Google Chrome

Pytania dot. Google Chrome

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Oinad

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Widzę, że mało osób ma przeglądarkę Google Chrome..

Widzę, że wszyscy używają Firefoxa , IE lub Opery. A tak naprawdę Google chroma ma też parę plusów...

Serdecznie zapraszam do ankiety ! W komentarzach proszę o opinie dot. Google Chrome
 

Rozdos

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2009
Posty
474
Punkty reakcji
5
Wiek
37
Miasto
Polska
Może i ma parę plusów, lecz IE i MF, są słynniejsze, ponadto mają dużo opcji oraz wciąż nowsze dodatki.
Ja najchętniej używam Mozille Firefox bo nie sprawia problemów, nie zacina się, wszystko chodzi tak jak chcę ;).
Za to czym nowszy IE tym więcej problemów mi sprawia.
Gdy zainstalowałem Google Chrome, rozczarowałem się, bo poza nawet fajną szatą... nic ciekawego się nie kryło.
Pzdr
 

kuba.k94

Captain
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
665
Punkty reakcji
4
Wiek
29
Miasto
Inowrocław
Więc tak, Google Chrome używałem do czasu kiedy używałem komputera stacjonarnego. Na laptopie także chciałem mieć zainstalowaną tę przeglądarkę, lecz pojawiał się dziwny problem. Instalacja poszła gładko, klikam na ikonę Google Chrome, przeglądarka odpala po chwili pojawia się komunikat, napisany humorystycznym językiem jak na błąd. Pisało coś w tym stylu "ups! nie można uruchomić Google Chrome!". Nie pamiętam co dokładnie tam pisało, ale coś w tym rodzaju ;).

Na komputerze stacjonarnym działa OK, bardzo prosta, nie zamulająca przeglądarka, którą mogę polecić. A że nie działa na laptopie to trudno, używam Mozilli Firefox i jest OK.
 

chyrek

Nowicjusz
Dołączył
25 Luty 2009
Posty
42
Punkty reakcji
0
Używam GC tylko do otwierania niektórych stronek, przeglądarka jest prosta, czytelna, szybko się uruchamia, ale ma bardzo mało opcji np.pobierania, właściwości, skórki itp... Do zdecydowanych zalet trzeba dodać bardzo szybki transfer podczas pobierania (u mnie nawet 10 kb/s czy czegoś tam więcej). Porównuję GC z Operą i poza pobieraniem wypada słabo, z resztą i z Operą mam teraz problemy....
pozdro, chyrek
 

Adseo

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Na początku wielki szum, a z czasem wszystko ucichło. Chrom jest cały czas w fazie poprawek i udoskonalania. Ostatnie zmiany jakie wprowadzono zbliżyły mnie ku tej przeglądarce. Myślę jednak, że FF narazie nie pokona (jak dla mnie).
 

8-) LoL (-8

Farciarz
Dołączył
28 Luty 2007
Posty
1 039
Punkty reakcji
2
Wiek
31
Miasto
Laskowice Pomorskie
Fajna, lekka przeglądareczka, jednak dużo jeszcze jej brakuje do pokonania Firefoxa. Chroma używam dość często do pobierania plików, gdyż wydaje mi się, że szybciej i stabilniej ciągnie pliki niż FF.
 

miss.sunshine

pusta dziewczynka
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1 250
Punkty reakcji
24
Wiek
33
Sory za OT ale może wyjaśni mi ktoś jaka jest różnica między Mozilla a Firefoxem? o_O Mi się wydawało że to jedno i to samo.
 

gervith

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Zdecydowanie Chrome to najlepsza przeglądarka.

+nowoczesny wygląd
+karty otwierają się w osobnych procesach
+mało pamięci "ciągnie"
+szybsze wczytywanie stron niż w innych przeglądarkach
 

Salseńka.

Nowicjusz
Dołączył
14 Czerwiec 2009
Posty
154
Punkty reakcji
0
Miasto
Wlkp
Sory za OT ale może wyjaśni mi ktoś jaka jest różnica między Mozilla a Firefoxem? o_O Mi się wydawało że to jedno i to samo.

Mozilla Firefox to pełna nazwa popularnej przeglądarki z której właśnie piszę tego posta :p Tylko niektórym nie chce się pisac pełnej nazwy i używają pierwszego lub drugiego członu xd

Co do Google Chrome to potrzebuje ona jeszcze sporo ulepszeń zanim zyska zaufanie internautów ;]
 

mussak

Nowicjusz
Dołączył
19 Lipiec 2008
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Śląsk
Z Google Chrome już korzystałem i to dość długo. Wróciłem jednak do zyskującej coraz większą popularność Mozilli. Przede wszystkim Chrome nie ma tylu opcji co Firefox (jest to jednak także plus dla niektórych). Poza tym nie chcę, żeby z Google się zrobił także taki gigant jak z Microsoft. I tak już Google jest wysoko, a lepiej nie pozwolić osiągnąć im zbyt wiele, bo może to się dla nas źle skończyć (giganci wykorzystują często swoją przewagę nad innymi firmami co skutkuje nie tylko na innych firmach, ale także na konsumentach) ;)
 

Wiola :-]

Czekoladoholiczka xD
Dołączył
27 Wrzesień 2007
Posty
2 677
Punkty reakcji
6
Wiek
32
Miasto
Tychy / Kraków
mam ją zainstalowaną, korzysta z niej mama, ja wolę Operę, dlatego nie poleciłabym GC, bo poleciłabym Operę :p
GC trochę ma zgapioną z Opery stronę szybkiego wybierania, nie wiem czy w Mozilli to jest, to mi się zawsze kojarzyło tylko z Operą
 

Leone

Nowicjusz
Dołączył
26 Lipiec 2008
Posty
1 367
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Mozilla to zarówno 'firma' odpowiedzialna za przeglądarkę Firefox, czy też klienta poczty Thunderbird, a także inne programy, np. Sunbird, a równocześnie przeglądarka.
Początkowo to właśnie przeglądarka Mozilla była przede wszystkim rozwijana, później większy ciężar przeszedł na Firefoxa.
 
Do góry