Głos .. :)

slojo

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Witam wszystkich:)
Mam mały problem z głosem a dokładniej chodzi o to ze kiedy z kimś rozmawiam to mam wrażenie jakby coś blokowało wszystkie słowa które wypowiadam:/ i do tego mój głos jest dość cichy;/ nie wiem może to przez paleniem papierosów? Ma ktoś jakiś pomysł co to może być i jak sobie z tym radzić:)? Pozdrawiam;)
 

slojo

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
31
U lekarza nie byłem. Ale nie wydaje mi się żeby to było coś poważnego. Wszystko zaczeło się dziać kilka miesięcy od momentu kiedy zacząłem palić i tak jakoś to sie ciągnie, są też momenty że wszystko jest ok:) ale często tak nie jest;/ aha i jeszcze coś często kaszle przez co wydziela się dużo flegmy wcześniej tego nie miałem. Może ma to jakiś związek?
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Ile masz lat?
Ta flegma, jaki ma kolor? Jeśli żółtawy, to jest to wina papierosów. Co do głosu, nie wiem.
 

slojo

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Mam 18 lat. Hmm no to raczej tak jak myślałem powodem są papierosy:) Tak przy okazji zna ktoś z was jakieś ćwiczenia na poprawe barwy czy też tonu głosu?:)
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Człowieku idź do lekarza, bo tutaj raczej nikt nim nie jest i nie poradzi ci dobrze.
 

JackW

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
82
Punkty reakcji
0
codziennnie ćwicz game... jeśli wiesz o co chodzi xD... takie prawdziwe przeponowo-gardlowe do re mi moze pomoc... : ) tez sa bardzo fajne cwiczenia na glos (troche smieszne ale prawdziwe) naśladowanie odgłosow zwierzat.. to je kukuryku.... muuu... i takie tam... ale pamietaj ze musisz robic to na odpowiednim wyddechu aby nie zedrzec wiezadel glosowych no i odpowiedni wydech to tez nie wydzieranie sie ... :) PZDR mam nadzieje ze pomoze
 

xlaw

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2006
Posty
202
Punkty reakcji
0
Człowieku idź do lekarza, bo tutaj raczej nikt nim nie jest i nie poradzi ci dobrze.




OMG oswieciles go naprawde, nie wiedzial ze moze isc z tym do lekarza -.- ... po to pisze na forum zeby uzyskac rade albo sposob od osob ktore mialy podobna sytuacje a nie po to zeby ktos mu napisal " idz do lekarza bo nikt ci tu nie pomoze " to po co w ogole jest to forum ? ;/
 

Margolka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Miasto
nie pamietam...
pij sok sliwkowy ;)
rzuć palenie ;)
jesli nie przejdzie to zapraszam do lekarza, to mogą byc polipy przełyku... zabieg jest bezbolesny
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
OMG oswieciles go naprawde, nie wiedzial ze moze isc z tym do lekarza -.- ... po to pisze na forum zeby uzyskac rade albo sposob od osob ktore mialy podobna sytuacje a nie po to zeby ktos mu napisal " idz do lekarza bo nikt ci tu nie pomoze " to po co w ogole jest to forum ? ;/
Jeśli oczekuje dokładnej diagnozy na odległość, przez internet, to raczej jej nie dostanie, bo chyba nie ma tutaj lekarzy. Nie można nic stwierdzić nie widząc 'tego czegoś'.
Dlatego napisałem, żeby poszedł do lekarza, bo lepiej mu doradzi, niż my, tutaj na forum. <_<
 

xlaw

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2006
Posty
202
Punkty reakcji
0
a dlaczego nie dostanie ? napewno jest ktos na tym forum co zna odpowiedz na jego pytanie ... a mi sie wydaje poprostu ze to jest zwiazane z mutacja. Jak ja mialem nie moglem wydawac wysokich dzwiekow w ogole nie moglem "piszczec"
 

slojo

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
31
codziennnie ćwicz game... jeśli wiesz o co chodzi xD... takie prawdziwe przeponowo-gardlowe do re mi moze pomoc... : ) tez sa bardzo fajne cwiczenia na glos (troche smieszne ale prawdziwe) naśladowanie odgłosow zwierzat.. to je kukuryku.... muuu... i takie tam... ale pamietaj ze musisz robic to na odpowiednim wyddechu aby nie zedrzec wiezadel glosowych no i odpowiedni wydech to tez nie wydzieranie sie ... :) PZDR mam nadzieje ze pomoze

Tego typu rady naprawde duzo daja:) chodzilo mi wlasnie o tego typu cwiczenia:) Ma ktos moze cos jeszcze?
 
Do góry