Gdzie to kupic?

scarletrose

uzależniona...
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
1 129
Punkty reakcji
0
1 reebok / cropp/ smith
2 cropp
3 new yorker ( dobrze nazwe napisałam ? :p )
 

jezierska

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
To ja też tu wrzucę zapytanie. Gdzie można kupić bieliznę z tej kolekcji (Mistique)? Niestety nigdzie nie widziałam jej w sklepach a nawet już dopytuje czasem...
http://www.stylistka.pl/moda/bielizna/ta-bielizna-uwodzi
W większych sklepach firmowych Atlantic, okazuje się, ze teraz tam sprzedawane są dwie marki:atlantic właśnie i wspomniany przez ciebie Mistique. Kto dawno nie był pewnie się zdziwi, jak ja ostatnio, bo sklepy mają charakter dualny:świeżo-sportowo/ teatralno-kameralny. Ale najlepsze udało omi się z kozaczkami venezi, szukałam bardzo konkretnego modelu i nie uwierzycie znalazłam w Szczecinie (dla mnie na końcu świata).... Też dzięki zapytaniu w necie. Jak kupisz wklej zdjęcie! A oto moje kozaczki
 

Attachments

  • 256961278.jpg
    256961278.jpg
    117,8 KB · Wyświetleń: 25

b.rutka

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Nie mogłam odpuścić, w sobotę przewietrzyłam swój portfel i kupiłam. Prześliczna ta bielizna, a przy okazji bardzo dobrej jakości. Prezentacja też wypadła nieźle... :p
 

Attachments

  • m_j_Mistique.jpeg
    m_j_Mistique.jpeg
    6,3 KB · Wyświetleń: 26

oliwka1022

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
360
Punkty reakcji
0
Wiek
33
No a co z moją capecka i butkami.. <?> :( nikt nie wie gdzie kupic?
 

FusSion=*

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2007
Posty
124
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
u mnie w Zamościu można takie buty kupić w Natrzańcu za 45 zł :)
A z czapkami to nie wiem :(
 

polly

Zbanowany
Dołączył
29 Kwiecień 2006
Posty
812
Punkty reakcji
0
na Jurowieckiej w Białymstoku. od groma takich butów.

co do Allegro, to ja też nie byłam przekonana do takiej formy zakupów szczególnie że kilku moich znajomych zostało oszukanych. Ale zaryzykowałam i nie żałuję. Znalazłam sprzedawcę, który praktycznie nie miał negatywnych komentarzy i zamówiłam :] i polecam :)
 

jezierska

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
oj dawno mnie nie było na forum, a wszystko dlatego, że mam za mało czasu na wszystko :(

b.rutka muszę przyznać, że bielizna, którą kupiłaś od Mistique jest świetna mimo iż czerwona (ja preferuje czarną) ;)
tancząca w ciemnościach, szukałam w necie, chodząc po sklepach przyglądałam się, że może coś mi się w oczy rzuci ale nigdzie nie tego o co prosisz... może jednak spróbuj przez allegro, ja często w ten sposób robie zakupy i zazwyczaj wszystko jest dobre, musisz tylko dobrze znać swoje parametry. ;) pozdrawiam
 

oliwka1022

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
360
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Na allegro kupiłam czapke i wcale tak nie wygladala jak na zdjeciu...w ogole nie psuje...
Dlatego wole nie kupowac ubran na allegro nie zawszee pasują...trzeba je przymierzyc itp... bo juz pare razy sie przejechalam ...i wole jednak w sklepie...

Polly gdzie na jurowieckiej? co to za sklep?
 
Do góry