Gdzie uprawiać seks ?

forest_guru

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2008
Posty
354
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
UK/Londyn
Plaża, zachód słońca, temperatura osiągająca 30stopni.C, zero fal....mmmmmm.... to jest to ;)

A tak naprawde to nieważne gdzie, ważne z kim i ważne zeby było wygodnie ;)
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Ja bym się trochę bał plaży. Mam nie miłe wspomnienia co do kontaktu członek - piasek.
Ale na pewno jest to jeden z romantyczniejszych pomysłów.
 

Megumi178

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2008
Posty
248
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
częstochowa
Winda na pkp w Częstochowie xD
przeciez na pkp w cz-wie sa przezroczyste sciany w windzie i poza tym ona nigdzie nie jedzie... bo jest tylko jedno pietro czyli po prostu wejscie na schody i tyle... cos sciemniasz.... <_<

a ja... zacznijmy od poczatku...
cmetarz zydowski rakow czestochowa
lawka w parku
boisko TZNu
i taki bunkier poniemiecki
i lazienka damska baru ratusz

fajnie bylo
 

Maciek764

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
86
Punkty reakcji
0
Nie wiem czy to padło ale bezludna wyspa xD U nas na zbiorniku sztucznym są dwie takie i parki tam często płyną np. na materacu pobaraszkować w wysepkowych zaroślach xD
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
przeciez na pkp w cz-wie sa przezroczyste sciany w windzie i poza tym ona nigdzie nie jedzie... bo jest tylko jedno pietro czyli po prostu wejscie na schody i tyle... cos sciemniasz.... <_<

a ja... zacznijmy od poczatku...
cmetarz zydowski rakow czestochowa
lawka w parku
boisko TZNu
i taki bunkier poniemiecki
i lazienka damska baru ratusz

fajnie bylo
Cmentarz to dla mnie profanacja.
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
OSOBA-mój facet.

GDZIE
Wielkie biurko(jakieś 2 m na 1 m) z jakimiś przedmiotami, bo to nie ma być sex room, tylko pomieszczenie najlepiej państwowe. Obok biurka wieeelkie krzesło, aby można było się na nie przenieść międzyczasie, lub od niego zacząć.

Poza tym wszędzie(oprócz kibli publicznych) tam gdzie poczujemy silną ochotę.
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Nie zrobiłabym tego na cmentarzu , po prostu nie potrafiłabym. Moge sie pieprzyć w każdym innym miejscu ale nie na cmentarzu i w kościele.
 

roxana87

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
293
Punkty reakcji
0
Wiek
36
witajcie
ciekawy temat :eek:k:
tak sie staram przypomniec, gdzie ja sie kochałam... kiedys na masce samochodu nad rzeką, na motorze było superrr, ostatnio tez na basenie :sexy: ja to krejzolka jestem BB)

a propos cmentarza to ostatnio słyszałam taki kawał:
wraca koleś z imprezy i przechodzi przez cmentarz, patrzy a tam kolega bzyka dupe, podchodzi do niego i mówi: - daj pobzykac- , a ten mu odpowiada: A SAM SOBIE WYKOP !
ostre hi hi :lol:
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Staary kawał.

Przecież oni nie żyją, tam nie ma ich duszy, a jeśli chodzi o szczątki to są wszędzie, w każdym miejscu na ziemii. Tak samo można powiedzieć o seksie w parku, bo zapewne niedaleko jest Kościół a pod wami kości zmarłych 100 lat temu...
 

czera

Sztukmistrz z Cieszyna
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
2 474
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Księstwo Cieszyńskie
Nie wątpie w to, że wszędzie mogą być kości. Ale gorobowce to są takjakby pomniki. Nikt się nie zastanawia nad tym co jest w parku. A grobowiec ma upamiętniać zmarłego. W brew pozorom kult zmarłch jest najbardziej rozpowszechniony na świecie. Nawet niewierzący są chowani, a potem też ktoś przychodzi tam. Jak nie pomodlić się to porozmyślać. To jest zasadnicza różnica. Chciałabyś by ktoś się bzykał na grobie twych dziadków bo ja wątpie.
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Nie bzykałabym się na grobie nigdy w życiu, mam w swoim mieście cmentarze na których jest o wiele więcej mniejsca niż grobów. Mi nie o grób chodzi, a raczej o klimat z delikatną domieszką zaświatów.
 
Do góry