Głupie, A Może Przykre....

Emi107

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
111
Punkty reakcji
1
Wiem, że Ameryki nie odkryłam, ale ostatnio sobie tak myśle..

Jakie to głupie, że może jakaś osoba ciebie kocha, myśli o tobie całymi dniami... A ty... nawet o tym nie wiesz. Trochę to przykre. Ktoś cie kocha a ty nawet o tym nie wiesz. Tak samo jest w drugą stronę...
Podoba mi sie chłopak, myśle o nim ciągle...ale on chyba nawet nie wiem o tym :(


[link wykasowany, nie wiązał się z tematem rozmowy. strony mozna reklamować gdzieś indziej
Ania_civ]
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
Emi107, no to jest przykre... ale niestety trudno jest cokolwiek zrobić by było lepiej... jeszcze bardziej przykre jest to, że np. (to tylko przykład!) ja kocham Tomka, Tomek Patrycje, Patrycja jeszcze inną osobą... i nikt nie jest szczęśliwy. albo zakochujemy się w koledze z ławki... to jest STRASZNE. wiele razy przeżywałam takie trudne sytuacje... ale co tam, trzeba żyć dalej!
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
Emi107, ja przez długi czas (ponad 2 lata) kochałam jednego chłopaka. a przynajmniej tak mi sie wydawało. teraz ten chłopak zachowuje sie nadzwyczaj miło w stosunku do mnie. a ja? szczerze mówiąc już mnie to nie interesuje. w naszym wieku raczej nie ma WIELKIEJ miłości. powinniśmy traktować te nasze zauroczenia jak poznawanie innych ludzi, a nie jak miłość na całe życie. pozdrO
 

Emi107

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
111
Punkty reakcji
1
W sumie nie wierze w miłość w TYM wieku, może później...

Podoba mi sie ON, myślę o nim i w sumie tyle.

On i tak pewnie na mnie uwagi nie zwróci...

Ale zawsze można sobie pomarzyć... ;)
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
ej, to może spróbuj z nim pogadać albo coś... ale nie tak, że od razu mu powiesz kim dla Ciebie jest, tylko tak poprostu pogadać... o czymkolwiek ;) w moim przypadku to skutkuje ;)
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
a wiecie, ze ja jak mialam 10 lat, to
zakochalam sie w takim chlopaku,
ale jak juz bylismy razem,
to mi sie nie podobalo :lol: :lol:
glupie dziecko ze mnie bylo :D :p
I tez mi sie wydaje, ze raczej w anszym wieku
sa jakies zakochania, zauroczenia etc.
ale takowej milosci prawdziwej i wielkiej chyba jesio nie ma ;)
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
motylek99, no właśnie o to chodzi! ja już dawno pojęłam, że jeszcze nie potrafie kochać tak na prawdę. mogę czuć ogromną sympatię do kogoś, ale nie kocham ;)
 

Martynuss

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2006
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Bydgoszcz
Musisz mu powiedziec o tym!Tylko czy on tez cos do Ciebie czuje?!
Tak samo bylo ze mna! Kocham kogos i ta osoba o tym juz wie, ale nic do mnie czuje! Staralam sie bardzo. Robilam wszystko (tzn. nawet do szkoly czasem cos za niego zrobilam, pomoglam, przypominalam co gdzie i jak...), ale on jest dziwny, niezdecydowany :(
Skoro juz pisze to mam takie jedno pytanko: czy przez seks mozna zaczac zwiazek? Dostalam "pewna" propozycje od tego chlopaka i ja tego chce, ale nie wiem co bedzie pozniej...
 

Emi107

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
111
Punkty reakcji
1
W wieku 15 lat? A ile lat ma ten chłopak. Pewnie chce cie wykorzystać, potem cała szkoła będzie huczyc od plotek. Ja bym nie radziła ;)

Dziekuje za rady, ale jestem za nieśmiała, nie mogłabym mu wprost powiedzieć: Cześć podobasz mi sie itp.

Pożyjemy zobaczymy....
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
Martynuss, NIE!!! nie rób tego! ten chłopak zrobi z tobą co będzie chciał a potem cie rzuci!

