Gęste włosy.

T

theme: scene

Guest
moze po prostu zdrowo sie odzywiaj, lykaj witaminy, zeby nie wypadaly ponad norme, a beda naturalnie..nierzadkie :)
 

anakra8

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Odpowiednia dieta będzie najlepsza na zdrowe włosy. Ja stosuję kosmetyki z olejkiem rycynowym i nie narzekam na włosy i paznokcie.
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
Polecam co jakiś czas obciąć na bardzo krótko (najlepiej jeżyk) to przy odrastaniu są gęściejsze. Wiem z doświadczenia.
 

joolia

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2012
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdynia
Czarna rzepa bardzo wzmacnia włosy. Metoda nie należy do najłatwiejszych i najprzyjemniejszych, ale jest bardzo skuteczna. Trzeba zetrzeć na tarce rzepę (można też użyć sokowirówki, o ile się ma). Z potartej rzepy wycisnąć przez ściereczkę sok, który trzeba wetrzeć w skórę głowy i posiedzieć w torebce na głowie i ręczniku jakieś 20 min. Można też położyć na głowie wióry, które wzmagają efekt. Głowa trochę piecze, ale to dlatego, że sok z rzepy działa dobrze na ukrwienie skóry. Zapach niemiłosiernie nieprzyjemny, ale po umyciu włosów całkowicie zanika.
 

Hanadai

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
801
Punkty reakcji
15
Ja sięwyjątkowo zdrowo odżywiam i mam cienkie włosy ;/
 

notserious

Nowicjusz
Dołączył
17 Wrzesień 2012
Posty
446
Punkty reakcji
16
Wiek
32
Miasto
wlkp
Takie geny... Nie obciążaj ich zabardzo prostownicami, suszarkami itd. może dodatkowo pomogą jakieś preparaty na lepsza kondycję włosów?
 

wszystkojasne

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2012
Posty
39
Punkty reakcji
0
Nie mogłam wytrzymać tego pieczenia skóry. Kupiłam w aptece szampon seboradin z czarnej rzepy.
 

Hanadai

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
801
Punkty reakcji
15
Bez wyprostowania włosów nie pokazuję się na ulicy, bo wyglądam jak czarownica. Suszarki nigdy nie używałam, za to maseczek i odżywek wypróbowałam już multum - jedne lepsze, jedne gorsze. Ale cienkie włosy mam nadal.

Cóż. Chyba faktycznie takie geny, w mojej rodzinie gęste włosy ma tylko mój ojciec :(
 

carotca

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2012
Posty
17
Punkty reakcji
0
Ja natomiast mam taki problem, że miała włosów aż za dużo, po prostu ogrom. Teraz po ciąży zaczęły mi tak wypadać, że garściami je wyciągam, w całym domu ich pełno. Od kilku dni zaczęłam pić pokrzywę- Babcia mi poleciła i rzeczywiście wypadają mi odrobinę mniej no i nie wiem czy to przez to ale wydają sie jakby zdrowsze, Może na cienkie włosy też pomoże.
 

alalis

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Olejek rycynowy ;) Po prostu bez niego się nie da utrzymać ładnych włosów.
 

Justyna Juha

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2012
Posty
320
Punkty reakcji
0
Zdrowo się odżywiaj, jedz witaminy i minerały. Do tego dobre odżywki pod Twoją strukturę włosa.
Odpowiednio dobrany szmpon.
 
Do góry