Gdzie mozna zabrac....?

Dziurki1629

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2007
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Gdzie mozna zabrać Ukochaną osobe na weekend Walentynkowy???
wiem ze do tego czasu jeszcze daleko ale mozna juz pomału cos szukac i załatwiac... :)
 

Dziurki1629

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2007
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
41
byla wymazala mnie z serca i z pamieci :( obecnie to nie mam nikogo chociaz ze staram sie o jedna tylko ona traktuje mnie chyba tylko jako kolege i to wlasnie ją chciałbym gdzies zabrac/zaprosic :)Zna ktoś jakieś fajne, mulutkie, przytulne i zarazem romantyczne miejsce gdzie mozna jechac z Ukochaną osobą (dziewczyną, kolezanką) ???
 

mika30

Nowicjusz
Dołączył
22 Grudzień 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
to zależy skąd jestes, jakie fundusze masz do dyspozycji i czy bardziej preferujesz wyjazd w jakies ciekawe miejsce czy romantyczną kolacje we dwoje. Napisz cos wiecej to cos wymyslimy :)
 

Marzena Grunau

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
178
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z wielkopolski
W Walentynki zawsze stawiam na romantyczny nastrój. W końcu to dzień zakochanych!
Chyba wszystkim dziewczynom spodobałaby się kolacja we dwoje.
 

Dziurki1629

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2007
Posty
82
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Ona mieszka w Bytomiu a ja w Gliwicach. ja wolałbym gdzie pojechac zeby spedzic romantyczny i niezapomniany weekend ale romantyczna kolacja we dwoje to tez jest jakies wyjscie :sexy:
<mysli> hmmm
 

sopel661

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2007
Posty
345
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Poznań
Proponuje Wrocław. To miasto ma tak specyficzny urok. Pasuje dla zakochanych. Spacer nocą po rynku, ogród japoński itp. spodoba jej się napewno.
 

Kukła

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2011
Posty
37
Punkty reakcji
0
ja uważam, że bardzo fajnym pomysłem na jakieś oryginalne spędzenie Walentynek jest zabranie ukochanej osoby d spa na jakieś egzotyczne zabiegi np masaż czekoladą we dwoje ,albo inne masaże, które podgrzeją atmosferę w waszym związku, bardzo fajnym spa jest Primavera spa, która proponuje, specjalną ofertę dla zakochany, bardzo fajne miejsce
 

violcia83

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Ja marzę o Krakowie, ale tak naprawdę kolacja we dwoje i winko wystarczą nawet w domku.
 

Hula

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam, jestem tutaj nowa. FAjne tematy poruszacie na tym forum. Walentynki coraz bliżej i jakie macie plany? Mi się marzy właśnie wyjazd do Wrocławia, ale w te walentynki to ju raczej niemożliwe niestety:(
 

Hula

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
A mnie to tak jakoś morze zimą nie pociąga :sleep: ja na jutro kompletnie nie mam pomysłów:) będę spontaniczna;)
 
Do góry