Gdzie Tak Naprawdę,chcesz Wyjechać Na Wakacje!

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
islandia
ale mam problem, bo biuro ktoremu ufam i mam jej sprawdzone (blizejslonca.pl) nie ma jeszcze w swojej opcji takiej wycieczki



czesio także jezdzil z tym biure, byl w jednym odcinku jak z domu uciekał, i dojechal az do rosji :) a serio to polecam uslugi tej firmy
 

konstancja77

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
47
Miasto
wrocław
czesio także jezdzil z tym biure, byl w jednym odcinku jak z domu uciekał, i dojechal az do rosji :) a serio to polecam uslugi tej firmy


a tak serio czesław :)P

to gdzie z nimi byleś, podziel sie info, bo szukam miejsca na nastepny wyjazd, zanim zrobia wycieczki na islandie
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
a tak serio czesław :)P

to gdzie z nimi byleś, podziel sie info, bo szukam miejsca na nastepny wyjazd, zanim zrobia wycieczki na islandie


czesio byl skromnie, teneryfie, a teraz wybral by sie na kube:) (taka wyspa nie osoba:)P )

no i chcialem powiedziec jeszcze ze czesio jest zadowolony z tego biura
 

konstancja77

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
47
Miasto
wrocław
A gdzie jedziesz konstancjo? Hmm kraj / czy zagranica?:)


jakbys doladnie przeczytal to wiedzialbys ze SZUKAM miejsca na wyjazd, a MARZY mi sie islandia

a moje SZUKANIE skupia sie na finlandii, rosji, szwajcarii, masz jakies konkretne sprawdzone lokalizacje, wycieczki w te rejony?
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
a tak serio czesław :)P

to gdzie z nimi byleś, podziel sie info, bo szukam miejsca na nastepny wyjazd, zanim zrobia wycieczki na islandie



a tak serio to chyba mialas mi piwko postawic przy nastepnym spotkaniu ? :)

a wiec czekam, albo nie, kiedy nasze biuro, tj. blizejslonca.pl zrobi wycieczke na islandie, to lecimy na piwko, ok? :)
 

konstancja77

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
47
Miasto
wrocław
a tak serio to chyba mialas mi piwko postawic przy nastepnym spotkaniu ? :)

a wiec czekam, albo nie, kiedy nasze biuro, tj. blizejslonca.pl zrobi wycieczke na islandie, to lecimy na piwko, ok? :)



czesio nie ma sprawy, ale najbardziej to bym chciala na islandie w wersji fly&drive, jakims jeepem samemy jezdzic po wyspie :)
 

Akirak

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
O jak miło widzę umawiacie się na piwo lecąc tam samolotem - hehe:) Ciekawe co z tego wyjdzie, czy wam się uda takie spotkanie, pozdrawiam:)
 

mika30

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
a ja chce w tym roku tam gdzie w tamtym.Egipt, Safaga i nurkowanie. najpiękniejsze miejsce jakie do tej pory widziałam. Szczerze polecam tym, którzy wybierają sie do Egiptu.
 

Raissaa

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
Hmm sam to organizujesz dla siebie czy jakieś konkretne biuro podróży, pośrednik czy coś??
 

mika30

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja korzystam zawsze z blizejslonca.pl -pasuje mi obsługa i dbałość o szczegóły.Polecam jeżeli szukasz ofert dopasowanych do twoich potrzeb.
 

czechu

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2007
Posty
489
Punkty reakcji
2
a ile dla was wazny jest kontakt z "waszym" biurem podróży? kiedy ten kontakt czy sposob kontaktu ma znaczenie, kiedy "jest"?

mozna wogole nazwac taka firme "wlasna" a jesli tak to kiedy, po jakim czasie, stazu?

taka refleksja na swieta, czesio zyczy udanych swiat ;)
 

konstancja77

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2007
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
47
Miasto
wrocław
a ile dla was wazny jest kontakt z "waszym" biurem podróży? kiedy ten kontakt czy sposob kontaktu ma znaczenie, kiedy "jest"?

mozna wogole nazwac taka firme "wlasna" a jesli tak to kiedy, po jakim czasie, stazu?

taka refleksja na swieta, czesio zyczy udanych swiat ;)


spoksik czesiu, przemysle to i dam Ci znac po swietach :)

i jest mi smutno bo skonczyla sie 3seria mojej ulubionej bajki z czesiem :'(
 

mika30

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
a gdzie z nimi bylas juz?

No Egipt jak pisałam wyżej oraz Meksyk, Cancun - tam to pewnie z każdym biurem byłoby super, ale w blizejslonca.pl oszczedzili mi stresu przed wyjzadem, który niestety zazwyczaj mi towarzyszy - no cóź, taki charakter:)
 
Do góry