Gdzie studiujesz i na jakim kierunku?

Gekko

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
SMH-y
Heh widze że wszyscy zadowoleni ze swoich kierunków...
Ja jestem na Informatyce w Inżynierii Rolniczej na AR w Poznaniu...
...porażka.
 

wojthek

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
marketing i zarzadzanie w WSH we Wroclawiu tez nie narzekam choc na matmie mam przerabane :D
 

zielonooka23

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
274
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Radom
Pedagogika resocjalizacyjna na Politechnice Radomskiej (uczelnia do bani, ale kierunek spoko) wprawdzie pierwszy roczek, ale mysle, ze nie bedzie tak zle :)
 

don

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2005
Posty
66
Punkty reakcji
0
Policealna szkoła detektywów i pracowników ochrony w Bydgoszczy.
www.ochikara.pl
 

Aga__

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Ja skończyłam Politologię na UMK w Toruniu.

Teraz mam przerwę a od października doktorat malutki zaczynam robić ;)


:papa:
 

areo1985

Nowicjusz
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
7
Punkty reakcji
0
ekonomia na prywatnej uczelni w warszawie cholernie trudno 11 egzaminów co sesje...
 

fuser

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
inąnd
Jestem na I roku biologii UŁ. Ale chciałbym się dowiedzieć czy jest ktoś na fizjoterapii. Jeśli tak, to jaki to kierunek- czy ciężko jest itp.
 

Abuś

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2005
Posty
194
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
Chełm
Widziałam, ze ktoś studiuje na SGGW czy trudno się dostać na turystykę ??
Hmm ... finanse i bankowość .. trzeba zdawać maturę z matematyki ?? Czy mam łatwiej jeśli ukończę liceum ekonomiczno-administracyjne ??
Sory ze tak pozno odpowiadam :p:p w sumie nie wiem czy jest teraz sens odpowiadac ale co tam :p
SGGW.. uczelnia niezwykle bogata pod wzgledem warunkow do nauki, budynki nowe, wyposazenie nowe, wszystko na miejsu bo kampus jest ogromny.. takie male studenckie miasteczko :) polecam naprawde :)
Jesli chodzi o turystyke.. to w tym roku miala najwieksze oblezenie na SGGW.. jesli dobrze pamietam to bylo ponad 1200 kandydatow na 120 albo 60 miejsc, nie pamietam dokladnie ;) takze nie bylo latwo sie dostac..z tego co mowia znajomi kierunek super, duzo wyjazdow, sportu itd itd :)
Finanse i bankowosc..hmmm chyba zalezy od tego na kogo sie trafi (wykladowcy, cwiczeniowcy) :p mi sie pofarcilo w I semestrze i mam swietnych cwiczeniowcow :)) kierunek trudny..najlatwiejszy I semestr..dalej gorzej :p lepiej sobie poradza ludzie co pokonczyli licea o profilach matematycznych..matma jest wazna ->trzeba zdawac na maturze plus geografia i jezyk ;)
Tyle :p

pozdrawiam
 
Do góry