gdzie jedziemy na wakacje??

anetadobrowiak

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
36
Punkty reakcji
0
A ja wolę polski klimaty;) Moi znajomi czarterują jachty w Mikołajkach. Mają nawet stronkę: jachtymikolajki.pl. Podoba mi się u nich, bo wakacje u nich to pełen luz. Bez napinania się, żeby wyglądać modnie. Wieczorami ognicho i piwko:) Z czystym sumieniem mogę polecić:)
 
M

mmamba88

Guest
W tym roku postawiłam na hardcorowe wakacje :D i swój urlop z mężem spędzimy na festiwalu Mad Skillz. Już nie mogę się doczekać koncertów, zobaczenia najlepszych tatuatorów w pracy i mistrzostw polski w motocrossie! :)
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Kocham Polskę i nasze góry w tym roku po raz kolejny jadę do Zakopanego -ciągle mi mało.
 

EmiEM

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2013
Posty
32
Punkty reakcji
2
Dziewczyny, miło poczytać, że ktoś spędzał wakacje w Polsce bo gdzie nie spojrzę to każdy się chwali zagranicznymi wycieczkami im drożej i dalej, tym lepiej :/ My z mężem wakacji jeszcze nie mieliśmy: praca, remont domu. Dopiero teraz tzn. w przyszły weekend podrzucamy dziecko do teściów i jedziemy na kilka dni urlopować w Uniejowie :) Nie mogę się doczekać Byłam tam 2 lata temu i wspominam świetnie Nastawiam się na wizytę w komorze śnieżnej :D Wczoraj przeszłam po sklepach polując na kostium kąpielowy, wróciłam z niczym :( Kochane, gdzie kupowałyście swoje kostiumy?
 

mrowa2

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
EmiEM napisał:
Dziewczyny, miło poczytać, że ktoś spędzał wakacje w Polsce bo gdzie nie spojrzę to każdy się chwali zagranicznymi wycieczkami im drożej i dalej, tym lepiej :/ My z mężem wakacji jeszcze nie mieliśmy: praca, remont domu. Dopiero teraz tzn. w przyszły weekend podrzucamy dziecko do teściów i jedziemy na kilka dni urlopować w Uniejowie :) Nie mogę się doczekać Byłam tam 2 lata temu i wspominam świetnie Nastawiam się na wizytę w komorze śnieżnej :D Wczoraj przeszłam po sklepach polując na kostium kąpielowy, wróciłam z niczym :( Kochane, gdzie kupowałyście swoje kostiumy?
Ja kupiłam w sieciówce na wyprzedaży, ale to było kilka miesięcy temu. Teraz wybór jest na pewno mniejszy, ale jestem przekonana, że coś znajdziesz. Życzę Ci żeby pogoda dopisała, i żebyś jak najczęściej mogła się prezentować w swoim nowym nabytku. Udanego urlopu.
 

margaretka22

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2013
Posty
10
Punkty reakcji
0
EmiEM napisał:
Dziewczyny, miło poczytać, że ktoś spędzał wakacje w Polsce bo gdzie nie spojrzę to każdy się chwali zagranicznymi wycieczkami im drożej i dalej, tym lepiej :/ My z mężem wakacji jeszcze nie mieliśmy: praca, remont domu. Dopiero teraz tzn. w przyszły weekend podrzucamy dziecko do teściów i jedziemy na kilka dni urlopować w Uniejowie :) Nie mogę się doczekać Byłam tam 2 lata temu i wspominam świetnie Nastawiam się na wizytę w komorze śnieżnej :D Wczoraj przeszłam po sklepach polując na kostium kąpielowy, wróciłam z niczym :( Kochane, gdzie kupowałyście swoje kostiumy?
Relacje na świeżo! Kostium kupiłam w końcu w sieciówce, udało mi się trafić na taki, który od razu mi się spodobał. Dwuczęściowy z motywem dżungli – super. I jeszcze mocno przeceniony. Już po urlopie jesteśmy, szybko minęło – ZA SZYBKO. tak to już jest, że co dobre to szybko mija, ale mamy zamiar wybrać się jeszcze kiedyś do Uniejowa, bo bardzo się nam podobało
 

LadyJ89

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
UK
Prawdopodobnie Dominikana lub Ameryka Południowa ogolnie gdzies.
 

Karolina_32

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2011
Posty
21
Punkty reakcji
0
Jakie miejsca na wakacje polecacie? Byłam już w Grecji, Egipcie i Tunezji, teraz myślę nad Marokiem. Jeśli ktoś z Was tam był, to proszę o informację, miejsca, które polecacie i jedzenie, którego warto spróbować :) Znalazłam ciekawą ofertę w Net Holiday na pobyt w centrum Agadiru i chcę zebrać jak najwięcej pomocnych informacji :)
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Jeśli chodzi o Maroko, to najprędzej zaufałabym chyba Itace. Siostra niedawno z nimi była i wróciła zachwycona, a teraz wybierają się z nimi do Grecji,.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Właśnie wróciłam z Grecji z biurem Itaka-ogólnie wszystko super.Jedyne to ponowny przekręt Itaki ze zmianą godzin lotów-musięliśmy wrócić 8h.wcześniej.Niestety to częsta praktyka biur podróży...
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
sewanna nie upatrywałabym w tym przekrętu - może taka była po prostu sytuacja? ;) A gdzie byłaś w Grecji? Widziałam, że mają nowy hotel na Kos (Kouros Palace) i ze zdjęć wygląda bardzo zachęcająco. Ale chętnie poznałabym też jakieś opinie z pierwszej ręki. :)
 
Do góry