GOTOWE NA WSZYSTKO

Status
Zamknięty.

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
~zach-pom~
ja poprostu uwielbiam ten serial, szkoda ze leci tak pozno i wniedziele ale nie moge przegapic zadnego odcinka:)

"Gotowe na wszystko" (Desperate Housewives)
to serial o tym, że nie wszystko jest takie, jak wydaje się być. Szczęśliwe i spokojne przedmieście kryje w sobie wiele tajemnic. O sekretach swoich przyjaciółek opowiada Mary Alice Young, która w pierwszym odcinku popełnia samobójstwo.
W Wisteria Lane mieszka Susan Mayer, rozwiedziona samotna matka, która bardzo pragnie miłości; Lynette Scavo, która porzuciła karierę, aby opiekować się dziećmi; Bree Van de Kamp - doskonała gospodyni domowa; Gabrielle Solis - była modelka, która ma wszystko o czym marzyła oraz Edie Britt - atrakcyjna rozwódka.
Pewnej nocy wprowadza się tu Betty Applewhite ze swoim nastoletnim synem Matthew.


moze wtym temacie bedziemy dzielic swoimi wiadomosciami na temat tego serialu i aktorkami w nim grajacymi? jesli oczywiscue na tym forum sa jeszcze jacys fani tego serialu procz mnie :lol:
 

KkAaSsIiAa

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
510
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Ja też lubię :D Szczególnie Gabrielle :p Super serial, przy żadnym innym odcinkowcu się tak nie bawie :D
 

anula30

.....(^_^).....
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
1 774
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
~zach-pom~
moj facet nawet sie wciagnal najpierw pytal co za g.... ogladam a teraz sam czeka i oglada ;) mowi ze troche pozno leci i tez juz myslal czy nie sciagnac na kompa
nie wytrzymalam co bedzie dalej i przeczytalam juz nawet streszczenia ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry