Gdzie uprawiać seks ?

Ewa333

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Sosnowiec
Dziewczyny a ja was muszę troszkę rozczarować, na plaży wcale nie jest tak super jak wam się wydaje, owszem sceneria wręcz zaczepista ale ten wszędobylski piasek.... :zdegustowany:
 

Ewa333

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Sosnowiec
Pewnie, ja do niczego nikogo nie namawiam, ale sama pamiętam jakie miałam wyobrażenia przed a jakie po...
Ja natomiast baaardzo milutko wspominam sexik w morzu na plaży pełnej ludzi... mmm.....
 

Agusia-24

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2005
Posty
13
Punkty reakcji
1
sexik w morzu na plaży pełnej ludzi... mmm.....

nie koniecznie pełnej ludzi ale w morzu to byłoby coś fajnego :0 :sexy:
 

Ewa333

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Sosnowiec
Sexik w morzu to bardzo fajne doświadczenie, niby nie widać co robicie a jednak po ruchach jakie się wykonuje każdy wie o co chodzi, no i nie gorszy się dzieci a adrenalinka wtedy skacze że uuu... ;)
 

Ane3ka_88

Nowicjusz
Dołączył
4 Grudzień 2005
Posty
10
Punkty reakcji
0
JA WE WAKACJE robiłam to w jezziorku pod pomostem strój mi sie wtedy zgubił i potem było na plaży w nocy jak juz wszyscy poszli bo nie mogłam wyjść .
 

areo1985

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
Ja mialem przyjemnosc zaznania adrenaliny u siebie w biurze na biurku, w polu kukurydzy i w kinie. w kinie bylo chyba naj ciekawiej, polecam to miejsce:))))
 

RvDei

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2005
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja nawed słyszałem o sex-ie w piewnicy:) oraz na moscie kolejowym <małym> wieczorem :D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
brzydko tak przeszkadzac w kinie innym w ogladaniu filmu :p a na biurku to chyba ciekawie bylo :)
 

askaka

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2005
Posty
1 870
Punkty reakcji
0
Wiek
40
ja jak na arzie nie uprawiałam sexu w zadnych nietypowych miejcsach, moze dlatego ze cenie sobie komfort i mysle ze lozko jest do tego najlepsze... nio ewentualnie na dywanie... :p
 

areo1985

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
na biurku bylo naprawde ciekawie ale naj ciekawsze bylo to ze nie wszystko posprzatalem i na drugi dzien kolezanka z pracy dziwnie sie do mnie usmiechala i powiedziala ze teraz juz wie jak wyglada moja praca po godzinach... a w kinie bylismy sami we dwoje wiec raczej nikomu nie przeszkadzalismy...
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
oj to chyba bylo goraco, jak nawet nie posprzataliscie ? :)
a jak byliscie sami w kinie to trzeba bylo korzystac
 

VINCE

† B[e]hind bl[u]e eye †
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
497
Punkty reakcji
0
Wiek
117
Miasto
.::Azeroth::.
moj ojciec jest konduktorem i tez spotkał sie z takimi scenami w pociagu :lol:
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
hm, w kinie ciekawie, w ubikacjach (ale jakis czystych), w łózku rodziców (...), w szkole w jakiejs pustej klasie... ogolnie na chybcika
 
Do góry