Gdzie studiujesz i na jakim kierunku?

K

Kser_zbanowany

Guest
Zawsze się zastanawiam, czy prywatne szkoły są naprawdę tak dobre? Czy od razu ludzie decydują się a płatne, czy jak się okazuje, że się nie dostali na dzienne uczelnie?
 
B

bborowka

Guest
Ja studiuję magisterskie zarządzanie na SWSZ w katowicach. Konkretnie psychologię zarządzania. Został mi już rok i palę się raczej do pracy, niż do nauki... :D Ale same studia super i godne polecenia!
 

nierannyptaszek

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2013
Posty
213
Punkty reakcji
0
Już dawno jestem po studiach. Studiowałem na filii UJ politykę międzynarodową i europejską.
 

wojtula88

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
12
Punkty reakcji
1
Ja jestem na Ziętku w Katowicach na logistyce i transporcie :) co do wcześniejszego pytania o płatnych studiach, myślę, że to jednak kwestia renomy uczelni oraz doboru kierunku. Logistyka w ŚWSZ jest na naprawdę wysokim poziomie, dlatego właśnie wybrałem tę uczelnie.
 

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
Lingwistyka stosowana - angielski z niemieckim na UKW w Bydgoszczy.
 

kiwki

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2012
Posty
45
Punkty reakcji
0
Ja już nie studiuję, ale nie wiem jak nazwać naukę w szkole policealnej? Nie są to studia, ale dalej się uczę... jakieś pomysły? :)
 

moniakk21

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Turystyka i rekreacja II stopnia na Politechnice Opolskiej :) Jest fajnie, ale dużo przedmiotów uzupełniających dla osób po licencjacie z innego kierunku.
 
Y

Yellow Jester

Guest
Ja nie lubię tych wszystkich policealnych - tylko renomowane uczelnie wchodzą w grę. No i zapał do pracy.
 

Alice88

Nowicjusz
Dołączył
27 Wrzesień 2011
Posty
93
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Teraz już wszedł niż demograficzny i tak naprawdę można sobie studiować dziennie i bezpłatnie na publicznej uczelni, jak ktoś ma ochotę. Zastanawiam sie, jak prywatne uczelnie to przeżyją. :p Bo to przecież normalne, że jak można nie płacić to lepiej nie płacić.
 

samotnawsieci93

Bywalec
Dołączył
10 Grudzień 2008
Posty
2 716
Punkty reakcji
82
Alice niby lekki niż jest, ale to zależy co się chce studiować... Myślę, że na te bardziej popłatne zawody nadal ciężko się dostać. A szkoły prywatne radzą sobie na razie bardzo dobrze, ale w przyszłości jak zauważyłaś mogą mieć problemy :)
 
Do góry