marcinmk

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2012
Posty
20
Punkty reakcji
0
To ja mam pytanie o niby darmowe gry przeglądarkowe . Tak oczywiście wiem że są za darmo (jak chcesz). Tylko czy nigdy za nie nie płaciliście ? Czy nie macie pokusy żeby wysłać tego smsa i trochę pomóc sobie w grze? Jestem ciekaw czy są wogóle takie osoby które nie wysłały ani jednego smsa premium.
I pytanie do tych co wysyłają te smsy : ile wydajecie miesięcznie na gry przeglądarkowe (smsy premium) ??????
 

arock

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2012
Posty
30
Punkty reakcji
0
zawsze jak gram w jakąś grę to zakupuję konto premium, albo jakieś monety, kryształy itp. Na początku to bardzo ułatwia grę. Potem sobie już daruje.
 

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
Jeszcze nigdy nie wysłałem, ale wyślę. Teraz ustawiam bota w "na ryby"... jak wbiję odpowiedni poziom to kupię najlepszy sprzęt żeby bocić dalej.
 

kar-98

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
ja w przeglądarkowych nigdy nie wydałem żadnej kasy, ale w anno1777 chyba zacznę kupować, z tym ze w tej gierce mogę wypłacać prawdziwe pieniądze
 

barthezz!

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2010
Posty
36
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz
Kiedyś gdy grałem w NFS World wydawałem pieniądze na tzw. SpeedBoosty. Były i są cholernie drogie ale ja kupowałem przelewami kiedy była niewiarygodna przecena (ponad 90%) i ogólnie na tą grę wydałem jakoś 50zł może więcej gdzie teraz jest warte ~300zł.
 
G

geniuss

Guest
Stosunkowo mało gram, a jeżeli już po coś sięgam to raczej nie przeznaczam pieniędzy na gry - wolę samemu dochodzić do pewnych rzeczy ;)
 
D

Drwalx

Guest
W Duel of Champions ostatnio wydałem 40 zł na karty, ale żałuje - wylosowałem taki śmietnik że odechciało mi się cokolwiek kupować. Tak to nie wydaje w ogóle kasy w grach. Aaa grałem jeszcze World of Tanks i tam w sumie wydałem jakieś 150 zł. W ogóle gry się bardzo popsuły teraz. Płacisz i wygrywasz. Coraz więcej zepsutych przez to gier :(
 
Do góry