Gdzie spędzić urlop w Polsce

chrypk

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
ja polecam spokojne, zielone centrum Władysławowa. Wszędzie blisko stąd do różnorodnych atrakcji miasteczka,a na plażę idzie się spacerem niespełna 10 min. (realnie). Władysławowo jest bardzo rozległe, a to świetny punkt wypadowy także w okolice. Funkcjonalne, czyste pokoje, spokojny nocleg, kameralność: www.lieder.letnik.pl
 

asiakkkk

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Ja również polecam Mazury. Choć nas znad morza ciągnie także w górskie klimaty. Osobiście będąc w górach nabieram niesamowitej energii, mam ochotę wciąż spacerować a nawet biegać. To chyba te powietrze:) Osobiście polecam okolice Wałbrzycha. Niedaleko znajduje się uzdrowisko Szczawno-Jedlina, w którym miałam okazję gościć. Okolica jest niesamowita a w samym uzdrowisku można wypocząć i skorzystać z oferty zabiegów.
 

markettta

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2011
Posty
167
Punkty reakcji
0
Ja również byłam w Sudetach na weekend i po drodze wstąpiłam do Uzdrowiska Szczawno-Jedlina na okłady z borowiny, które bardzo dobrze mi robią. Muszę częściej tam wpadać bo obsługa jest naprawdę bardzo miła i przyjazdna, a i okolica urzekająca :)
 
S

Sylwia1234

Guest
Ja preferuje Kołobrzeg za bogactwo borowin, występują tam ogromne złoża. Polecam każdemu taki wypad zdrowotny. Sporo ofert noclegowych można znaleźć na www.e-wczasy.pl/kolobrzeg
 
A

Antek G

Guest
Międzyzdroje? Drobny piasek oraz widok na międzyzdrojskie klifowe wzgórza i obecność mola, w dużej mierze stanowią o jej atrakcyjności. Atrakcyjną kryjówkę od całego świata znalazła moja dziewczyna, szczególnie polecam zakochanym, świetna baza noclegowa.
 
A

Antek G

Guest
Idealną miejscowością jest Świnoujście, nocowaliśmy w luksusowym apartamencie w Villa Magnolia znalezionym w ciekawej bazie tanich noclegów. Ponieważ jest to miejsce o transgranicznym położeniu z granicą lądową z Niemcami i morską ze Skandynawią można wybrać się też na wycieczkę.
 
Z

Zato_zbanowany

Guest
Jeżeli preferujesz wypoczynek nad wodą to pozostaje Ci tylko opcja Mazur oraz morza,a tam już masz szereg nadmorskich miejscowosci. Najdroższy będzie z pewnością Sopot,no ale nic dziwnego. To też moim zdaniem najpiękniejsza miejscowosć nad morzem.
 

jarzynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
132
Punkty reakcji
0
A może ktoś polecić jakieś fajne miejsce na relaksujący weekend dla dwojga w wielkopolsce albo dolnośląskim?
 
E

ElArturo

Guest
Poznań i Wrocław to dwa romantyczne miasta dla dwojga, byłem i sprawdziłem :)
 

paulinamaj

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja polecam góry stołowe na Dolnym Śląsku. Można się zakochać:)
 

jarzynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
132
Punkty reakcji
0
Poznań i Wrocław to dwa romantyczne miasta dla dwojga, byłem i sprawdziłem :)

Też sprawdzałam oba, ale akurat wydają mi się średnio romantyczne :p Poza tym wolałabym jakieś spokojne miejsce. Góry stołowe mogą być, ale może jakieś konkretniejsze namiary?
 

magia3

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2013
Posty
9
Punkty reakcji
1
Kiedys z moim byłym chłopakiem jeździliśmy często do karpacza.rewelacja. A może tak miło wspominam bo to była moja pierwsza milosc.ale super.sniezka jest rewelacyjne, Karpacz sam w sobie spokojne miasteczko wcale nie okupowane za bardzo przez turystów.osobiscie polecam.
 

magia3

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2013
Posty
9
Punkty reakcji
1
Tatainka napisał:
A co polecicie w okolicach Mazur?
jak najbardziej polecam ci Ełk.jest wspaniale.cudowne miasto na odpoczynek.a najwiekszym atutem miasta jest jezioro w centrum
 

magia3

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2013
Posty
9
Punkty reakcji
1
magia3 napisał:
jak najbardziej polecam ci Ełk.jest wspaniale.cudowne miasto na odpoczynek.a najwiekszym atutem miasta jest jezioro w centrum .
za szybko wysłałam post.nad jeziorem na promenadzie przez jej całą długość jest szereg barów i lokali.promenada prowadzi przez cala dlugosc jeziora.warto zobaczyc to miasto.poza tym przepiekne okolice.polecam latem.
 

jarzynka

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2012
Posty
132
Punkty reakcji
0
Kiedys z moim byłym chłopakiem jeździliśmy często do karpacza.rewelacja. A może tak miło wspominam bo to była moja pierwsza milosc.ale super.sniezka jest rewelacyjne, Karpacz sam w sobie spokojne miasteczko wcale nie okupowane za bardzo przez turystów.osobiscie polecam.http://toster.pl/tost/248244

A orientujesz się jak w tych terenach jest z trasami biegowymi (w sensie pod narty biegówki)? Bo tak stwierdziłam, że mogłabym też pozażywać sportu ;)
 

magia3

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2013
Posty
9
Punkty reakcji
1
Podaję ci link poczytaj sobie. Służę pomocą. http://toster.pl/tost/248525
 
Do góry