Gosia Andrzejewicz

lopez2001

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2006
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Słowa,Nieśmiały Chłopak i Pozwól Zyc to jak narazie tyle co się mi podoba ai zgodzę sie ze troszke na żywo fałszuje he he.Pozdrawiam
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
ja slyszalam jej 2 piosenki : pozwol zyc i slowa calkiem fajne podobaja mi sie i wpadaja w ucho a co do falszu na zywo to nie wiem bo nie widzialam jej na zywo :)
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Tak Gosia Andrzejewicz ma fajne texty szczególnie ,,Nieśmiały chłopak'' ,,Pozwol żyć'' i ,,Słowa''
nawet nawet ..., ale Dody nie przebije ... ;)
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Jakoś nie przepadam. Nie widzę w jej muzyce nic szczególnego.
 

Afeni

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
717
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja jakies 1.5 roku temu moze wiecej sciegnelam z wp kilka jej piosenek... teraz to juz dla mnie zadna rewelacja, troche mi sie znudzily.
Ale nie powiem, bo nawet fajne ;)
 

maaadziaaa

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2006
Posty
82
Punkty reakcji
0
ja też uważam, że Gosia Andrzejewicz jest fajna i jej piosenki też mi się podobają. Napoczątku zakochałam się w jej piosence Pozwól zyć a teraz w słowa.
 

Alis

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2006
Posty
336
Punkty reakcji
0
Miasto
z brzuszka mamusi ;]
Tak Gosia ma teksty wpadające w ucho. i te dwie piosenki podane przez Ciebie są najlepsze. Są tak jakby uosobieniem każdego człowieka. Do kazdego dotrą, bo każdy przeżył to co jest zawarte w jej piosenkach. Są ogólnie świetne. też lubie inny rodzaj muzyki. Ale Gosia jest wyjątkowa. Pozdrawiam
 

Gizela18

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Królestwo ;)
Bardzo lubie jej piosenki takie delikatne o miłości... teksty ciekawe... muzyka wpada w ucho melodyjna...
Ulubione utwory: "Cud" "Słowa" "Tęsknota" "Trudny wybór" :)
 

Attachments

  • 3683.jpg
    3683.jpg
    3,1 KB · Wyświetleń: 41

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Matko z córą (i ojcami) jak ją słyszę to mnie nosi. Kolejna kicha w słodkim wykonaniu.
 

karolek92

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2006
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja sadze ze gosia jest piekna i jest najcudowniejsza dziewczyna na swiecie i jej piosenki tez.GOSIA KOCHAM CIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ma ktos e-mail gosi???????????????????prosze dajcie mi go
 

Attachments

  • 4d.jpg
    4d.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 134

Kot w butach

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2006
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
ze snu
ja rzadko slucham popu ale gosia jest ok. a jak dla mnie to "pozwol zyc" sposrod tych piosenek ktore sa grane w radiu bylo zdecydowanie hitem tego lata. i nie jakas doda czy inne badziewie ale wlasnie to.
 

Enary

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
mi sie "slowa" podobaja jak je 1st uslyszalam to poprostu przez 3h na dzien tego sluchalam :) ale pop to nie moj styl... chociaz.. gosia jest szpoko :eek:k:
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Dla mna ta wokalistka śpiewa fajowo.
Poza tym to,co przechodzę w zyciu akurat,to jej piosenki moge odnościć do siebie i dlatego ich słowa są mi takie bliskie.Ciekawa już jestem jaki bedzie jej nastepny przebój.
 
Do góry