Geje Na Forumowisku

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Ekhm... jak sie nad tym zastanowić to wydaje mi się że geje są często piętnowani (i to zwłaszcza przez mężczyzn!) dlatego że przez swój homoseksualizm wydają się... mniej męscy. Bo w społeczeństwie szanowany jest model mężczyzny silnego, twardego, który przez związki z kobietami jeszcze bardziej utwierdza swą "męskość". I geje są nadale często postrzegani jako zniewieściali degeneraci, wręcz jakieś cioty :/ (bez urazy!) I mężczyźni heterosekesualni, żeby obronić honor swojej płci, piętnują gejów. Tak mi się wydaje... Przecież lesbijki są bardziej tolerowane! Bo bycie lesbijką jest bardziej kobiece niż bycie gejem męskie. Widzi Wam sie moja teoria? :niepewny:
 

Malacath

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
140
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Mnie bardzo bo dotyczy właściwie mnie :D :D -faktycznie wiele razy jesteśmy źle zrozumiani itp. Dac ci piwa Jera za tą prawdziwą teorię :eek:k: :eek:k: :eek:k: :sexy: :sexy: :afro: :afro: :bober: :klaszcz: :eek:k2: :eek:k2:
 

kristoforo1956

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
461
Punkty reakcji
0
Wiek
67
Miasto
Warszawa mazowsze środkowe
ej ej kochani większość gejów jest bardzo męska i to czasami aż zanadto męska he he ja myślę,że większość facetów ,która nie lubi gejów tak naprawdę im zazdrości ,większość z nas to ludzie wykształceni raczej finansowo niezaleźni o bardzo otwartym umyśle ,tolerncyjni,kochający i najważniejsze uczuciowi .Myślę,że tzw heterycy poprostu nam zazdroszczą a tak na poważnie większość facetów po osiągnięciu dojrzałości seksualnej ma w mózgu pewnie zakodowane skłonności homo co jest udowodnione,ale góre biorą przyzwyczajenia i opinia środowiska .Znam sporo osób,które dziś są zadeklarowanymi heterykami,a w młodości tej nastoletniej miało kontakty homoseksualne.Sam o tym dobrze wiem bo z takimi w młodości się z niejednym przespałem dziś są heterykami i chyba już zapomnieli jak się zachowywali jeszcze parenaście lat temu .Malacath pozdrawiam i nie martw się naprawdę to w życiu liczy się miłość i przyjażń ta prawdziwa nie znająca kompromisów to jest przyjażń na dobre i złe .W niej nie ma dylematów to jak powietrze bez niej nie da się żyć .
 

Malacath

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
140
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Wiem.... :D :D Tobie chyba muszę za te piękne słowa kupić skrzynkę piwa-co Ty na to?? :D :D :p :p
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
ej ej kochani większość gejów jest bardzo męska i to czasami aż zanadto męska he he ja myślę,że większość facetów ,która nie lubi gejów tak naprawdę im zazdrości ,większość z nas to ludzie wykształceni raczej finansowo niezaleźni o bardzo otwartym umyśle ,tolerncyjni,kochający i najważniejsze uczuciowi .Myślę,że tzw heterycy poprostu nam zazdroszczą a tak na poważnie większość facetów po osiągnięciu dojrzałości seksualnej ma w mózgu pewnie zakodowane skłonności homo co jest udowodnione,ale góre biorą przyzwyczajenia i opinia środowiska .Znam sporo osób,które dziś są zadeklarowanymi heterykami,a w młodości tej nastoletniej miało kontakty homoseksualne.Sam o tym dobrze wiem bo z takimi w młodości się z niejednym przespałem dziś są heterykami i chyba już zapomnieli jak się zachowywali jeszcze parenaście lat temu .Malacath pozdrawiam i nie martw się naprawdę to w życiu liczy się miłość i przyjażń ta prawdziwa nie znająca kompromisów to jest przyjażń na dobre i złe .W niej nie ma dylematów to jak powietrze bez niej nie da się żyć .
niby czego mamy wam zazdroscic ?? ze jestescie ciotami i degenaratami ??
dla mnie mozecie nawet byc naukowcami czy tam, kim chcecie ale i tak zawsze bedziecie traktowani jak odrzutki degeneraci spoleczni ...
 

maniac82

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Gdzies
niby czego mamy wam zazdroscic ?? ze jestescie ciotami i degenaratami ??
dla mnie mozecie nawet byc naukowcami czy tam, kim chcecie ale i tak zawsze bedziecie traktowani jak odrzutki degeneraci spoleczni ...


