ginekolog

Naomi_14

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Rzeszów
zna ktos ginekologa ktory przyjmie mnie bez opiekuna w rzeszowie? jaka jest pewnosc ze testy ciazowe sa dokladne?
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
a po co zakladasz nowe tematy, zalozylas jeden to pisz w jednym..pojdz i zapytaj do przychodni ktory ginekolog przyjmie bez opiekuna, masz jezyk? test najczesniej zrob 14 dni od stosunku a najlepiej w dzien spodziewanej miesiaczki..test moze sie mylic np. kiedy masz chora tarczyce
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
a z opiekunem to aż tak strasznie? wybaczcie ale nie rozumiem dziewczyn które boja się powiedzieć matce że idą do ginekologa po tabletki.
ja miałam 19 lat a jeszcze z mamą chodziłam do ginekologa. Wcale nie przeszkadzała mi jej obecność :) za którymś razem sama pani doktor tylko zapytała cy mama musi być hehe
Wie, że współżyje, wie że biorę tabletki bo ciągle leżą na biurku i przynajmniej wie co sie ze mną dzieje bo pani ginekolog przy niej mówiła jak działają tabletki.
Wydaje mi się, że jeśli jest sie gotowym na seks to i na rozmowy o nim. Albo po prostu ja mam szczęście że mam takich wyluzowanych rodziców.
 

Naomi_14

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2008
Posty
9
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Rzeszów
no wiesz najwyrazniej masz szczescie. moj ojciec uwaza ze z chlopakiem za reke trzymac sie moge w wieku 21 lat :p
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
no wiesz Naomi_14 dziwne poglady maja twoi rodzice, w wieku 21 lat niektore dzieczeta wychodza za maz.. ja rowniez nie rozumiem dlaczego dziewczeta boje sie reakcji mam??? jak zaczelam wspolzycie powiedzialam mamie,nie krzyczala, no bo za co? usiadlysmy porozmawialysmy. zapisalam sie do ginekologa na badania i ginekolog podja decyzje ktora antykoncepcja bedzie dla mnie najlepsza. kiedys nie wiedzialam czy zgubilam tabletki czy gdzies polozylam a bylam w szkole wiec zadzwonilam do mamy zeby poszukala w moim pokoju hehe...ciesze sie ze mam takich wspanialych rodzicow
 

shessej

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2008
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Zielona
a z opiekunem to aż tak strasznie? wybaczcie ale nie rozumiem dziewczyn które boja się powiedzieć matce że idą do ginekologa po tabletki.
ja miałam 19 lat a jeszcze z mamą chodziłam do ginekologa. Wcale nie przeszkadzała mi jej obecność smile.gif za którymś razem sama pani doktor tylko zapytała cy mama musi być hehe
Ja z mamą bym nie poszła do ginekologa. Pierwszy raz byłam z chłopakiem, aby zrobić sobie cytologię po 18 roku życia. Na tabletki zdecydowałam się na którejś z rzędu wizycie, bo zdecydowałam również, że chyba nadszedł na mnie ten czas :p Rodzicom nic nie mówiłam i nie mówię. Uważam to za swoją intymną sprawę, bo w końcu to ja jestem, czy uważam się na tyle odpowiedzialną, aby współżyć, więc również aby dobrze się zabezpieczyć przed ewentualnymi następstwami.
Ale w sumie dobrze mieć taką wyrozumiałą mamę, kiedy chce się z nią dzielić takie rzeczy. :)
 

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
u mnie bylo tak, ze mama mi powiedziala ze jak chce lub potrzebuje tabletek lub wizyty u gina ona nie ma nic przeciwko, sama byla mloda kiedys i wie jak to jest, powiedziala tez ze jak chce to pojdzie ze mną a jak nie chce to nie musze jej nawet mówic, ale ona nie ma nic przeciwko. wychodzi z założenia ze jak ktos chce cos robic to i tak to bedzie robil a lepiej sie zabezpieczyc odpowiednio niż później być w kropce.

naomi a ile ty masz lat, bo jak jestes mloda to mozesz miec problem
 

Ashley88

speedAshi
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
1 690
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
:P gdzies na poludniu
W Rzeszowie: polecam panią Bazanowską przyjmuje na rejtana :) w Feminie :) Przyjmie Cię spokojnie tylko musisz legitymacje ubezpieczeniową miec :)
 
Do góry