Gdzie przeżyłeś / łaś swój 1-wszy raz ?

niemamnikogo

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
124
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Warszawa
ja jeszcze nie mam pierwszego razu za sobą i jeszcze długo mieć nie będę, ale mysle, ze w lozku. ;>
 

Korba0811

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2009
Posty
99
Punkty reakcji
0
Może śmiesznie to zabrzmi, ale na dworze - w łóżku :D
Ja mam miłe wspomnienia z 1szego razu, było tak jak sobie to zaplanowałam :D Jedyny niedosyt to to, że z chłopakiem z którym to zrobiłam ("byłam" z nim 1,5roku, dopiero po roku trafiliśmy do łózka :daibel2: ) jestem śmiertelnie pokłócona, do dnia dzisiejszego nie wiem o co :bag:
Jedynie to jest nie przyjemne <_< ale po za tym było super :p
Pozdrawiam ;)
 

monika_85

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
38
a ja mój pierwszy raz przezylam na wsi na trawce ... bylo bardzo przyjemnie... teraz nie jestemy razem... nie mamy kontaktu bo jego obecna laska bardzo zazdrosna.. ale bylo miło :D
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
po uzgodnieniu z partnerem:
'do połowy'(tzn że zaczął ale zaczęłam krzyczeć i skończył;) ) pierwszy raz przeżyłam u niego w domu, na łóżku, a 'drugą połowę' w lesie, na kocyku, na polance z trzmielem latającym kolo jego tyłka
 

blackcoffee90

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
537
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Nie użądlił i nawet nie wiedziałam o jego istnieniu. Bardzo mnie bolało i nie miałam głowy do owadów;) Mój facet powiedział mi o tym dopiero kilka dni później.
Jestem zadowolona mimo wszystko, bo nie mam teraz wspomnień związanych ze zwykłym łóżkiem.
 

CookieMonster

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2007
Posty
90
Punkty reakcji
0
standard.............dom, łóżko, nasza rocznica, kwiaty, szampan, truskawki, świeczki..........ból, krzyk, prezerwatywy + globulki, zero orgazmu...

ale potem coraz lepiej :D
 

ania503

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
114
Punkty reakcji
0
Temat z przed 4 lat i żyje nadal xD
A co do 1 razu?
Nie miałam. Nie spieszy mi się. Miałam założenie że do ślubu będę czekać, a czy wytrwam to nie wiem. Czas pokaże.
Póki co , petting i inne pieszczoty mi w zupełności wystarczają a On szanuje i czeka aż będę gotowa :)
 

Theaterka

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
na materacu 1,5 roku temu, podczas mojego pierwszego razu towarzyszył nam kawałek Kata "Łza dla cieniów minionych", od tamtej pory słucham tego zespołu;)
 

Taronne

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Na wycieczce szkolnej w lutym.Najgorsze jest to,że już z nia nie chodze i zostaje mi przykre wspomnienie :I
Tak jakoś wyszło,pamiętam,że jeszcze leciała piosenka Video-Ide na plaże xD
 

Visca El Barca

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2009
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Barcelona / Warszawa
Jak tutaj widzę i czytam to dla mnie dziewczyna która ma swój pierwszy raz poniżej 16 roku życia to mi jej szkoda że jest tak naiwna. A potem się dziwimy czemu tyle młodych osób wybiera samobójstwo. Mój pierwszy raz był w wieku 17 lat w Hotelu ze śliczną latynoską ;p
 

izuniakn

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
354
Punkty reakcji
0
W wieku 14 lat, będąc z partnerem 2 lata, nie żałuję. Jesteśmy do teraz parą. ;)
Wiem wiem, może wam się wydawać czemu tak wcześnie, ale zawsze przebywałam w towarzystwie starszym odemnie o 4 - 5 lat :)
 

zielona15

Nowicjusz
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
466
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łódź
ja jeszcze nie miałam...ale niedługo może i owszem :p jak już to u niego w łóżeczku...
 

Vion

Nowicjusz
Dołączył
28 Lipiec 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
W samochodzie, który był zaparkowany nad jeziorkiem i miedzy krzakami a w środku MY. Bardzo miło wspominam ten dzień, nic nawet nie bolało, nie żałuję.
 
Do góry