Głuchy telefon

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
To ja dopiszę jeszcze kilka Jendruli :p

11. Jendrula
13. Jendrula
15. Jendrula
17. Jendrula
19. Jendrula
21. Jendrula
23. Jendrula
25. Jendrula
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
No, ok. Nie ma za dużo uczestników, ale więcej chyba nie będzie. W pierwszym poście pisałem żeby wszystkie obrazki wysyłać także do mnie. Nie musicie tego robić ;) Zasady w skrócie :

Oto uczestnicy

1. Jendrula
2. Tosia>>>
3. a3z4
4. Life
5. Igrys
6. Magda2905
7. Olguśka18

Ja wysyłam jakieś słowo (załóżmy że np. jabłko) do Tosi. Tosia rysuje jabłko i wysyła obrazek do a3z4. A3z4 opisuje obrazek (to coś jest czerwone, okrągłe, ma listek itp.)i wysyła ten opis do Life. UWAGA CZĘSTY BŁĄD : a3z4 nie może do Life napisać po prostu : Jabłko. Life rysuje to coś co wyczytała z opisu i wysyła obrazek do Igrysa. Igrys opisuje do Magdy2905 a Magda rysuje do olguśki18. Olguśka patrzy na obrazek Magdy i stara się zrozumieć co to jest. Gdy jej się to uda to dodaje odpowiedź do tego tematu. Czyli pisze : Jabłko. Ciekawe czy wszystko będzie się zgadzać? :p Oczywiście wszystko wysyłamy na PW. Temat wiadomości : Głuchy telefon. Dobrze by było żeby obok obrazka czy opisu wkleić także to co teraz napisałem, żeby zasady były dla wszystkich jasne. Ok, to ja wysyłam do Tosi, słowo :D
 

Magda2905

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
316
Punkty reakcji
16
Olguśka patrzy na obrazek Magdy i stara się zrozumieć co to jest. Gdy jej się to uda to dodaje odpowiedź do tego tematu.
Zapomniałam napisać, że z moim malowaniem kiepsko, ale dobrze ująłeś, że "stara się zrozumieć" :D

A będę miała szansę, żeby coś opisać? :027:
 

Life

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2010
Posty
94
Punkty reakcji
27
No właśnie osób jest nieparzysta liczba wiec może jakoś na przemian będzięmy robić? W sensie - jedna kolejka zaczynasz od rysunku a druga od opisu? :)
 

Magda2905

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2009
Posty
316
Punkty reakcji
16
No właśnie osób jest nieparzysta liczba wiec może jakoś na przemian będzięmy robić? W sensie - jedna kolejka zaczynasz od rysunku a druga od opisu? :)
Proponuję żeby w następnej turze zmienić kolejność uczestników. ;)
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
W następnej turze - nie ma problemu. Ale tym razem proszę się nie zrażać i starać się jak można. Przypomnę tylko kilka punkcików regulaminu tej gry :


5. Nie zrażaj się tym, co dostaniesz do narysowania. Jeśli Ci nie wychodzi, próbuj.
6. Żadnych próśb: "ja nie chcę pisać tylko rysować!!!!!!!". Jesteście w takiej kolejności, jakiej jesteście i już.
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
Dokładnie o 18:57


Ale z tego co pisze to Tosia jeszcze tego nie czytała :(
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
To ją tu jakoś ściągnij ^_^ W końcu kosmici z Łowicza mogą wszystko, tak? :niepewny:
 

Life

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2010
Posty
94
Punkty reakcji
27
No i właśnie dlatego bardzo dobrze że nie czekałeś aż będą tłumy bo to by trwało tygodnie :)
 

Jendrula

Haps!
Dołączył
15 Listopad 2008
Posty
1 083
Punkty reakcji
549
GDZIE TA TOSIA????


Jak ma niszczyć marzenia, to zawsze jest, a jak grać to już nie <_<



Jak by ktoś nie kapował o co chodzi z marzeniami to chodzi mi o temat : Niszczenie marzeń, do którego Tosia>>> często zagląda ^_^





A zresztą, ja też czasem Zagadkę zaniedbuję :)
 

Life

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2010
Posty
94
Punkty reakcji
27
No wlaśnie trochę czasem zaniedbujesz, niektórzy czekają na nią całymi godzinami :D
 
Do góry