Gdzie Tak Naprawdę,chcesz Wyjechać Na Wakacje!

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Ja w tym roku chcę wyjechać z najlepszą qmpelą na obóz do Francji. Gdybysmy pojechały na ten co teraz chcemy, to byłyby tam jeszcze 2 wypady do Włoch i Hiszpanii - podróż marzeń, 3 wspaniałe kraje w 2 tygodnie! :D
 

mk_europe

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2007
Posty
174
Punkty reakcji
0
Miasto
-
pojachałabym tutaj:
-Polinezja Francuska (Tahiti)
-Wielka Brytania (szczególnie Szkocja i jezioro Loch Ness :D)
-Paryż
-Kreta
-Hiszpania
-Grecja
-Włochy
-Cypr
-Bawaria
-New York
-Los Angeles
-Brazylia
no i pewnie jeszcze wiele miejsc... BB)
 

Lalunia_krk

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2006
Posty
255
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
krk
Do Paris ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ ^_^ achhhh :p
 

PaoDeAcucar

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
241
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
czarodziejka z księżyca...:D
Ahh Brazylia to jest moje marzenie...Może jak już będe dorosła i zarabiała miliony to polecę tam...Rio i te sprawy..Ahh ohh ehh..Jestem strasznie zafascynowana tym krajem i kulturą...Chciałabym aby ta podróż trwała 2 miesiące i polegała na pieszych wędrówkach z przewodnikiem Indianinem... :sexy: :eek:k2: :eek:k: :zakochany: Trochę temperatura mi nie odpowiada bo jest za gorąco ale i tak szaleję za tym przecudnym krajem...
rio_de_janeiro_1.jpg
 

Marians

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
311
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zduńska Wola
Słoneczna Italia :) Byłem tam raz i spodobało mi się :) Dlatego z chęcią pojechałbym tam jeszcze raz
 

hassu

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2007
Posty
303
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Hiszpania, Maroko, Zimbabwe, Mozambik, Turcja, Indie, Tajlandia, Indonezja, Australia, Nowa Zelandia, Meksyk, Madagaskar.. to chyba miejsca, w których najbardziej chciałabym się znaleźć :D
 

fili seme

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
dolny śląsk
a ja Kreta!!!!bo kocham ten kraj :zakochany: plaże Elafonisi i Falasrana Cudo poprostu cudo ;) i marzenia czasami sie spełniają bo mam już bilet na Kretę 25.07-05.09 bedzie naprawdę przecudownie ^_^
 

norka

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
toruń
A mi się marzy podróż po wszystkich stolicach świata:) albo chociaż Europy:) to dopiero byłaby przygoda! Baa a jakie zdjęcia miałabym piękne:)
 

PannaMigotka

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2007
Posty
185
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Z mojego pokoiku
Chciałabym pojechać do Hiszpanii i Portugalii ale na wycieczkę pobytowo - objazdową. Samo leżenie na plaży jest nudne. Warto jeszcze coś ciekawego zobaczyć.
A poza tym to fajnie byłoby wyjechać tak an roczne wakacje po wszystkich stanach Ameryki :) TO by była moja wymarzona podróż życia.
 

zmurka

zmurka na prezydenta xD
Dołączył
7 Marzec 2007
Posty
603
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Z nieba
Mi sie marzą nasze piękne polskie góry..nie mówie, że nie chciałabym wyjechac za granice, bo chciałabym, ale te nasz polskie góry..ach :)
 

demi83

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
157
Punkty reakcji
0
ja marze o chinach. i mysle ze juz niedlugo uda mi sie spelnic to marzenie :)
 
Do góry