Emi107 no właśnie o to chodzi, żebyś mu nie mówiła, że ci sie podoba! sie chłopak przestraszy jeszcze...lepiej najpierw pogadać o czymś innym... chociażby o pogodzie ;]
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
do takich przypadkow trzeba podejsc sposobem :D
mozesz, za czyjas sprawa, poznac sie z nim
i po prostu zaprzyjaznic, a co wyniknie to zobaczymy :D
lepiej ie podchodz i nie wal prosto z mostu, chcoiaz sa rozne przypadki :p
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Tak samo bylo ze mna! Kocham kogos i ta osoba o tym juz wie, ale nic do mnie czuje! Staralam sie bardzo. Robilam wszystko (tzn. nawet do szkoly czasem cos za niego zrobilam, pomoglam, przypominalam co gdzie i jak...), ale on jest dziwny, niezdecydowany :(
Skoro juz pisze to mam takie jedno pytanko: czy przez seks mozna zaczac zwiazek? Dostalam "pewna" propozycje od tego chlopaka i ja tego chce, ale nie wiem co bedzie pozniej...
Jeżeli się zgodzisz, to stracisz nawet szacunek w jego oczach. Później będzie się chwalił przy kumplach, że "ta" dziewczyna przespała się ze mną. Później chłopak nawet cześć Ci nie będzie mówił, a ty będziesz się czuła jak pierwsza lepsza... Faceci czasem nie rozumią, że kobieta może to zrobić z miłości. Kiedy się nie zgodzisz, ba! nawet powinnas udawać obrażoną, że taką propozycję Ci dał! na pewno będzie miał do Ciebie szacunek. Jeżeli kiedy kolwiek zgodzisz się na coś takiego, nie przyciągniesz tym chłopaka do Siebie, tylko eszcze bardziej oddalisz.
Mój Mąż do dziś jest dumny z tego, że my kochaliśmy się dopiero po ok roku związku. A Dziwczyn miał na pęczki.
 

AragornFan

~unforgetable~
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
1 272
Punkty reakcji
0
Miasto
**Z TwoicH SnóW**
Wiem, że Ameryki nie odkryłam, ale ostatnio sobie tak myśle..

Jakie to głupie, że może jakaś osoba ciebie kocha, myśli o tobie całymi dniami... A ty... nawet o tym nie wiesz. Trochę to przykre. Ktoś cie kocha a ty nawet o tym nie wiesz. Tak samo jest w drugą stronę...
Podoba mi sie chłopak, myśle o nim ciągle...ale on chyba nawet nie wiem o tym :(

Ech, ja miałam taką sytuację kiedys, że taki chłopak na imprezie (w maju) zobaczył mnie w takiej dyskotece i od tamtej pory (jak mówił w sierpniu) ciągle o mnie myśli i takie tam...
Tyle, że po 1-on nie jest w moim typie, po 2-to kuzyn mojego byłego, 3-odległość... jeszcze by się pare rzeczy znalazło ...

Więc tak jak pisałaś, że ktoś mnie kocha (?) tyle, ze ja o tym WIEM <_<

Jest taki jeden jeszcze, na gadu z nim rozmawiałam raz...potem musiałam go zablok. bo sobie za dużo wyobrażał... ech,

:papa:

----------------------------

Oczy patrzą, czasem widzą
Oczy śmieją się lub szydzą
Oczy zwierciadłem są duszy
W oczy patrzy, kto na to zasłuży.

One wszystko powiedzą,
Jakie smutki w nich siedzą,
Za czym tęsknią i kto im bliski
Zobaczysz w nich najskrytsze myśli.

Wabią swoim smakiem i czarem
Przyciągają blaskiem i żarem
W nich jest moc ukryta, wielka i niespożyta
Drzemie podniecenie i tęskne spojrzenie.
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
hmm no cos takie jest niestety zycie... ahhh czasem jest naprawde trudno... ale piszesz ze 1 osoba kocha a 2 nic nie wie! a jak 2 kochaja a nie potrafia jakby byc razem... czasem tak tez jest
 
Do góry