Gorset

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Jeśli dziewczyna ubrałaby się na impreze w gorset delikatnie eksponujący jej walory do tego długie dzinsy - czarne rurki dobrane do figury , wysokie buty na obcasie to jak może być odbierana przez innych ? Co pomyślą o niej szczególnie faceci - potraktują ją jako osobe godną poznania , bliższego zainteresowania czy wręcz odwrotnie ? Zwykle ubieram się w sposób elegancki mniej prowokujący , ale mam ochote w najbliższym czasie spróbować coś w tym zmienić . Nie wiem czy to nie byłby zły pomysł.
 

CałaOna

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2008
Posty
450
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Miasto
stąd i stamtąd
napewno bedziesz seksi ;) ale czy nie za bardzo prowokująco ... chyba, ze bardzo lubisz skupiac na sobie uwagę :)
 

Cocola

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
ja na Sylwestra byłam w rurkach, szpilkach i miałam taki gorset (też na koszulę, to jednak bezpieczniejsza opcja niż na gołe ciało): http://www.sisi.pl/images_cache/13195d6c6ecc3ba5912c09dbf12b0f96.jpg
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
jak piszesz nigdy nie lubiłaś skupiać na sobie uwagi w ten sposób, więc zastanów się czy będziesz się dobrze czuła w takim stroju.
Co pomyślą o niej szczególnie faceci - potraktują ją jako osobe godną poznania , bliższego zainteresowania czy wręcz odwrotnie ?
każdy ma inny charakter. jedni lubią jak kobieta rzuca im się w oczy, uwodzi i prowokuje, a inni na odwrót. przynajmniej takie są moje spostrzezenia...
 

Val

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2010
Posty
405
Punkty reakcji
1
A tak bardzo zależy Ci na tym co o Tobie pomyślą inni? Jeśli lubisz się tak ubierać to w czym problem? JA bym tak się nie ubrała w życiu na imprezę. Wiesz fajnie jest taki strój zachować do sypialni dla swojego faceta, a nie pokazywać się w nim każdemu. Możesz być pewna, że każdy jeden facet się za Tobą oglądnie na imprezie, ale będzie to wzrok pożądania a raczej nie chęci poznania Twojej osoby. Jak podasz facetowi wszystko na tacy to nie będzie chciał się starać tego zdobyć. Prosta sprawa
 
A

Alek06

Guest
A tak bardzo zależy Ci na tym co o Tobie pomyślą inni? Jeśli lubisz się tak ubierać to w czym problem? JA bym tak się nie ubrała w życiu na imprezę. Wiesz fajnie jest taki strój zachować do sypialni dla swojego faceta, a nie pokazywać się w nim każdemu. Możesz być pewna, że każdy jeden facet się za Tobą oglądnie na imprezie, ale będzie to wzrok pożądania a raczej nie chęci poznania Twojej osoby. Jak podasz facetowi wszystko na tacy to nie będzie chciał się starać tego zdobyć. Prosta sprawa


Masz racje, ale tutaj tez trzeba wziac poprawke na facetow i na ich myslenie.Oni sa wzrokowcami. I mysle ze tylko taki seksowny ubiór jeszcze bardziej ich nakręci.
 

Wiluu

skoorviel
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
1 318
Punkty reakcji
27
Wiek
34
Predictable, dużo imprez przeżyłem w swoim życiu, wiele osób widziałem, lecz Ty nie masz się co zastanawiać czy możesz się tak ubrać. Taki ubiór jak Ty opisałaś, jest genialny jednym słowem jak dla mnie. Wolę tak ubrane dziewczyny, niż jakieś blondi w białych mini i białych kozakach. A z tym, jak Cię odbiorą to my już nie wiemy. Nie wiadomo na kogo trafisz na imprezie, są taborety jak i spoko ludzie. Ale wydaje mi się jednak, że wzbudzisz prędzej ślinotok u facetów niż szydercze wyśmiewanie się czy coś w ten deseń ; )
 

Predictable

Bywalec
Dołączył
7 Grudzień 2008
Posty
1 739
Punkty reakcji
60
Miasto
Wielkopolska
Nie zdawałam sobie sprawy z faktu, że jeszcze któraś kobieta może mieć w swojej garderobie gorsety! Wydawało mi się, że gorsety obcięła Coco Chanel i to dzięki niej mamy dzisiaj przepiękne i niezwykłe biustonosze! Kolekcje przyprawiają o zawrót głowy a nazywają się równie aperycznie jak wyglądają! Cayeene, Ginger Vanilla czy Cafe mniam mniam ... skąd biorą się pomysły na tak apetyczne kolekcje!
jezyk.gif


Ja na codzień chodze w gorsetach - wole je niż biustunosze chyba , że jest coś w nim wyjątkowego co mi sie spodoba . Byłam raz na badaniach u pani doktor, bo czułam sie fatalnie podciągnęłam bluzke do góry to po jej minie widać było , że była napoczątku w delikatnym szoku a potem uśmiechnęła się i powiedziała : " Ale śliczne "

http://www.nielegalna.pl/bielizna/gorsety/grazia-gorset.html szczególnie spodobał mi sie ten , ale wahałam sie czy go zamówić czy nie . Narazie nie będzie możliwości go wypróbowania , bo to jeszcze nieodpowiednia pora zabardzo na to więc wstrzymam sie z tym latem .
 

Cocola

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Ale się nie zgadzam!!!!!!!!!!! Możesz być w środku nie wiem jak piękna ale jeśli pójdziesz w czarnym, rozciagnietym swetrze (tak jak kiedyś chodziła Anna Maria Jopek) na imprezę czy gdziekolwiek to na pewno nikt nie zwróci na Ciebie uwagi i tego pięknego wnętrza nie pozna. Jak się kogoś nie zna to pierwszą selekcję robi się po wyglądzie, czy sie jest wzrokowcewm czy nie. i tyle, taka jest prawda. Dlatego trzeba się ubierać w interesujący, intrygujący i seksowny sposób. o. i następnym razem włożę gorset już bez koszuli pod spód!!
 
A

Alek06

Guest
To ,tak ,tutaj masz racje.Ubiór to podstawa- bo faceci sa wzrokowcami- ale tez nie kazdy kto zakładac cos seksownego wyglada w tym dobrze.Tutaj moim zdaniem ważny jest cały seksapil...A nie kazda z nas go ma.
 

Tiana

Nowicjusz
Dołączył
8 Marzec 2009
Posty
462
Punkty reakcji
0
Po pierwsze, zależy co to za impreza (czy w gronie znajomych, czy większa), a po drugie i najważniejsze - wszystko zależy od specyfiki gorsetu! No przecież nie chodzi chyba o taki typowo bieliźniany. Ja w bieliźnianych rorsetach chodzę co najwyżej do łóżka z facetem, ale mam też 2 gorsety imprezowe, z grupszego materiału, niewyglądające jak bielizna. Jeśli można założyć top, to tak samo niebieliźniany gorset, ot takie jest moje zdanie.
 

spryna

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio przymierzam się do kupienia gorsetu ale cały czas nie wiem jaki będzie do mnie pasować i czy wogole bedzie:)
 
Do góry