Gdzie szukać sali na wesele?

Status
Zamknięty.

rrhoads

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Witam,


tak jak w temacie wiadomości. Jestem już po zaręczynach i pomału będę się przymierzał do szukania sali weselnej. Generalnie część lokali znam z okolicy, w której mieszkam jednak, ponieważ czasy są jakie są to wiadomo, że każdy na ten jeden najpiękniejszy dzień w naszym życiu szuka sali idealnej.

Gdzie ich szukać? Są bardzo dobre strony z opisem sal weselnych, np twojasala.pl , ale czy można jeszcze gdzieś indziej poza internetem szukać sal? Wszystkie propozycje poza jeżdżeniem i szukaniem samemu będą bardzo mile widziane ;)


Pozdrawiam,
Maciek
 

shkopek

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2010
Posty
293
Punkty reakcji
23
Wiek
30
Trudno w to uwierzyc ,ale internet dziś jest dosyć wiarygodnym źródłem informacji. Zawsze możesz się popytać znajomych o wybór sali. Wtedy przynajmniej będziesz miał rekomendację znajomego.
 

katja22

...
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
2 434
Punkty reakcji
68
Miasto
far far away... Jurassic Park
Gdzie ich szukać? Są bardzo dobre strony z opisem sal weselnych, np twojasala.pl , ale czy można jeszcze gdzieś indziej poza internetem szukać sal? Wszystkie propozycje poza jeżdżeniem i szukaniem samemu będą bardzo mile widziane ;)

Tylko, że to właściwie najlepsza propozycja, choć czasochłonna (sami się już trochę najeździliśmy), ewentualnie popytać znajomych i zdać się na ich rekomendację :]

Zajrzałam na tą stronkę i muszę powiedzieć, że to nie jest dobry pomysł, a to z tego względu, że jest tam b. mało ofert. Choć ta i tak wydaje się rozbudowana (widziałam gorsze). Ja już salę mam zaklepaną, ale gdybym miała korzystać z tej strony to wyszukuje mi raptem 6 lokali w mojej bliskiej okolicy (Zawiercie i okolice), a jest ich znacznie więcej. Na Twoim miejscu nie polegałabym tylko na tego typu stronkach, bo to bardzo okrojona oferta i na dobrą sprawę nie ma z czego wybrać :]
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Szukajac w internecie sali nie znajdziesz wszystkiego poniewaz nie kazda restauracja,sala weselna itd ma swoja strone...
Popytaj znajomych napewno ci poleca jakas dobra sale.
 
Z

zypek84

Guest
Szukaj przede wszystkim po salach, w których imprezy mieli Twoi znajomi i byli z nich zadowoleni. To najlepszy sposób, bo w sieci te opinie są różne.
 

xtreme

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2010
Posty
109
Punkty reakcji
0
A myśleliście nad tym czy nie dałoby się zorganizować przyjęcia weselnego w klubie? W sumie to dość nietypowe, jak na taka uroczystość miejsce, ale wydaje mi się, że jak najbardziej warto się nad takim pomysłem zastanowić, jak chce się żeby wesele było inne niż wszyscy przewidują. Chyba takie wesele, może zaskoczyć. A jak wam się podoba sama koncepcja.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
A myśleliście nad tym czy nie dałoby się zorganizować przyjęcia weselnego w klubie? W sumie to dość nietypowe, jak na taka uroczystość miejsce, ale wydaje mi się, że jak najbardziej warto się nad takim pomysłem zastanowić, jak chce się żeby wesele było inne niż wszyscy przewidują. Chyba takie wesele, może zaskoczyć. A jak wam się podoba sama koncepcja.

Rozne sa pomysly, slyszalam tez o weslu w plenerze:)

ja jednak jak bede wyprawiac to jednak wole sale weselna ;)
 

joanna104

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2010
Posty
36
Punkty reakcji
0
Plener to świetny pomysł! Ja rozważałam taką opcję tylko niestety samo wynajęcie namiotu jest bardzo drogie :/ A też mam wesele na ponad sto osób więc taniej wyjdzie sala. Ogólnie szukam w internecie, potem sprawdzam opinie na forach a dopiero potem będę dzwonić pytać o termin no i na koniec jeździć i sprawdzać miejsca "na żywo"... Ciężka sprawa :mruga:
 
Status
Zamknięty.
Do góry