Gentleman

calamrun

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
171
Punkty reakcji
1
Tego pana przedstawiać nie trzeba, znają go nie tylko słuchacze reggae.
A więc od razu przejdźmy do dyskusji...

No chyba że ktoś poprosi o info : )
 

kingulinda

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
gdzieś na skraju snów :)
Albo on jest tak dobry, że znają go wszyscy (nawet mój kuzyn, który nie wytyka nosa poza techno! ) albo już tak skomercjalizowany.... ale jest dobry w tym co robi :D
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Zeby jego nie znac :)

Lubie, jednak i tak wole polskich wykonawcow ;)

Kilka kawalkow mnie rozwala ;P
 

calamrun

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
171
Punkty reakcji
1
Albo on jest tak dobry, że znają go wszyscy (nawet mój kuzyn, który nie wytyka nosa poza techno! ) albo już tak skomercjalizowany.... ale jest dobry w tym co robi :D

Ja nie dopatrywałbym się w nim komercji. Kiedyś tak to sobie wytłumaczyłem, że jego muzyka jest po prostu bardziej przystępna dla słuchacza. Każdego, niekoniecznie słuchacza reggae. Co nie znaczy, że gorsze, broń Boże! I myślę, że temu zawdzięcza swoją popularność. Choć znajdą się tacy, którzy powiedzą, że to komercyjne. Tak samo jak mówią o Matisyahu.

Już od ładnych paru miesięcy dostępny jest singiel "Different Places". Co o nim sądzicie? I ogólnie twórczości Gentlemana.
 

szybki2005

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2007
Posty
140
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wrocław City
może spadłem z choinki, ale go nie znam;) tzn. nazwa obiła mi się o uszy i nawet na stronie playa (dzisiaj nudziło mi się jak czekałem na koleżnakę to surfowałem po wap'ie :p) było, że gra niedługo koncert we Wroclawiu. muzyki nie słyszałem...
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
uuuuu daleko :P
Bosz uwielbiam tego pana, ma śliczny głos - mogłabym go słuchać cały czas- naprawde. Chociaż słucham jego piosenek od jakiegoś roku (ale wczesniej słyszałam o nim, jakos nie zainsteresował mnie dostatecznie) to mimo wszystko powala mnie, jak dla mnie jest w czołowce muzyków reggae - nawet w pierwszej 5 ;))
 

calamrun

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
171
Punkty reakcji
1
No i już jest. Od 4 dni na rynku dostępna nowa płyta Gentlemana "Another Intensity". Co o niej sądzicie? Słuchaliście jej?
 

Bitreel

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2007
Posty
209
Punkty reakcji
0
Gentleman będzie koncertował w Polsce?! Kurcze trzeba się wybrać..ale pewnie już bilety wykupione ;( CO do nowej płyty słyszałam tylko 2 kawałki, ale i tak nic nie pobije Confidence :) Nie ma bata!:pP
 

Bitreel

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2007
Posty
209
Punkty reakcji
0
No to trzeba sie już rozejrzec za tym :) Nie dość że świetna muzyka to jescze będzie można spotkac innych fanów Gentleman'a :) Raj na ziemi będzie ;) BB)
 

Jagoda1

Power of flower :)
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
614
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
uuuuu daleko :P
sugamama one love i koncert Gentlemana to są dwie różne imprezy, obie we Wrocławiu ale jednak dwie różne, one love jest 11 tego a Gentleman bodajże 23 ego ;)
 

slosy

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2006
Posty
281
Punkty reakcji
1
wiecie co.. ja to ten koncert gentlemana uważam za jeden z najlepsiejszych w życiu koncertów mojego życia, to było coś tak fantastycznego, po nim pomimo zmęczenia w nogach czułam się jakbym miała skrzydła. a najlepsze to było to, ze jeszcze co najmniej 2 miesiące po nim miałam banana na ustach i wieczny pozytyw. coś niesamowitego. już nie mówiąc o tym, ze za pociągiem do wroclawia ciągnęła się cudowna łuna dymu (ciekawe od czego ;)), latanie po przedziałach, każdy do każdego z uśmiechem, atmosfera nieziemska. teraz trochę żałuję, że na heinekenie mnie nie było, ale w sumie oprócz gentlemana i massive attack nic tam mnie szczególnie nie zainteresowało.. poza tym kasy trochę brakowało.. ale na pewno jak będzie jezcze u nas grał, to wybijam. mógłby też gościnnie martin jondo być, bo tego skubańca też uwielbiam :D no i trzeba by pomyśleć, żeby założyć fanklub na http://kipme.pl/ i tam umieszczać najnowsze wiadomości, fotki, wydarzenia. może jak znajdę chwilę to założę i się pochwale autografem :p
 

KrystJahn

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
wiecie co.. ja to ten koncert gentlemana uważam za jeden z najlepsiejszych w życiu koncertów mojego życia, to było coś tak fantastycznego, po nim pomimo zmęczenia w nogach czułam się jakbym miała skrzydła.

ja tez czulem taką mega lekkość, bylo superancko;d
bylem tez na heinekenie i tam tez bylo meeega:D chociaz juz nie czulem tej lekkosci, moze to dlatego ze zaraz inny koncert inny wykonawca i szybko zanikly wrazenia po tym koncercie
 

Falmari

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
192
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Ostrów Wielkopolski
Ajjj Slosy zazdroszczę : )
Martina Jondo też strasznie lubię obaj graja świętna muzyke

Gentleman ma w swojej karierze tyle pięknych utworów i tak opanowany język..
Strasznie go uwielbiam czołuje u mnie w najczęściej słuchających wykonawców reggae oczywiście tuż pod samym królem reggae, wiadomo o kogo chodzi!

Nic tylko czekać na następny koncert w Polsce ( : napewno będe.
 
Do góry