kazdy ma prawo do wyrazania swojego zdania ale mozna to robic kulturalniej i na poziomie

Kerio to ja juz nie mowie kim ty jestes,skoro tak mowisz.

o wlasnie mamy przyklad :)
 

kristoforo1956

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
461
Punkty reakcji
0
Wiek
67
Miasto
Warszawa mazowsze środkowe
Malacath chętnie tego piwka z tobą się napiję he he,kerio ty masz bardzo ograniczony umysł i nie mam zamiaru z tobą polemizować nie warto rozmawiać z kimś,kto ma tylko do powiedzenia chamstwem ,nie warto nawet zaprzątać sobie mózgu bo śmiecie wyrzuca się na wypisko.

przepraszam wysypisko
 

Serpens

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2005
Posty
675
Punkty reakcji
0
niby czego mamy wam zazdroscic ?? ze jestescie ciotami i degenaratami ??
dla mnie mozecie nawet byc naukowcami czy tam, kim chcecie ale i tak zawsze bedziecie traktowani jak odrzutki degeneraci spoleczni ...
Hmm... moze to za duzo powiedziane... dla mnie jest to wbrew naturze i przez to traktuje to jako chorobę.. którą mozna jak najbardziej wyleczyć... mozecie sie ze mną zgadzac lub nie.. wyrazam swoje zdanie...
 

Malacath

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
140
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Malacath chętnie tego piwka z tobą się napiję he he,kerio ty masz bardzo ograniczony umysł i nie mam zamiaru z tobą polemizować nie warto rozmawiać z kimś,kto ma tylko do powiedzenia chamstwem ,nie warto nawet zaprzątać sobie mózgu bo śmiecie wyrzuca się na wypisko.

przepraszam wysypisko


Krzysiek-tylko piwko??-może gdzies kiedyś pójdziemy sobie i pogadamy wreszcie :D :D :D :D
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Gej-normalny człowiek... Nie mam nic przeciwko...
God bless you :)
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Kerio to ja juz nie mowie kim ty jestes,skoro tak mowisz.
jak tak myslisz to twoja sprawa mam swoje zdanie na pewne tematy :]

kazdy ma prawo do wyrazania swojego zdania ale mozna to robic kulturalniej i na poziomie
o wlasnie mamy przyklad :)
troche mnie ponioslo ale nie lubie takich osob moze zle to ujełem :/

Hmm... moze to za duzo powiedziane... dla mnie jest to wbrew naturze i przez to traktuje to jako chorobę.. którą mozna jak najbardziej wyleczyć... mozecie sie ze mną zgadzac lub nie.. wyrazam swoje zdanie...
kazdy ma swoje zdanie

tak na marginesie moze troche za mocnych slow urzylem ale poprostu mam wstret do takich osob moze jakis uraz.Nie chodzi tu o jakies moje gadanie debilne jak to wyzej ujaj .... ale mam swoje zdanie jak urazilem slowami to sorry zle to napisalem troche mnie ponioslo ale nietoleruje takich osob moze lepiej zrobie jak sie nie bede wypowiadal w tych tematach.
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Kerio ale każdy ma prawo być taki jaki jest, tym bardziej, że geje nie zmienią już swojej orientacji. I bardzo dobrze, bo nie ma w tym absolutnie nic złego a świat jest przynajmniej ciekawszy :D Tylko jedno mnie denerwuje: po kiego ch... ekhm grzyba homoseksualiści mają czuć się gorsi??? To Ci którzy ich nie tolerują, mają ze sobą problem, bo nienawiść, tym bardziej bezpodstawna chyba im szczęścia nie przynosi. Jeśli coś tu powinno się leczyć to właśnie NIETOLERANCJĘ!!!

Szkoda, że tak mało gejów/lesbijek (ale zwłaszcza tych pierwszych) całuje się na ulicy, im więcej by ich było tym szybciej ludzie by zrozumieli że nic złego w tym nie ma!

