Glaniki:p

kaaska6

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2005
Posty
703
Punkty reakcji
0
Wiek
40
no heh, wiadomo ze w lato w glanach sie nie chodzi ;)
ja mysle o glanach na zimę ;) :p
 
K

kfiatushekk

Guest
No to moze ja sie pochwale, bo w sumie założylam ten temat :p no więc . Mam czarniutkie martensy 14 dziurkowe i sa najukochansze na swiecie.. kupilam je w wakacje za wlasne zarobione pieniadze. wydalam kupe szmalu ale nie załuję. :)
 

BisicA

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2005
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Tam, gdzie diabeł mówi dobranoc =)
W ramach sprostowania ja chce kupić glany ale na ZIME :D nie na lato bo uważam to za masochizm


Mam sobiemoje glaniki, najlepsze są z firmy "Martens", miała takie, choć potem jakiś...głupi człowiek pociął mi je nożem w szatni szkolnej... Myślałam, że zabiję! Teraz mam glaniki kupione w jakimś tam nie markowym sklepie, dałam za nie 149 zł, są czarne skórzane, wygodne, firma "Nayka"... Myślę, że takie najzwyklejsze są najlepsze XD Chodzę w nich oczywiście tylko w zimie ( i na rajdach górskich ewentualnie, bo to wygoda) :) Początkowo mogą (ale nie muszą) trochę "gryźć" w pięty, ale to tylko ja mogę być do tego zdolna, że poszłam w nowych glanach na rajd :p Po jakimś czasie glany się rozbijają, więc nie ma obaw, że się do nich nie przystosujesz XD Najlepiej kupić ocieplane (poznasz je po takim materiale wewnątrz, troszeczkę jest "mechaty" :D ) :)
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
a ja mam oryginalne glaniki :D bo one są niby koloru pieczarkowergo..ale nie dajcie się zwieźć, one są brązowe, ale takie fajne brążowe, że nawet nie widać, ze glany, takie orginalne :p... No, a latem nie chodze bpo to ejtsmoim zdaniem obleśne, late,m chodiz się w sandaczach! Albo w japonkachg, ewentualnie na jakiegos kosza, to adiaski i k\rótkie skarpetki :p... a faktycznie glany ciezkie nie sa. dobzremi sie w nich choidiz, tyle, ze w tmy roku jak założyłam, to myslałam,z e nei wytrzymię, nie wiem czemui, ale mnie obcierają... ;(
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
Ja mam HD-eki. Za całe 49 zeta kupiłam, ostatnia parę, na wyprzedaży. Została ta para tylko dlatego, że nikt nie miał takiej małej nogi :)
Kolor: black :)
 

papillon

guru
Dołączył
5 Lipiec 2005
Posty
2 418
Punkty reakcji
0
Tak sobie czytam wypowiedzi dziewczyn,i nic a nic nie rozumiem.
Jak takie buty,jak glany mogą im się podobać,ale cóż - to rzecz gustu.
Ja tego nie krytykuję ale.......:/
 

asiek145

Panna Marzycielka:)
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
538
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z nieba^^
A ja tez myslałam o glanach, nawet mierzyłam takie pomarańczowexP
Ale jakos dziwnie w nich wyglądałam.. I mam inne takie fajne czarne z pomarańczowymi sznurówkami.. to chyba po tych glanach mi ten kolor został :p :D
 

weCa

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2005
Posty
166
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
że znowu ?;p
hyh w sumie kazdy ma swoj gust no ale glany mi sie nie podobaja w ogole:/
wydaja mi sie zbyt ciezkie....... i ogolnie to nie moj styl

no ale rozumiem ze moga sie komus poodbac kazdy nosi to co lubi:)

pozdro:)
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
racja, rzecz gustu :) moje juz są tak znoszone, że czasami wstyd mi się w nich pokazać na jakiś uroczystościach... ale wale to :) ja się w nic czuję dobrze i... bezpiecznie :D
 

MySsZkA

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2005
Posty
105
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Z otchłani...
Ja lubię glany, dla mnie są one wygodne :) Mam czarne z czerwonymi sznurówkami jak narazie :) Chodzę w nich w zimie, latem raczej nie :p
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
Ja mam glany od mniej wiecej tygodnia ale juz wiem ze sa to wspaniale buty!! pierwszego dnia troche obcieralay ale juz jest wszsytko Ok!! glnany sa super! ja mam standard czyli czarne
 

Ferg

Nowicjusz
Dołączył
21 Sierpień 2005
Posty
13
Punkty reakcji
0
Tak sobie czytam wypowiedzi dziewczyn,i nic a nic nie rozumiem.
Jak takie buty,jak glany mogą im się podobać,ale cóż - to rzecz gustu.
Ja tego nie krytykuję ale.......:/

yyy no wiesz...? ja przeciez jestem dziewczyna i wrecz kocham glany. niestety na ta zime mam juz butki, kupie sobie na nastepna ;d lae w lecie chodzic w glanach? trzeba byc debilem! tak tylko mowia, ze im w nich goraca nie jest, bo co maja powiedziec? :] na lato i wiosne najlepsze sa trampki (hyh.. 4 pary mam xD)!!
 
Do góry