Gdzie na zakupy przy remoncie

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
To co tygryski lubią najbardziej, czyli remont. Przeze mnie znienawidzony, ale w końcu trzeba coś zmienić. A właściwie to nawet dużo. Zanim jednak wybiorę się na zakupy do marketu, chcę przejrzeć sklepy internetowe i ewentualnie porównać ceny. Znacie dobre sklepy, w których znajdę wszystko co z remontami i budownictwem związane. Korzystacie w ich usług, czy wolicie tradycyjne "chodzenie po sklepach"?
 

Kahlua

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
167
Punkty reakcji
0
To zależy. Jeśli przy okazji remontu wymieniasz sprzęt agd, to lepiej nowy zamówić w sklepach internetowych. A jeśli szukasz farby do przemalowania pokoju, to lepiej chyba ją zobaczyć na żywo i odwiedzić jakiś sklep z remontowym asortymentem.
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Właściwie to szukam wszystkiego. Na razie farb, tapet, klejów itp. ale zaraz potem to i mebli, wanny. A w przyszłości też sprzętu agd. Trochę wydatków będzie (dlatego pytam o jakieś sklepy w necie, bo może tam wyszłoby taniej), ale wolę zrobić większy remont teraz i mieć spokój, niż co roku wymieniać po jednym meblu ;-)
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
477
Punkty reakcji
2
Wiek
37
jeżeli chcesz kupić tapetę lub farbę to mogę Ci polecić decorations.pl, wybór jest na pewno większy niż w tradycyjnych sklepach i obsługa jest nieporównywalnie milsza..ja z panią z obsługi decorations przegadałam chyba z godzinę, wypytała o wszystko i doradziła co najlepiej będzie pasować, także takie rzeczy też opłaca się bardziej kupować w sieci
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Ok. dzięki za propozycję. Ja jeszcze trafiłem na multizakupy.pl - mają duży asortyment jeśli chodzi o takie remontowo-budowlane rzeczy. Może nawet udałoby się kupić tam wszystkie potrzebne mi teraz rzeczy. Mam taką cichą nadzieję ;-) Na razie przeglądam.
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
Nono, a meble dla tych, którzy lenią się chodzic po normalnych sklepach można kupić w extrapunkt.pl
Pisałam gdzies wzcesniej o lampce od nich. GE-NIAL-NA!
Warto czasem pogrzebać w sieci, bo naprawdę ciekawe rzeczy mozna tam znaleźć :)
 
P

papryka9

Guest
Na decorations.pl też warto zajrzeć:) Mają tam naprawdę spory asortyment i dość zróżnicowany, wiec każdy praktycznie bez względu na wiek mógłby coś dla siebie znaleźć. jak dobrze,że mamy internet i nie musimy tego wszystkiego szukać w stacjonarnych sklepach
 
K

kolakoka

Guest
Wiesz co najlepiej to jest zrobić tak jak moja znajoma podczas generalnego remontu swojego mieszkania - iść do sklepu stacjonarnego, pooglądać, zobaczyć co nam się podoba i co jest fajne, a później zamówić to przez internet. Jak z nią rozmawiałam to powiedziała, że zaoszczędziła naprawdę dużo pieniędzy kupując przz internet, a jeszcze nieraz w sklepach internetowych są fajne rzeczy których nie znajdziemy w sklepach stacjonarnych. Jeśli chodzi o sprzęt rtv i agd to zajrzyj na ofertę sklepu 1komp.pl bo mają całkiem niezły wybór fajnych sprzętów i w dobrych cenach
 

Walencja1

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2012
Posty
28
Punkty reakcji
0
Ja kupowałam materace w sklepie: http://www.klinikasnu.pl/. Mają bardzo duży wybór i dobrą obsługę. Zawsze można do nich zadzwonić i chętnie doradzą jaki materac będzie najlepszy. Często dają dodatkowe rabaty ;)
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Lepiej w niewielkich sklepach, prowadzonych przez hobbystów, których i w sklepach rządowych, spółdzielczych czy samorządowych nie brakuje.
Zaopatrzenie nie gorsze niż w Castoramie" lub Nomi, a obsługa życzliwa, pomocna i tolerancyjna dla naszej niewiedzy.
 
Do góry