Gdzie polecieć

jacenty

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam serdecznie,
zastanawiasz się gdzie polecieć? Moze rozwiąż ten QUIZ i zobacz gdzie polecieć. Mi wyszła Islandia i od razu mogłem sprawdzić bilety w tanie-loty.pl
 

Lazurowa78

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
67
Punkty reakcji
0
Hahaha, mnie wyszły Wyspy Kanaryjskie :) Może w przyszłym roku, bo w tym już po urlopie jestem... Chyba, że wygram w totka ;)
 

mYlene

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2012
Posty
63
Punkty reakcji
0
A ja bez Quizu polecam gorąco Rio de Janeiro. Zupełnie inny świat, który warto zobaczyć. Nie chciałabym tam zamieszkać na stałe, bo temperatura by mnie zabiła... ale na wakacje... idealna sprawa ;-) Fajnie tak poruszyć temat letni wakacji, gdy za oknem jesień, a lada dzień nawet zima...
 

Dzebedajah

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
30
u mnie Wyspy Kanaryjskie, nie wiem czy ten quiz nie zaciąga o nas informacji z jakichś cookies-ów czy innych danych - nie żebym marudził ale ile razy można latać na Fuerteventurę ;)
 

Lenka_Art

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
A ja poleciałabym do jakiejś wypasionej europejskiej stolicy. Ostatnio byłam w paryżu i naszła mnie ochota na więcej :) szukałam teraz jakichś konkursów, w których można wygrać wycieczki, albo chociaż bilety, bo z kasą krucho. Mógłby ktos cos polecić? Abym nie wyszła na egoistkę polecę coś od siebie: quiz, który znalazłam dzisiaj. Będę wdzięczna za wszelkie linki :)
 

kubab1

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Spróbuj jakiegoś konkursu politycznego może wygrasz wycieczkę do Brukseli
 
Do góry