gdzie jedziemy na wakacje??

K

katatonia

Guest
Moje plany jak zwykle ulegają zmianom, jednak ostatecznie padło na Bałkany. Jedziemy w 4 samochodem i robimy sobie krótką objazdówkę. Najbardziej zależy nam żeby zwiedzić przepiękną Czarnogórę. Poza tym, będziemy pewnie też w Albanii, bo ją można w 1 dzień przejechać, więc na pewno tam trochę posiedzimy:)
 

slosy

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2006
Posty
281
Punkty reakcji
1
Moje plany jak zwykle ulegają zmianom, jednak ostatecznie padło na Bałkany. Jedziemy w 4 samochodem i robimy sobie krótką objazdówkę. Najbardziej zależy nam żeby zwiedzić przepiękną Czarnogórę. Poza tym, będziemy pewnie też w Albanii, bo ją można w 1 dzień przejechać, więc na pewno tam trochę posiedzimy:)
Pozazdrościć :) tez mialam w planach objazdówkę, chcielismy po Europie sobie pojeździć, ale w końcu nie wypaliło :( może jeszcze nam się uda gdzies w zimie wyjechać, ale pewnie już nie samochodem, bo chłodno i drogo. najfajniej, gdyby nam sie udało zalapać jeszcze na promolot, ale to kwestia dogadania się w sprawie urlopów. oby się udało :)
 

jovvinka

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2009
Posty
55
Punkty reakcji
0
a moje wakacje jeszcze przede mną. planuję wyjechać na objazdówkę po Polsce i zwiedzić najfajniejsze miasta w Polce. mam zamiar zacząć od zwiedzenia Torunia i na razie się rozglądam za noclegiem. może ktoś z was mógłby coś polecić w Toruniu? potem mam zamiar jechać na wybrzeże, bo jeszcze nie byłam późną jesienią nad polskim morzem.potem powrót do Poznania i stamtąd do Berlina:)
 

radbut

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
11
Punkty reakcji
0
ale jeśli ktoś ma ochotę spędzić czas wolny w warszawie, to może rozwiązaniem będą tanie kwatery niedaleko metra. Można tanio wynająć kwatery pracownicze i spędzić miło czas
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Ja się pierwszy raz od bardzo dawna wybiorę z chłopakiem na wczasy na totalnym wypasie. Korzystamy z pośrednika BonVoyage.pl, rezerwują nam pięciogwiazdkowy hotel na riwierze tureckiej, all inclusive i przelot. Nic nie musimy sami załatwiać, lecimy sami d Belek, to miasteczko przy plaży, znane z pól golfowych, windsurfingu i różnych innych rozrywek. Zamierzamy się bawić i odpoczywać jak bogacze w pełnym luksusie. Ostatnio byłam na takim wyjeździe chyba z dziesięć lat temu.
 

Alex241

Fantasy.
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
585
Punkty reakcji
16
Miasto
Piła
A ja jadę w tym roku do Danii, do Kopenhagi i małego miasteczka Greasted, w którym mieszka moja ciotka ;)
 

nowitzki

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2009
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
Poznań
Ja w tym roku mam zamiar odwiedzić mojego kuzyna w Chicago, posiedzę tam 2 miesiące, obejrzę inne miasta, pozwiedzam etc i wracam. :eek:k:
 
W

www.noclegi.com.ua

Guest
Ja polecam wycieczki na Ukraine
Dobre noclegi w dobrej cenie otaz uslugi turystyczne na stronie www.noclegi.com.ua
 
A

ann han

Guest
No tak jak się gdzieś wyjeżdża zawsze wcześniej należy sprawdzić wszelkie oferty. Ja jak chcę zorganizować wypoczynek zawsze korzystam z usług biura ok- tours, bo nie tylko można wysłać dziecko na ciekawy wyjazd tematyczny, ale taż mam pewność, że moje dzieci będą bezpieczne. Bo już od dłuższego czasu korzystam z ich usług i jeszcze się nie zawiodłam na tym biurze;)
 

blue12

czesc jestem michal
Dołączył
11 Grudzień 2006
Posty
585
Punkty reakcji
0
:cenzura: co za frajerski serwis daje sobą pomiatać, spamują ile wlezie :)
 

katik

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2007
Posty
299
Punkty reakcji
1
Wiek
42
mnie się marzy Teneryfa, a jak nie to może Czarnogóra.
 

myszkamiki3103

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
358
Punkty reakcji
1
ja też się zastanawiam nad tym, gdzie w tym roku pojechać na wakacje. Kuszą mnie egzotyczne i dalekie podróże i bardzo chciałabym pojechać do Maroka:) Ale też kusi mnie Ukraina i Rumunia. Na szczęście do wakacji jest jeszcze trochę czasu i będę mogła spokojnie się zastanowić nad tym, gdzie pojechać;)
 
A

angie12

Guest
Ja w tym roku wybieram się z biurem Bon Voyage do Turcji do luksusowego kurortu Belek. Biuro organizuje najlepsze wycieczki, dlatego też zdecydowałam się na ich usługi. Widziałam zdjęcia z Belek i przyznam, że to prawdziwy raj, znakomite widoki i atrakcje. Na pewno nie będę się tam nudzić.
 

samozdrowie

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2009
Posty
177
Punkty reakcji
0
Już pisałam jesienią w tym wątku, że się z chłopakiem wybieramy do Belek! Jedź! Chyba obczaiłaś sobie tą samą ofertę;) Bon Voyage się spisało super, wszytko się zgadzało, bardzo fachowa firma turystyczna. Belek piękne, prawdziwa sielanka, życie tam płynie zupełnie inaczej. Nauczyłam się tak grać w golfa, że kilka razy ograłam chłopaka;)Hotel pełen luksus. Wakacje życia, naprawdę polecam, jedź koniecznie.
 
Do góry