Gdzie najlepiej spędzić wakacje?

kamaho

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Nie ważne gdzie, ale ważne z kim :) najlepiej wynająć jakiś domek letniskowy nad jakimś jeziorem :)
 

Lazurowa78

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
67
Punkty reakcji
0
A ja uparcie znów zaproponuję któryś z ciepłych krajów, zawsze to jakaś odmiana od szarej naszej codzienności i pewna pogoda np w takiej Turcji czy w Tunezji. Jak dobrze się poszpera też można fajnego lasta upolować, mnie się udało w zeszłym roku na stronie bee free znaleźć fajną promocją i spędziłam tydzień w upalnym Egipcie za niewielkie pieniążki.
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Latem to można, ale zima należy do zimy. Musi być zimno i najlepiej śnieg.
A latem (wiosną) to może Włoskie Safari (7dni, Itaka). Dosyć ciekawa wycieczka.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
ale to samodzielnie czy z biurem? bo ja w sumie pierwszy raz słyszę o Turcji i nartach.
 

Hipcio87

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2008
Posty
410
Punkty reakcji
0
Mi się rzuciło to w oczy w Itace, jak z Siostrą i Szwagrem przeglądałam oferty biur na styczeń :D
 
S

Sylwia1234

Guest
Uważam, że można połączyć zabawę z korzystnym wpływem na zdrowie. Dlatego wybieram tylko miejscowości takie jak Kołobrzej właśnie za jego mikoklimat, który jest odmienny od tego, jaki mamy w głębi lądu. Klimat kształtuje się pod decydującym wpływem morza. Kwatery nad morzem zawsze są przepełnione ale mogę podać link: www.e-wczasy.pl/kolobrzeg do serwisu gdzie zawsze trafiam w 10 .
 
D

Dorka123

Guest
robson, a jednak niektórych dziwią takie kierunku na narty, bo większość jeździ do Bułgarii czy Turcji latem :)

ale to samodzielnie czy z biurem? bo ja w sumie pierwszy raz słyszę o Turcji i nartach.

z biurem, Itaka tam lata, już któryś rok z kolei widzę, że mają oferty narciarskie w te rejony.
 

madziulek1985

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2011
Posty
244
Punkty reakcji
0
No właśnie widzę, że Itaka szaleje z ofertami zimowymi do krajów, które wydawałoby się są głównie letnią atrakcją. Słyszałam o jakiejś zniżce, ale nie wiem o co chodzi dokładnie.
 

majkusia

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2012
Posty
133
Punkty reakcji
1
A ja się prawie zdecydowałam, tylko nie wiem czy Bułgaria czy Turcja??? jak myślicie, może te osoby które już były się wypowiedzą.
Ceny Itaki mi pasują, tym bardziej ze zniżką:D
 

marcin1276

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Od 3 lat zwiedzam polskie góry i powiem szczerze że za kazdym razem wygladają inaczej. Nie widzę powodu aby wybierać się za granicę tymbardziej że nie jest to aż tak tanie jak lansuje sie w internecie
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
robson, a jednak niektórych dziwią takie kierunku na narty, bo większość jeździ do Bułgarii czy Turcji latem

To fakt, niektórych te kierunki zaskakują jako wyprawa narciarska.

Od 3 lat zwiedzam polskie góry i powiem szczerze że za kazdym razem wygladają inaczej. Nie widzę powodu aby wybierać się za granicę tymbardziej że nie jest to aż tak tanie jak lansuje sie w internecie

Świat nie jest aż taki drogi. Wszystko zależy od kierunku wyjazdu - np. Japonia trochę kosztuje.

Ja również uwielbiam polskie góry i jeżeli mogę to jeżdżę, ale czasem warto wyrwać się nieco dalej.
 
E

edo_zbanowany

Guest
Bardzo ciekawe forum :) Wszyscy mówią, że znudziło im się narciarstwo w Polsce, że są kiepskie stoki a na nich za dużo ludzi... Mimo wszystko uważamy, że piękne góry są piękne zimą (i nie tylko) :) Najpopularniejszymi kierunkami są obecnie Austria, Szwajcaria, Francja, czy
Włochy. a co powiecie na Rumunię? Wielu z Was zapewne kojarzy się ona z krajem niebezpiecznym i biednym. To bardzo niedobrze! To taki sam stereotyp jak np. o polaku - złodzieju samochodów za zachodnią granicą. My bardzo mocno polecamy Wam Rumunię jako cel "białych szaleństw"! Poza stokami może uda Wam się zwiedzić coś niezwykłego lub spotkać hrabię Drakulę? ;)
 
D

Dorka123

Guest
Rumunia jak najbardziej tak, ale ofert w biurach chyba nie ma. W Bułgarii klimat i warunki podobne, a łatwiej tam dotrzeć, choćby z Itaką własnie :)
 

Lazurowa78

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2012
Posty
67
Punkty reakcji
0
Dla mnie Włochy są bardziej atrakcyjne, ale to wszystko oczywiście kwestia gustu ;) Jeździmy z rodzinką na narty do Val di Sole, bo odnoszę wrażenie, że zagranicą jakoś ludzie są dla siebie nawzajem milsi i bardziej kulturalni...
 
Do góry