Google

sirpasztet

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2008
Posty
51
Punkty reakcji
0
Miasto
Terespol
Na szczęście Google bardzo niechętnie udziela jakichkolwiek informacji o użytkownikach firmom trzecim, bo już dawno by nas nie było :bag:
 

ZamekMalbork

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
G.Britan
Mam pytanie ,a co powiecie o włamaniu do komputera ?
Podwójne wpisywanie się każdego programu ,podwójny loging do internetu ponieważ używam stick web. , złośliwe blokowanie stron internetowych, i nie jest to zwykły haker.
 

Adamoss

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
428
Punkty reakcji
2
Google.com Przegląda temat: Swiat według Bundych Dzisiaj, 20:35

Ciekawe co ich zainteresowalo? :D

A jeśli chodzi o sam fakt to nie jestem zdziwiony. Wiadomo, że maja takie możliwości i widocznie z nich korzystają. Choć mi się to nie podoba.
 

tomalla

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Miasto
Niedaleko Olsztyna ;]
Kod:
Google.com	  Przegląda temat: Czy mogę byc w ciąży ?	  Dzisiaj, 20:44

Bot magazynuje wszystkie tematy ... i nie sądzę, by miał jakikolwiek wpływ na ich wybieranie ze względu na ich temat :D
 

Asia na 100%

Nowicjusz
Dołączył
26 Sierpień 2008
Posty
70
Punkty reakcji
0
Miasto
mój pokój hehe
a może to ma tak być specjalnie, żeby każde przestępstwo w necie znależć może właśnie policja założyła to google, przecież nic nam nie zrobią, chba, że ktoś się boi że was na czymś przyłapią( mam nadzieję że za błędy ort i int nie bedą wsadzać do więzienia)niech się boją ci co muszą a normalnym nic nie zrobią, nie mniejcie żadnych pretensji do google bo czasem będą oskarżeni i bedą musieli zakończyć działalność ja bez googli sibie nie poradzę, lepszej wysukiwarki nie znam :eek:k:
tak właściwie, jeśli naprawdę myślicie że nas kontrolują to byśmy nie dostawali trojanów, bo hakerów też by kontrolowali

oczywiście to co ja piszę to tylko moja wyobraźnia, ale nie wierzę, że prywatne wiadomości czytają, a jakiś porządek musi być nikt bezkarnie na forum nie powiniem pisać że ktoś jest jakiś a ktoś inny w to uwierzy i tego kogoś zabije,
jakby teraz ktoś napisał, że wył w sekretariacie xxx i widział na jego biurkudokument z podpisem nnn(przyjaciela z netu, o którym wie że nie podpisywał np. zgody o dobrowolnym opuszczeniu kraju) to nnn by zemścił sie na xxx, bez przyczyny bo to byla nieprawda

wiem że pisze troszke dziwnie, ale trudno pozdro i nie wierzę w takie... coś (nie wiem jak to nazwać)
 

Asiulka136

Słowiańskie dziewczę :P
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
1 580
Punkty reakcji
6
Wiek
15
Miasto
Nigdziebądź.
Google.com Ogląda profile użytkowników

Ach ten perfidny google... ;) Zbiera o nas informacje! ;)
 

Dżordanek_Aguś

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2008
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
BYDGOSZCZ
Cod od skanowania GG i innych komuniktorów, nie wiem czy zwrocilisice uwage, ale czesto jest tak, ze gdy dostajesz jakas wiaodmosc to czasem jest ona dziwnie przeksztalcona, sa pododwane jakis symbole itd, czesto mialam tak, gdy pisalam z kolega na niewygodne tematy typu katastrofa w smolensku, kiedy on mi odpisylwal, dostawalam znieksztalcona wiadomosc, poza tym jesli pisze do ciebie osoba, ktorej nie masz zapisanej w kontaktach, to dostajesz informacje, ze niektore tresci od tej osoby moga zostac usuniete, gdyz nie jest ona zapisana w kontaktach- rozumiecie? Jakby nalozyli cenzure- samo to swiadczy o tym, ze wszytsko co piszemy jest monitorowane
 
Do góry