Gitara

wiola91

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
Miasto
wloszczowa
Hejcia
Nareszcie moj temat sprobujmy go odnowic
Ja tez gram na gitarce klasyku i elektrycznej
Bez gry nie moge wytrzymac
To super ze jest tyle osob ktore sobie brzdekaja to jest swietny fun
Dzien w dzien gram- owszem paluszki bola (nieraz) ale i tak jest swietnie do tego spiewam mysle ze nawet dobrze mi to wychodzi
Mam nadzieje ze wiecej osob odwazy sie siegnac po ten swietny instrumencik
Pozdrawiam :)
 

Dala666

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2007
Posty
91
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódz
Mam różne fazy czasami mam tydzień co gram tylko tyle ile powiedzmy "wypada" ale za jakiś czas znowu się nakręcam i potrafie grać gardzi dłuuugo :D
 

LPSoldier

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
(Nie bardzo wiedziałem gdzie umieścić tego posta ale skoro już leci temat gitar to może ktoś mi pomoże ;p) Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem gitary elektrycznej. Niestety mieszkam w małym miasteczku gdzie oczywiście sklep muzyczny jest istną abstrakcją. Jedyne co mi zostaje to zakupy przez internet. Czy jest sens kupowania takiego np na allegro? Jak na razie mam ok. 400zł chciałbym zamknąć w tej sumie niezbędny sprzęt. (ew. mogę poczekać i uzbierać większą sumkę) Gitara i wzmacniacz jak na tej aukcji były by wystarczające dla mnie? Mam świadomość że jest to sprzęt z najniższej półki. Może jakieś inne propozycje? (Miałem jeszcze kilka pytań ale już mi wyleciały z głowy. Jak sobie przypomnę to dopiszę ;p) Serdecznie dziękuję za wszelaką pomoc. Pozdrawiam
 

LPSoldier

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2007
Posty
15
Punkty reakcji
0
Mam nadzieję że piec i gitara wystarczą. Sam washburn 10 kosztuje ok 500zł to i tak przewyższa mój budżet o 100zł. Ale już chyba wole poczekać i uzbierać więcej niż brać noname'a. Z resztą jeszcze muszę się zastanowić czy jest sens. Wątpię czy na miejscu znajdę jakikolwiek kurs gry ;/
 

slonikart

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2007
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Zielona Góra
kiedys probowalem sie nauczyc! :p ale jakos nie wyszlo :/
ale potrafie do dzisiaj zagrac poczatek kawalka "Come as you are" Nirvany :p :D :walkman:
 

perfect

Złodziej Zapalniczek
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
1 023
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Z wszond!
Mam takie pytanie. Dorabiam teraz na budowie i chcę sobie kupić gitarę. Chodzi o to, ze nie chce wydawać dużo kasy, bo nie wiem czy mi podejdzie gitara ogólnie. A więc pytam się teraz was, czy warto kupić gitarę na allegro za 100-150.

I jeśli już to akustyk, klasyka, czy akustyczno-klasyczną :p
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Ja mam akustyk i jest the best ;)
polecam..
Tylko że dałam za niego ok. 300 zeta :/
Ale i tak kocham gitarke :p
Moje zycie :p ;)
 

Karh

Pasjonat Fantasy.
Dołączył
27 Marzec 2007
Posty
2 013
Punkty reakcji
5
Miasto
Faerûn.
Ja gram głównie na klasyku, za którego dałem coś ponad 700 chyba, no może ciut więcej.
 

perfect

Złodziej Zapalniczek
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
1 023
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Z wszond!
A czy warto kupić taką za 100-150 żeby sprawdzić, czy się nadaje (ja, nie gitara :p)
 

Syssy

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
302
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Perlikolikowo
A ja nie gram...
znaczy gitarkę mam ale umiem tylko jedną piosenkę
coś mnie to nie kręci :(

ale gra mój tata :D
 

Slavomier

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2007
Posty
186
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Góry góry, heeej :)
Perfect wybierz się do sklepu muzycznego i spytaj sie czy mają używany sprzęt, czasami można wychaczyć całkiem niezłą gitarkę za ok. stówkę, a w razie czego zawsze możesz sprzedać. Ja osobiście nikomu nie radze kupować sprzętu na allegro, chyba że jest absolutnie pewny co do jakości wykonania, brzmienia itp. ale to tylko moja dobra rada :)
 

Kirma

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2007
Posty
292
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Od dwóch tygodni próbuję, ale chyba nie mam do tego talentu... Ehh... <_<
 
Do góry