Gdzie pojechać zimą na wakacje?

rafii009

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
152
Punkty reakcji
1
Moja żona na weekedny zawsze znika do SPA w Uzdrowisku Szczawno-Jedlina, więc może któraś z Pań też wybierze się tam na zimowy wypoczynek :)
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Dobre SPA to też fajna sprawa i wcale nie trzeba jechać nigdzie daleko :) a moje marzenie zimą to chyba Malediwy :))
 

MowieGadam

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
124
Punkty reakcji
0
Ja jadę w lutym na narty do Korbielowa, na wyjazd organizowany przez agencję eventową ;D A na grzanie tyłka wybieram się w czerwcu :D Najprawdopodobniej wybór padnie na Chorwację lub Bułgarię, ale jeszcze się wahamy. To będzie nasza podróż poślubna, więc trzeba się poważnie zastanowić. Chcemy, żeby było fajnie, ale z drugiej strony nie chcemy wydawać nie wiadomo ile kasy, bo wiadomo - już same wesele nas sporo wyniesie...
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Chorwacja ładna :) ja bym chciała pojechać gdzieś dalej na zachód na jakąś fajną objazdówkę :)
 

kasienia00

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Nie cierpię zimy! Najchętniej wyjechałabym gdzieś gdzie jest cieplutko.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
Oj tak ale tylko zimą kiedy tam jest sensowna temperatura, zawsze mnie bawili znajomi którzy jechali do Egiptu w lecie a potem nawet nie widzieli piramid bo było tak gorąco że nie wychodzili z basen albo klimatyzowanego pokoju :D
 
J

jadwinia

Guest
Zima czy lato, uwielbiam Polskę :D znam fajne spa na pojezierzu brodnickim, w którym odpoczywam i regeneruję siły korzystając z zabiegów z winoterapii ;) można korzystać z uroków natury i jej piękna oraz spokoju, z dala od wielkiego miasta.
 
E

Ejan87

Guest
A do SPA można jechać zarówno latem jak i zimą. A na pojezierzu brodnickim zwłaszcza, ponieważ jest tam wokół natura, której brak w wielkim mieście. Można uprawiać sporty, ale i leżąc i relaksować się, zażywając najróżniejszych kąpieli i masaży.
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
tam, gdzie nawet, jak będzie zimno i padać można miło spędzić czas. Polskie miasta się do tego bardzo dobrze nadają, na pewno będzie tam co robić. Jakbyście mieli ochotę wybrać się do Krakowa to warto się zatrzymać w tym hotelu http://www.bwkrakow.pl/bwoldtown/ fajna lokalizacja, bardzo dobre jedzenie, wszystko, czego się oczekuje od dobrego hotelu.
 

LadyJ89

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
UK
Mautirius, Meksyk, Tajlandia, Dominikana, Bora Bora, St Lucia. :)
 

Aneta Krupa Kuzera

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2014
Posty
14
Punkty reakcji
0
Ja nie jeżdżę w prawdzie do spa, ale a Malwie w Świeradowie Zdroju korzystam z masaży leczniczych-pensjonat-malwa.pl. Wiem, że zawszę będę tam miło przyjęta, nie rozczaruję się stanem pokoju i nie wydam całej wypłaty na opłacenie weekendowego pobytu. Oczywiście w samym mieście też lubię spędzać czas, np. jeżdżąc koleją gondolową SKI & SUN:)
 
K

Kaja Metrowska

Guest
Ja bym bardzo chciała wybrać się wreszcie na Kanary. Ale jak to będzie to się zobaczy.
 
Do góry