GEGRA:))Facetka:))

Przemek04

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2009
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
30
ostatnio na lekcji geografii byliśmy bardzo głośno niektórzy jedli :)rosołek w proszku+ makaron:)drudzy pili <mleko> a niektórzy rozmawiali:)) facetka się w:cenzura:iła na nas i zrobiła kartkówkę:) nikt nic nie umiał! wszyscy się oglądali na siebie i się śmiali ja z moim kolega jak to zawsze bywa ściągałem gadaliśmy sobie bardzo cicho on mi podpowiadał w jednym monecie facetka zauważyła lecz nie zabrała kartki:) po karkówce kazała od następnej lekcji nie siedzieć ze sobą co zrobić zęby do tego nie doszło:)) nie wyobrażam sobie pisać jakiś sprawdzian bez niego jak siedzę z nim mam 4 - 5 a teraz:)) proszę o pomoc ;)) wiem ze jednego takiego przesadziła i na następnej lekcji nie pamiętała:)

dzięki za odpowiedz:))
 

ufol70

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2010
Posty
48
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Heh, stary masz prawdziwy życiowy problem. :D
W sumie sam sobie odpowiedziałeś, więc niewiem czego oczekujesz od innych.
Usiądź z nim i postaraj się nie wychylać ponad poziom klasy tzn nie przeszkadzać bardziej niż inni a wręcz zalecałbym, żeby przez 2-3 lekcje wogóle nie przeszkadzać. Bo jak zwróci wam uwagę to sobie przypomni, że was rozsadziła i będzie już tego pilnować. A jak odpuścicie na jakiś czas to zapomni po tygodniu albo dwóch i spokój.
 
M

malina.

Guest
:)rosołek w proszku+ makaron:)drudzy pili <mleko>
Nie piszesz tutaj powieści, więc nie musisz tego zaśmiecać jakimiś pierdołami. Mogli nawet na lampie wisieć, nam to i tak nie jest potrzebne do zrozumienia problemu.

facetka się w:cenzura:iła na nas
Urocze urozmaicenie synonimu kobiety, ale świadczy tylko o Twojej głupocie. Na przyszłość ; piszesz na forum PUBLICZNYM, niektórym działa na nerwy taki język.

Co do 'problemu'. Sprawdziany są teoretycznie jakoś raz na 2 miesiące. Także posiedź 3, 4 lekcji z innym kolegom, potem się przesiądziesz, a nauczyciel nawet nie zauważy. Może załatwić to bardziej oficjalnie, czyli podejść i zapytać, czy nie mógłbyś wrócić na swoje miejsce, jeśli obiecasz, że nie będziesz rozmawiał na lekcji.
Kurde, wykrzesać minimalne pokłady kreatywności jest taką filozofią?
 

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
once again - kolegą :DD


co do autora - skoro i tak j.ebiesz gegre (o co nie mam pretensji bo tez na wiele przedmiotow je.bie) to po co ci dobra ocena z tego przedmiotu? musisz miec 5 w LICEUM? zreszta.. siadziesz obok jakiejs fajnej kolezanki , poprzymilasz sie i bedziesz mial lepsze zrodlo informacji ;D
 
M

malina.

Guest
nie męcz mojego matematycznego umysłu. ;D Nie tak się to odmienia? To mi powiedz, humanisto, i nie znęcaj się. :D

widać , że gościa to j.ebie ;D
Nawet jeśli, to nic mu nie będzie, jak się na jeden sprawdzian nauczy. Ku świetlanej przyszłości społeczeństwa, warto byłoby wiedzieć, kiedy na przykład jest najdłuższy dzień w roku. :D
 

ufol70

Nowicjusz
Dołączył
7 Kwiecień 2010
Posty
48
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Ku świetlanej przyszłości społeczeństwa, warto byłoby wiedzieć, kiedy na przykład jest najdłuższy dzień w roku.

Po co mu taka oszukańcza wiedza. Powiedzą mu, że na naszej półkuli jest to 21 czerwca, a potem życie to zweryfikuje. Pójdzie na studia i okaże się, że najdłuższy dzień w roku jest w czasie sesji. Zasadniczo składa się z części kiedy przymujemy (najpierw alkohol bo w końcu nie ma zajęć, potem przed egzaminem gorączkowo wiedzę, a potem znowu alkohol aby zapić niepowodzenie) i oddajemy (alkohol, bo nasza wątroba nie daje ray już funkcjonować z takim stężenie % we krwi i wiedzę na egzaminie). :eek:k:
 

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
oj malinko , mścisz sie na mnie za to ze nazywam cie humanistką i doprowadzam cie tym do szału ^^ widac nie tylko glupota boli , ale jeszcze fakt , że jest sie humanistką ;DD cóż , w koncu to ja z nas dwojga chodze do mat - fizu a nie marnuje sobie zycie w mat - geo ;DDD ciekawe do czego jeszcze zmusi Cie twój poj.ebany kobiecy umysł ;D
 
M

malina.

Guest
oj malinko , mścisz sie na mnie za to ze nazywam cie humanistką i doprowadzam cie tym do szału
Nie, z naszej dwójki to Ty masz jakieś niespełnione ambicje polonistyczne, ja Ci na każdym kroku nie wytykam błędów ortograficznych.

ciekawe do czego jeszcze zmusi Cie twój poj.ebany kobiecy umysł ;D
Musiałeś coś głupiego napisać, i postanowiłeś wałkować temat, który przerabialiśmy już kilkanaście razy? ;D


Po co mu taka oszukańcza wiedza.
To była taka mało ambitna ironia, skierowana do kolegi wyżej. ;D
 

Quality

Marzyciel realista
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
1 039
Punkty reakcji
8
Wiek
16
Miasto
Opole
nie mam takich ambicji , po prostu wiem co cie wku.rwia a wku.rwienie w miare rozumnej kobiety która nie jest na tyle ładna by zainteresować się nią w inny sposób jest zaj.ebiste ;d

na reszte nie odpowiadam , bo bedziesz to dalej ciagnela probujac mi za wszelka cene doj.ebac ;D
 
Do góry