Aha jeszcze jedno: skąd u Ciebie taka pogarda do "ciot"? To mi się wydaje podejrzane :niepewny: Bo im bardziej ktoś nienawidzi jakiejś cechy tym bardziej prawdopodobne że... sam ją posiada i nie chce się do niej przyznać, nawet przed samym sobą. Nie mówię, że tak jest. Przypuszczenie ;)

(a na tę skrzynkę piwa ja wziąąąąż czekam!:D)
 

asiekwil

złośnica
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
5 437
Punkty reakcji
1
Miasto
z wariatkowa/pokój 8 obok Sary
Ja tez nie mam nic przeciwko gejom-tylko faktycznie jestem na nie za adoptowaniem dzieci.Ale uwazam ze wyzywanie ich i osmieszanie jest nie na poziomie,bo przeciez to nie orientacja powinna decydowac jakimi sa ludzmi.Pozdrawiam :papa: :papa: :papa: :papa:
 

noname

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2006
Posty
30
Punkty reakcji
0
Miasto
Wrocław
Ja też nic do nich nie mam niech sobie żyją własnym życiem lecz jestem przeciwny adopcji dzieci przez te środowisko :) Chyba nikt nie chciał by mieć dwóch ojców czy dwie mamusie :)
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Ja podziwiam geji poniewaz sie umieja zaprzec siebie i słuchac ludzkiej krytyki. Ja szanuje ten rodzja milosci poniewaz sama nie chciałabym byc poniwzana...mnie to nigdy nie przeszkadzalo i innym nie powinno... :)
 

Himmak

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2006
Posty
144
Punkty reakcji
0
Miasto
Ostrów Wlkp
Witam!

kristoforo1956 mysle ze albo jestes mocno odwaznym homoseksualista albo bardzo chamskim heterykiem. Po slowach ze przyjmiecie krytyke i maja inni pisac o homoseksualistach...nie wiem co myslec o Tobie...


ja toleruje homoseksualizm. Moj przyjaciel jest gejem. Mnie to nie przeszkadza. ja jestem hetero i co nie ktorych dziwi bardzo mocno bronie praw homo. Pozdrawiam wszystkich
 

dodzia

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
125
Punkty reakcji
0
Miasto
z krainy Łagodności;)
Ello;)
Ja mam do Was pytanie...bo często się nad tym zastanawiam. Zaznaczam, iż mój najlepszy przyjaciel jest gejem i mam troche znajomych takowych. Jednak zastanawia mnie czy w związkach homoseksualnych jest jakieś uczucie?? Na początku w to wierzyłam, lecz ostatnio juz sama nie wiem...Juz piszę o co chodzi!! Gdy wychodzę gdzieś do jakiejś "pedalnii" (przepraszam za wyrażenie ;)) to niektórzy z moich znajomych i nie tylko chodzą tam po to tylko aby "zaliczyć" w toalecie jakiegoś kolesia. Rozumiem, że gdy człowiek jest samotny to różne rzeczy robi ale sorki nie na każdej imprezce!!! Zastanawiam sięnad tym i wydaje mi się, że to jest z braku uczucia za jakim się potwornie tęskni, ucieczka, no nie wiem. Albo idiotka tak sobie to tłumacze tylko, a chodzi im tylko o zaliczenie kolesia i next...Może ktoś się wypowie co??
Pozdrawiam serdecznie, :p
 

Himmak

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2006
Posty
144
Punkty reakcji
0
Miasto
Ostrów Wlkp
Ello;)
Ja mam do Was pytanie...bo często się nad tym zastanawiam. Zaznaczam, iż mój najlepszy przyjaciel jest gejem i mam troche znajomych takowych. Jednak zastanawia mnie czy w związkach homoseksualnych jest jakieś uczucie?? Na początku w to wierzyłam, lecz ostatnio juz sama nie wiem...Juz piszę o co chodzi!! Gdy wychodzę gdzieś do jakiejś "pedalnii" (przepraszam za wyrażenie ;)) to niektórzy z moich znajomych i nie tylko chodzą tam po to tylko aby "zaliczyć" w toalecie jakiegoś kolesia. Rozumiem, że gdy człowiek jest samotny to różne rzeczy robi ale sorki nie na każdej imprezce!!! Zastanawiam sięnad tym i wydaje mi się, że to jest z braku uczucia za jakim się potwornie tęskni, ucieczka, no nie wiem. Albo idiotka tak sobie to tłumacze tylko, a chodzi im tylko o zaliczenie kolesia i next...Może ktoś się wypowie co??
Pozdrawiam serdecznie, :p
Mysle ze geje, lesbijki tez maja uczucia. jestem tego pewien. piszesz mi o zaliczaniu na kazdej imprezce. a czy nie ma na swiecie heterykow ktorzy ida na imprezke po to tylko zeby zaliczyc? mysle ze odpowiedz bedzie "TAK"... nie kazdy homo idzie zaliczac kogos na imprezke. Uwierz mi ze czasami homoseksualisci umieja bardziej okazywac uczucia niz hetero. pozdro
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
Wiem że mogę dostać dojazd za to co napisze, ale geje i lesbijki mogą sobie chodzić po świecie ale zdala odemnie!!! :)
 
Do góry