Gdzie na studia?

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Czestochowa, Politechnika Czestochowska
Wydzial elektryczny
informatyka, dzienne inzynierskie.
Zapewne sie dostane ;)
 

darkwolf666

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2005
Posty
238
Punkty reakcji
0
To bardzo dobrze się przychylasz :p

Nie mogę się już doczekać, kiedy urwę się z łańcucha :D Tak sobie myśle, jak to będzie, jakie szaleństwa, ile nauki i wogóle :) W końcu będę na własnych śmieciach i bedę robić, co mi się podoba :p I nie będzie kazań ani narzekań nad głową :)

Moi starzy sobie wymarzyli, żebym sobie studiował w Tomaszowie Lubelskim i mieszkał w domu - od razu im to delikatnie wypersfadowałem :p Ojciec się jeszcze upierał, ale też dał się przekonać :) Tylko jest jeden minus - siedzenie nad książkami conajmniej do 2 w nocy :/ ale myśle, że jakoś to będzie :)

A wy jak wyobrażacie sobie swoje studiowanie :) ?
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce/Łódź
ja sobie wyobrażam tak : oczywiście nauka (chcę pozaliczać wszystko,mieć dobre oceny i utrzymać sie na tej archeolohgii),nowi ludzie,imprezy,zakupy w manufakturze i przede wszystkim WOLNOŚĆ!

ale wyobrażenia to ja sobie moge mieć :pa jak bedzie,czas pokaże :]
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
YoMan moze sie tam gdzies kiedys zobaczymy bo tez raczej w Czestochowie bede studiowac,przynajmniej 1 rok ;)

mankid gratuluje Ci tez kiedys chcialam zostac archeologie, zreszta nadal mnie to fascynuje, fantastyczna sprawa ;)
 

Carmen

Nawiedzona narzeczona
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
2 901
Punkty reakcji
4
Wiek
42
Miasto
Gdańsk
mankid a po studiach zapraszam do Gdańska - u nas wciąż coś można wykopać :p
 

mankid

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2007
Posty
786
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Kielce/Łódź
Jusia1988,to sie jednak do Częstochowy dostałas?
heh,nadal nie wierzę,że mi sie to udało :p

ok,mogę wpaść do gdańska,przez 5 lat jak ędę z łopatka latać,to może coś tam u Was wykopie ;P
w sumie to w Gdańsku będę już w sobotę,bo wyjeżdżam na wakacje,ale teraz jeszcze nie mam doświadczenia w 'wykopkach' :D
 

malaala888

Nowicjusz
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
100
Punkty reakcji
0
fajnei by było sie dostać gdzieś...
czekam do poniedziałku na wyniki z politechniki łódzkiej...
oby się udało ...
bo jak nie to zaoczne... :/
 

asiek.stefa

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2007
Posty
589
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gród cara
Ja nie słyszałam, tylko widziałam ranking. Rzeczywiście poczekaj najpierw na co się dostaniesz
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Jusia1988,to sie jednak do Częstochowy dostałas?

jeszcze nie wiem ale nie wyobrazam sobie zebym mogla sie nie dostac :p kurcze no gdybym miala sie nigdzie nie dostac a w koncu mature zdalam i to niezle to chyba bym zwariowala... ;)

sluchajcie a po roku mozna sie przeniesc na inna uczelnie?? i co musialabym zrobic zeby mi sie to udalo?? poprawic mature czy wystarczy miec dobre wyniki po 1 roku?
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
po paru dniach można się przenieść nawet ;)

a tak to byś musiała mieć ten sam kierunek albo bardzo podobny i ten samy typ studiów, choć i tak niektóre uczelnie się nie godzą.
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
jeszcze nie wiem ale nie wyobrazam sobie zebym mogla sie nie dostac :p kurcze no gdybym miala sie nigdzie nie dostac a w koncu mature zdalam i to niezle to chyba bym zwariowala... ;)

sluchajcie a po roku mozna sie przeniesc na inna uczelnie?? i co musialabym zrobic zeby mi sie to udalo?? poprawic mature czy wystarczy miec dobre wyniki po 1 roku?


nad tym samem mysle ;). Ano moze sie w Czestochowie zobaczymy ;)
 

Rugawt

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2007
Posty
132
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
L-ovo near WarSaw
sluchajcie a po roku mozna sie przeniesc na inna uczelnie?? i co musialabym zrobic zeby mi sie to udalo?? poprawic mature czy wystarczy miec dobre wyniki po 1 roku?

raczej można, z dobrymi ocenami jest ławtwiej, ale i tak trzeba zaliczać przedmioty, nawet jeśli nie zmieniało się kierunku studiów :) (nie zawsze i nie wszystkie...)
jeżeli zmieniasz całkowicie kierunek to prawdopodobnie będziesz musiała zacząć od początku
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
32
sluchajcie a po roku mozna sie przeniesc na inna uczelnie?? i co musialabym zrobic zeby mi sie to udalo?? poprawic mature czy wystarczy miec dobre wyniki po 1 roku?

moja kuzynka chodziła na dzienne, na matematykę i ubezpieczenia, ale była chora, dłuższy czas, bardzo długo przebywała w szpitalu, nie zdala jednego egzaminu, i przeniosła się na wieczorowe na fizykę.
A teraz, od października będzie ciągnęła 2 kierunki, złożyła na to samo co studiowała na początku i na ekonomię, a po pół roku zadecyduje , co jej się bardziej podoba. :]
Została przyjęta, na obydwa kierunki. :]
Także, jak widać- można.
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
tzn u mnie jest tak ze jakbym 1 rok studiowala w Czestochowi filologie angielska to na drugim roku chcialabym sie przeniesc do Katowic na filologie stosowana jezykow angielskiego i francuskiego, bo nie zostalam tam przyjeta a bardzo bym chciala tam studiowac bo zdawalam francuski na maturze i chcialabym kontynuowac nauke dwoch jezykow... ;) wiec nie chce sie przenosic na zupelnie odrebny kierunek wiec moze jest szansa...
 
Do góry