your Life, Ethernal Lands, Lineage 2, czekam teraz na WOWa, zobaczymy co to warte :D
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Tak, tylko czasem można się aż zabardzo oderwać i zapomnieć o sprawdzianie z Historii :D.

Ja grałem 2 lata w Tibie, teraz dzięki mojemu Adminowi nie moge już grać :(.
 

heaen

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Śrem k.Poznania
Berials - powinieneś pobłogosławić admina i przestać grać w to COŚ. Toż to ani grafiki ani fabuły ani..NICZEGO :| ja tam nigdy nie kapowałam tej gry i ludzi kórzy w nią grają ;) jest tyle lepszych mmoRPG ^^
 

heaen

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Śrem k.Poznania
dokąłdnie, ponieważ serveryv prywatne są niedopracowane pdo wieloma względami i nie działa wiele ciekawych urozmaiceń gry... Dlatego może sie dość szybko znudzić. Poza tym w l2 nie opłaca sie grać, jeśli nie znasz tam ludzi, bo samemu jest smętnie! :))) Ale tak to chbya ze wszystkimi MMORPG'ami
 

UZI

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
180
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
skąd?
No gram i musze powiedzieć że gra jest spoko :p
Robie teraz questa na Dark Elf Dark Wizard i szukam Skeleton Scouts w Ruins of Agony ale nie moge ich znalezc :p
 

Lechoo

noise maker
Dołączył
31 Grudzień 2005
Posty
516
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
mrowisko
No gram i musze powiedzieć że gra jest spoko :p
Robie teraz questa na Dark Elf Dark Wizard i szukam Skeleton Scouts w Ruins of Agony ale nie moge ich znalezc :p
DW to moje pierwsza postac :p trochę sie pomeczylem przy tym quescie, szkielety znajdziesz na obrzezach RoA, trochę na N-E ;)
 

Drag

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
169
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Bielsk Podlaski
Kto w to nie gra =) Lineage rulez =T
Gram już od roku...
No grałem... już czasu na to nie mam, teraz pozostało mi postawić polski serwer
(w przeciwieństwie do reszty nie będzie to L2J emu)
I będzie najlepszy bo sprzęt jaki mamy zakupić jest wart ok 2500zł ^_^
(kiedy inny polski serwer jest wart 916zł)

http://mobl2.webd.pl/server/info.php

Cel mamy i jesteśmy ku niemu bardzo blisko =) teraz tylko czekać na reszte kasy, a
później to już czysta przyjemność =)

Może ktoś sie przyłączy do naszego społeczeństwa? =)
*wskazuje adres na sygnaturce*

Pa ^_^
 

agrysz

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2006
Posty
4
Punkty reakcji
0
polecam www.karmazyn.ccrpg.pl superasta gra, wciągnęła mnie na baaaardzo długo, chociaż na początku nie wiadomo o co chodzi, trza sie oswoić :p
 

Neldoor

Nowicjusz
Dołączył
1 Czerwiec 2005
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
<KrK team>
ja dobiero zaczolem grac i szczerze mowiac noobem jestem :bag: wiec potrzebuje kogos pomocy...nie od razu sojusz ale jakis nauczyciel :D takze prosze o wsparcie.... a i kto da mi linka do lineage 2?? tez bym zagral... i skad mozna sciagnac wow`a?? na privach bym zagral
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Grałem w L2 na prywatnym servie.
Allseron. Może ktoś słyszał. Bardzo dobry server, admini dużo bugów usuneli i usuwają. Server ma klimat fantasty.
Ale już tam nie gram. Teraz gram na Ancient Legion. Ponieważ mój klan się przeniósł. Tak samo jak allseron tylko AL jest nowy.

Wszędzie raty są 2x/3x. Więc łatwej gry nie ma :)
 

Drag

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2005
Posty
169
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Bielsk Podlaski
Allseron to pomylka :bag:
Najlepszy motyw z rejestracją... I ten sprzęt...

Najlepsze serwery można znaleźć na ... *wskazuje sygnature* :p
 
Do góry