Google

cr3ator

Wielebna Świnia
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
1 586
Punkty reakcji
5
Zapraszam do obejrzenia filmu: Google

Aby przekonać się, że to prawda wystarczy kliknąć TU lub gdzieś na dole głównej strony "Pokaż szczegółowo według: Ostatnie kliknięcie".
I odświeżać co chwilę stronę aby zobaczyć, że robot zwany: Google.com (w nazwach użytkownika) co chwilę skanuje wszystkie nowe posty i całe forum.

Więc wystarczy, że napiszę ZABIĆ PREZYDENTA, czy inne "niewygodne kwestie", skaner to wychwyci, zaalarmuje centralę służb specjalnych (pozdrowienia dla pana ze tychże służb, czytającego tego posta :papa: ) i za jakieś 10 minut wbije do mnie brygada antyterrorystyczna z przemiłymi słowami: NA ZIEMIE KUR**!!! :D
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
To mi się spodobało
gurtos91: Ogląda listę użytkowników online
Co do filmiku, ciekawy, na pewno jest w nim chociaż trochę racji, potwierdza to że w internecie nie jest się anonimowym
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
A także potwierdza że monopole są IWUL :p
Bo wszystko w rękach jednej osoby/firmy może przynieść złe skutki.
 

cr3ator

Wielebna Świnia
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
1 586
Punkty reakcji
5
Kiedyś dyskutowałem z pewną osobą za pomocą poczty email i tłumaczyłem jej absurdalność wcześniejszych wypowiedzi na bardzo kontrowersyjnym przykładzie, tak, że w emailu pojawiło się kilkanaście "niewygodnych". Oczywiście tworzących logiczne zdania, tak jak to bywa przy tłumaczeniu na przykładach.

Po wysłaniu emaila, czekałem długo na odpowiedź, podczas gdy wcześniej nie czekałem więcej niż jeden dzień. Minął tydzień lub dwa, myślałem, że olała mnie ta osoba, więc dałem sobie spokój z oczekiwaniem na odpowiedź.
Co dopiero po ponad dwóch tygodniach przyszła dziwnie skomponowana wiadomość informująca, że email nie został dostarczony... czy to było normalne? Nie sądzę.
Było to 4-5 lat temu. Teraz technologia poszła do przodu i raczej takie coś nie będzie miało miejsca.
 

Szochi

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
no to chociaż ci co robią dużo błędów ortograficznych mają wygodnie... piszą co chcą i skaner nie wychwyca heheh
 

cr3ator

Wielebna Świnia
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
1 586
Punkty reakcji
5
Google raczej nie, ale może gg ma jakieś servery przechowujące wszystkie rozmowy... kto wie?
Informacja staje się coraz cenniejsza więc coraz więcej firm zajmuje się gromadzeniem wszelakich informacji.
 
Dołączył
14 Luty 2008
Posty
2 390
Punkty reakcji
91
Wiek
38
Nie od dziś wiadomo, że internet nie jest anonimowy i że trzeba się liczyć z tym, że nawet żart wypowiedziany w społeczności wirtualnej może zostać potraktowany poważnie bo jesteśmy nadzorowani cały czas.

bez_tytu_u.JPG

No dowody zbierają, nie ma co :lol:
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
nie mam nic do ukrycia, mam prawo śnić o śmierci prezydenta, nic mi nie zrobią ;] zamachu stanu nie planuje.
 

kim42

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2008
Posty
460
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
woj. świętokrzyskie
Szczerze mówiąc dla mnie to nic nowego. Google śledzi poczynania użytkowników przeglądarki Google Chrome i zbiera informacje na temat klientów Google AdSense. Jednakże o takiej totalnej kontroli nie myślałem. Jest to dowód na to, że w internecie nikt nie jest anonimowy...
 

Pycho

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2008
Posty
209
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kraśnik
To samo na naszej-klasie!
Teraz Policja(pozdrowienia) zamiast szukac podejzanych w bazach danych policji szukac na naszej-klasie! BB)
tam jest wiecej inf. niz w bazach policji i to dostep wolny!
 

Kierek

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2008
Posty
56
Punkty reakcji
0
Jedna z wielu antyreklam, niema co sie podniecac.. Kolejna teoria przeciwko amerykanskiemu rządu, gdybysmy wierzyli we wszystkie te głupoty nie wychodzilibysmy z domu :p ELo
 
G

Go To Klop

Guest
To żę Google.com inwigiluje to wiadomo nie od dziś.
Tak samo Gadu-Gadu jak napiszesz coś niepoprawnego politycznie to może być kłopot...
 

Arnachim

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2008
Posty
92
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Biała Podlaska
Może i prawda, tylko - popatrzmy.
Rejestruje się na jakąś stronę, podaję mój adres.
Potem już google.com zna mój adres - na ip.
Wchodzę np. na torrenty.org i się rejestruje.
Warez jest zabroniony.
Więc - gdyby było coś takiego, to już na świecie by nie było Warezu xD
 

Daniel Lipka

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2005
Posty
1 676
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kielce
Może i prawda, tylko - popatrzmy.
Rejestruje się na jakąś stronę, podaję mój adres.
Potem już google.com zna mój adres - na ip.
Wchodzę np. na torrenty.org i się rejestruje.
Warez jest zabroniony.
Więc - gdyby było coś takiego, to już na świecie by nie było Warezu xD
Gdyby policja współpracowała z google nie byłoby połowy internautów :p
 
Do góry