google adsense

arsen1502

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
jak szybko google wypłaca zebraną kasę w programie google adsense?

co sądzicie o takich aukcjach na allegro ,typu:przekierowanie ruchu z jakiejś dużej witryny na swoją stronę w tysiącach unikalnych użytkowników dziennie za 129 więc to nie jest już sprawa groszowa.Czy warto zaufać takim aukcjom? Według kalkulatora zyski są już w ciągu jdnego dnia, tylko czy google wypłaca też kwoty w tysiącach złotych czy raczej kończy się na setkach jesli jest wszystko na legalu,tzn żadnych botów,a unikalni userzy?
 

arsen1502

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
no tak unikalne kliknięcia w link strony tak? no bo chyba nie reklamy tylko?
wyczytałem,że jesli ma się około 1000 unikalnych samych wejść na stronkę to też można zyskać calkiem dobry dochód miesięczny,powiedzmy ok 100 zł .

A można wstawić kilka stron na google adsense, nie ma takich ograniczeń czy są tylko do jednej strony lub jakiejś konkretnej liczby?
 

arsen1502

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
a są jakieś programy partnerskie lub coś w podobie,które płacą za same wejścia na stronę?
 

e m m

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
M a z o w s z e.
Akurat tu to nie wiem... ale zapewne jak poszperasz na goglu to znajdziesz masę informacji na ten temat.
 

arsen1502

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
hmm a słyszałeś może o CPM profit? tam płacą za wyświetlanie banera na swojej stronie, bez klikania,tylko wyświetlania(odsłony strony)?
 

arsen1502

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
tak, za odslony, tak samo jak np : Binlayer, coś wyszukałem.
od 0,5 do 1,5 euro za 1000 odslon strony z reklamą,ale za same odśłony,czytałem też na forum jakimś
 

arsen1502

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
napewno się opłaca jeśli działa napewno tak, załóżmy,że dodałbym 10 stronek to już byłoby 10 euro dziennie, przy założeniu,że wykupywałbym ruch np allegro, bo nie che mi się jakoś reklamować u znajomyc, gdyż nie sa to jakieś dziela sztuki aż:p za jakiś czas jak się dorobiłbym to dobrą opcją jest założenie porządnego portalu,to jest bardzo dobra inwestycja jeśli się wykorzysta jeszcze dobry social marketing...
 

mimeker

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2011
Posty
15
Punkty reakcji
0
Asense wypłaca pod koniec miesiąca kiedy skumulowana suma dochodów przekroczy 70 euro :)
 
Do góry