Głęboki sen podczas romantycznego filmu we dwoje

Diana5power

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2010
Posty
26
Punkty reakcji
0
Czy zdarzyła się wam sytuacja, w której partner lub partnerka zasnęła podczas wspólnego oglądania filmu ?
Wytłumaczeń zawsze jest sporo, z reguły jest to zmęczenie ciężkim dniem.

Podajcie proszę sposoby na uniknięcie takiej sytuacji, które warto polecić zmęczonym osobnikom :)
 

Diana5power

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2010
Posty
26
Punkty reakcji
0
Obie Wasze odpowiedzi nie wchodzą w grę :)
1. romantyczne filmy z reguły podobają się tylko nam - kobietom
2. Oglądać film wcześnie? nieeee, najlepiej wieczorkiem.

Na uniknięcie spania to pewnie kofeina, ale trzeba jeszcze dostarczyć do organizmu środki pobudzające, które rozruszają to zmęczenie :)
Może wszystko w jednym - energy shot jakiś :)
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
Obie Wasze odpowiedzi nie wchodzą w grę :)
1. romantyczne filmy z reguły podobają się tylko nam - kobietom
2. Oglądać film wcześnie? nieeee, najlepiej wieczorkiem.

Na uniknięcie spania to pewnie kofeina, ale trzeba jeszcze dostarczyć do organizmu środki pobudzające, które rozruszają to zmęczenie :)
Może wszystko w jednym - energy shot jakiś :)
To co piszesz jest chore. Chcesz zmusić kogoś aby podobał mu się i interesował go ten sam film co Ciebie. I jeszcze ten pomysł z kawą :/ ja p****olę załóż mu smycz i wyprowadź go na spacer od razu.

Zamiast cieszyć się, że mimo iż mu się nie podoba film to i tak ogląda go z Tobą to tylko marudzisz.
A może by tak wczuć się w sytuację drugiej osoby?

Żeby nie było offtopu:
moja rada- napisz do bravo girl. Na pewno coś Ci poradzą :]
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
Ja regularnie zasypiam oglądając ze swoją kobietą filmy, albo ona zasypia, w zależności od wariantu. Do tej pory się z tego powodu nie pociąłem, ani nie zaszczyciłem Bravo swoim listem.
 
I

ina z 5power

Guest
Ja też nie zamierzam się pociąć ani pisać listu do bravo :) być może to jest sposób ale pewnie nie pomoże mi nie zasypiać na filmach :p wieczorem mam zazwyczaj spadek mocy dlatego też przysypiam na filmach.
jak wam się to przydarza to co robicie - mogłabym się szczypać w rękę ale to już zahacza o masochizm :p a co myślicie o energy shotach?
 

polip ze swetrów

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2010
Posty
166
Punkty reakcji
4
Miasto
Daleko
Ale głupota. Skoro się zasypia wyjście jest jedno - nie oglądać. Chłopak Ci zasypia to go nie katuj go Mroczkami, tylko na mecz przełącz szczególnie że teraz są trzy dziennie.
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
:cenzura:, dziewczyno, daj już spokój z tymi energy shotami bo juz mi na nerwy działasz, chyba przesadziłaś z napojami energetyzującymi! Wszędzie piszesz o jednym, widzę, że raport nie pomógł!
 

polip ze swetrów

Nowicjusz
Dołączył
31 Maj 2010
Posty
166
Punkty reakcji
4
Miasto
Daleko
Jej za to płacą ;) Nędzna próba reklamy, no cóż specjaliści we wszystkich dziedzinach uciekli na Wyspy.

krok 1 - napiszę temacik o zmęczeniu
krok 2 - napiszę posta o jakimś napoju energetycznym
krok 3 - napiszę posta o znakomitym napoju energetycznym dla którego pracuje

Kroku 3 już nie będzie, bo ktoś za chwilkę pewnie zamknie temat.
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Ja wiem, że pewnie płacą, ale denerwuje mnie to, pełno takich idiotów ostatnio na forum :/ Do tej pory nikt nie zamknął, to pewnie nie zamknie, bo to nie jest jeden temat autorki, przejrzyj sobie jej profil
 
I

imbirowadziwaczka

Guest
szturchaj ją cały czas i pytaj czy ogląda, mój facet tak robi ;-D
 
Do góry