Gdzie Tak Naprawdę,chcesz Wyjechać Na Wakacje!

slosy

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2006
Posty
281
Punkty reakcji
1
ja to chyba bym chciała do Indii, ale bym się bała, więc to raczej w sferach marzeń pozostanie...

a tak realnie, to moze sobie polecę w tym roku do Amsterdamu chociaż Skandynawia też mnie kręci hm.. a chcę się w sumie już teraz zdecydować, bo LOT daje zniżke na loty w wakacje, jak się teraz wykupi, bodajże 20%, więc całkiem sporo i stwierdziłam, że się opłaca <cwaniak> ;)
 

lichtgestalt

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
1 216
Punkty reakcji
0
Miasto
z pokoju :)
Właściwie mam taką sytuacje, że każda wycieczka, gdziekolwiek będzie dla mnie czymś przyjemnym....
wszędzie może być interesującą :)

Jednak od kiedy pamiętam chciałam pojechać do Grecji i Rzymu :)
Mimo to uważam, że gdziekolwiek bym nie była, znajdzie się coś ciekawego w tym miejscu :)
 

Mirror

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2008
Posty
66
Punkty reakcji
0
a mi się marzą jakieś Karaiby... echh, ale z takich bardziej przyziemnych to jakiś Egipt, Tunezja
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Chce wyjechać do Peru. Nie na wakacje, na zawsze ;)
 

areck!

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
Hmmm chciałbym przejechać Gruzję wzdłuż i wszerz :przewraca:
 

Confusion

Zbanowany
Dołączył
15 Styczeń 2009
Posty
452
Punkty reakcji
5
Oczywiście, że Meksyk :)
Yo quiero Mexico! No, a potem Hiszpania, Egipt..i może Włochy :)
 
I

impresja_switu

Guest
Oj, poleiałabym do Nowej Zelndii.. To nawiększe i najmniej prawdopodobne do spełnienia moje marzenie. Jestem jednak i tak zadowolona z tegorocznych planów wakacyjnych. Uprosiłam znajomych, by zgodzili się podbić ze mną Kretę;) Przed tym szaleństwem jednak, całe wakacje spędzę w Krakowie, ba tam mam pracę. Hm... jeżeli ktoś się wybiera do Krakowa na wakacyjną wycieczkę (a warto), polecam przejrzenia stonki Aston Hotel. To jedno z tych miejsc, które śmiało można wszystkim polecać;)
 
K

katatonia

Guest
Norwegia , Czarnogóra :)
Ale pewnie i tam pojadę , więc nie wiem, czy to takie marzenia 100-procentowe :)))
 
Do góry