gonienie króliczka.

distant-girl

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2007
Posty
276
Punkty reakcji
0
Miasto
Szczecin
Czemu tak bywa, że gdy ktoś o nas mocno zabiega , my dajemy mu do zrozumienia, że nic nie będzie, gdy przestaje okazywać zainteresowanie nagle my zaczynamy walczyć? Wydaje nam się, że wiele straciliśmy i chcemy znów zacząć. Później znów historia się powtarza , przez chwile wszystko jest ok, by powrócić do momentu kulminacyjnego - znowu dochodzi do nas myśl, że nie możemy być z tą osobą, bo to nie jest miłość. Przestajemy widzieć pozytywy - dostrzegamy wady.

Jak kiedyś napisał Maver w jednym z postów:

"Najpierw walczysz o uwagę, chcesz być w centrum a potem kiedy już jesteś w świetle reflektorów dostrzegasz, że to tak naprawdę nic nie daje, nic realnie nie zdobywasz. Wtedy odchodzisz, a po czasie znów czujesz głód i zaczynasz zabawę od nowa. "

Ostatnio w moim życiu sama stworzyłam sobie taką zawiłą sytuację. :(
 

Zaharias

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2007
Posty
284
Punkty reakcji
1
Miasto
Już nie ma dzieci...
Dlaczego?? A to dlatego, że podświadmie (albo świadomie) boimy się związku i mimo, że go pragniemy to nie jesteśmy w stanie mu sprostać.
 

Anka :*

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
106
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
się biorą dzieci...???;)
heheh ja mam dokładnie to samo . xD
Zgadzam się z Zahariasem . Ale mnie się też wydaję że może chodzi o to że chcemy się sprawdzić czy przykładowo jakiś chłopak nie będzie mógł się nam oprzeć . A jeśli go już zdobędziemy to nas nie kręci . to jest strasznie głupie i męczące . xDDD ale co poradzić :D :D
 

...:::ruda:::...

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2005
Posty
349
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Nidzica
wypisz, wymaluj moja mlodsza siostra- kazdy jej "zwiazek" tak wygladal a miala ich juz kilka, teraz jest w kolejnym i jest na etapie powiedzmy to ubolewania nad tym ze wypuscila kroilicza i znow zaczyna gonic-ze te kroliki sie nie nudza; ja podobna sytuacje mialm tylko raz albo i az raz jak na moje doswiadczenie, teraz na szczescie jestem w zwiazku niedlugo bedzie rok- z tego jestem po prostu tak dumna ze az nie moge w to uwierzyc; dobra w kazdym razie ja uwazam ze to nie tyle strach przed byciem z w zwiazku nakreca zabawe w gonienie krolika, ile strach przed wejsciem w powazny zwiazek-tj kreowanie przyszlosci swojej z NIEODPOWIEDNIA osoba
 

aniołekk

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2007
Posty
54
Punkty reakcji
0
Wiek
33
dokładnie zgadzam sie z tym co zostalo juz napisane....
ja teraz jestem w takiej sytuacji...i trudne to jak nie wiem..strasznie meczace i boli.. :/
 

PanDora:))

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2007
Posty
2 441
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Zaharias jesteś znawcą kobiecej psychiki!!!

ej nie przesadzajmy^^ nic wielkiego nie zostało tu odkryte.
faktycznie, często tak jest, że wolimy zdobywać.
może to nasz instynkt zdobywcy? :D każdy chce mieć czym sie pochwalić, swoim trofeum.
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
eee miałam tak raz. głupie. i to jak byłam b młoda, teraz mnie takie zabawy nie kreca
 

uzzo

Małpiszon mądrości
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
2 984
Punkty reakcji
26
Miasto
z piekła rodem
to fakt ze cie nie znam tutaj nikogo nie znam i co ?????

jak nie chcesz pomoc to nie <_< (zart)
 
Do góry