gdzie znajdę takie buty?

MeG8888

mała słodka czekoladka.
Dołączył
10 Styczeń 2008
Posty
558
Punkty reakcji
8
Miasto
nie znajdziesz.
Ostatnio spodobały mi się pewne buty, takie całe miękkie jakby (patrz zdjęcie poniżej, ta dziewczyna ma te buty na nogach :D). Problem w tym, że nie ma takich w sklepach. Wiem bo szukałam (w sumie z rok temu widziałam, a teraz już takich nie ma). No i pomyślałam sobie, że może w necie kupie... tylko nie mam pojęcia jak takie znaleźć. Może ktoś wie na jakiej stronce można kupić takie buty? Albo jaką one mają nazwę (w sensie te buty), wtedy łatwiej by mi było szukać jakbym wiedziała.

Pomóżcie. :)

EDIT:

NIE MOGŁAM WSTAWIĆ ZDJĘCIA WIĘC WKLEJAM LINKA:

http://e2.pudelek.pl/p178/422241ad001693e14b15ae39
 

annaka

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Chyba chodzi Ci o EMU? http://www.allegro.pl/listing/search.php?category=531&sg=0&string=EMU jak wpiszesz saszki tez bedzie duzo ciekawych pozycji ;)
 

MadeleineMarid

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
107
Punkty reakcji
0
oczywiście, że emu.... w colloseum są tanie, z resztą wszędzie ich pełno więc nie rozumiem dlaczego nie możesz ich znaleźć
 

MultiPerfumeria

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
160
Punkty reakcji
1
Poszukaj w butikach internetowych,jest ich naprawde sporo i myślę że tam znajdziesz takie lub podobne do tych ze zdjęcia.Tylko uważaj na oszustów.
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
W internecie na pewno kupisz taniej, chociażby na allegro, ale ja jednak polecam sklepy internetowe. Nie podobają mi się takie buty, ale są bardzo popularne, więc też się dziwię twojemu pytaniu. Przejdź się do jakiejkolwiek galerii, wszędzie tego pełno.
 

Graszka

Nowicjusz
Dołączył
22 Październik 2008
Posty
256
Punkty reakcji
1
Ale z tymi butami trzeba uważać. Jak sie ma tylko małą wadę np. stawiania krzywo stopy to źle to wygląda a buty się szybko się niszczą :(
 
B

bielawik

Guest
Teraz to dobry okres na kupienie Emu .
Jeszcze parę miesięcy temu to cena tych butów odstraszała strasznie.
Ja kupiłam w sklepie schaffaschoes.pl
Teraz są tam przeceny i mają naprawdę dużo modeli tych butów.
Sprawdz sama
 

kujorma

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Byłam dzisiaj w tym sklepie schaffaschoes i faktycznie są bardzo fajne promocje na buty.
Ale co mnie najbardziej zaskoczyło to były promocje na buty już wiosennych kolekcji.
Lubię to!
 

MultiPerfumeria

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2010
Posty
160
Punkty reakcji
1
No teraz bedziemy mieli coraz więcej promocji wiosennych lub wyprzedaży zimowych zarówno w sklepach stacjonarnych jak internetowych. Też poluje na te buciki ;)
 
Do góry