gdzie jedziemy na wakacje??

Helmud_Ziom

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
292
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
--==ChOjEnKi==--
ewela_15 napisał:
no to ja napisze gdzie sie wybieram :)
no więc odrazu po szkole :/ jade do mamy do Włoch podobno :/ ale mówie wam tak mi sie nie chce tyle jechać... i co ja tam bede robiła?? Jak tez ejdziesz to szukać mnie w Fermo :D a potem na kolonie... najprawdopodobniej nad morze do Rowów (ROWY-nie wiem czy dobrze odmieniłam :D) i moze na koniec na wioche... albo do babki :/ Pfff... ale nudy by były :D hehe ale sie rozpisałam :p no a wy gdzie sie wybieracie?? :)
Pozdrawiam wszystkich :*

Ja prawdopodobnie pojade do Niemiec z wujkiem :hyhy:

A potem na działeczke do Poznania ;)

[ Dodano: 11 Maj 05, 19:19 ]
XADK napisał:
Sorki, ale taki temat już gdzieś jest - sprawdź to i nie powielaj ;)

przepraszam nie zobaczyłem :wstyd: :wstyd: :wstyd:
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
OK, nie ma sprawy ;)
Ja tylko mówie, żeby ktoś Cie później z regulaminem nie ścigał :hyhy:
Pozdrawiam :D
 

tyteczka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
Kielce
Hejka. Ja wybieram się podobnie jak ewela_15 do Włoch z chłopakiem do jesgo mamy, ale do Ostii, mam zamiar wyjechać 17 czerwca jeszcze przed zakończeniem roku, bo zakończenie jest 24.06, ale musze poprawić kilka historie i matme bo mam niedostateczny :zawstydzony:
a ja wręcz przeciwnie lubie jeździć autokarem, ale szkoda że zlikwidowali bezcłową w Austrii :( , tzn. jest ale już z cłem :( a 18.06 mam urodzinki i wtedy będziemy jeszcze jechać więc przydało by się kupić jakąś wisky bo to 18-stka ;)
 

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
Wow ja bym sie chetnie przejechała z moim dziubeczkiem do Hiszpanii ale kaski tyle niestety nie mamy :p
 

KateW

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
118
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Rzeszów
Hmmm...

Wakacje...

Pewnie w zasadniczej części w domu - tylko w sierpniu na tydzień na rekolekcję (IV stopień RAM) no i we wrześniu tez raczej sprawy RAM-u :)

Moze jeszcze coś wyskoczę do rodzinki w Bieszczady choć wolałabym nie - tym bardziej, ze na rekolekcje jadę do Ustrzyk więc swoją porcję Bieszczad będę miała bez rodzinki ;)
 

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
A wciecie ja dawno nie bylam na wsi,nad morzem hmmm czasami marze o takich wakacjach,tesknie za tym...
 

roses

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
jak tylko skończe amtury jadę pod żagle ze znajomą ;] na tydzień, pod koniec czerwca mam zlot (który współorganizuję:D), w lipcu 2 tygodnie Bieszczad, 2 pierwsze tygodnie sierpnia,to Szczawnica ,a no i jak zostanie mi trochę pioeniedzy, to poajdę na 2 ostatnie tygodnie w Bieszczady:D
 

Radiator

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
61
Punkty reakcji
0
Miasto
Wacogród
no to w pierwszy miesiąc nigdzie nie jade, bo mam kurs tańca i nie chce stracić, a w drugi to gdzieś w tatry do domku w górach na dwie pary jedziemy :hyhy:
 

roses

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
Patrycja86 napisał:
roses, fajne wakacje :p a jaka bedzie opalenizna łoo :hyhy: :hyhy:
wakacje super,tym bardzije, że będą kosztowały ok 700zł, hihi, a w Szczawnicy zarobię trochę,więc mi się zwróci :D
 

Helmud_Ziom

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
292
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
--==ChOjEnKi==--
Patrycja86 napisał:
A wciecie ja dawno nie bylam na wsi,nad morzem hmmm czasami marze o takich wakacjach,tesknie za tym...

to czas najwyższy pojechać :hyhy: :hyhy: :p

[ Dodano: 12 Maj 05, 14:14 ]
XADK napisał:
OK, nie ma sprawy ;)
Ja tylko mówie, żeby ktoś Cie później z regulaminem nie ścigał :hyhy:
Pozdrawiam :D

spoko :hyhy:
 
J

jastrzebianka83

Guest
a ja za 12 dni uciekam do Włoch do pracy z siostrzyczką i wcale mi się nie chce ale brak perspektyw niestety zmusił :( smutno mi będzie stąd jechać bo nie wiadomo jeszcze na ile i tak ogólnie sama nie wiem jak się na to nastawiać. Ech....
 
A

Anonymous

Guest
hmm wakacje już dreszczyki mnie przechodza na myśl o nich więc 1 kwartał jadę do Włoch do mamuśki mieszkałam tam 3 lata mam tam pełno znajomych i juz nie moge doczekać sie spotkania z nimi ;) jeżeli ktos jedzie w stronę Calabrii to polecam się na podróz zawsze to razniej z kims jechać oczywiście autkiem bzykam .....a potem pewnie wyskoczę na Mazury ..piknik kantry i te sprawy no i oczywiście LOVE PARADE jejku właśnie tego nie moge sie doczekać uwielbiam te imprezkę :rotfl: a pod koniec sierpnia czeka mnie przeprowadzka w góry dokladnie na 2 dni przed końcem wakacji :yahoo: wiec moje wakacje ehh kiedy one bedą ;)
 

reguska

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
ja na obóz w Bieszczady jadę...wędrowny...jeeeny...będzie hard core!!!!
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
Przeniesiony

Ten temat powinien się znaleźć w dziale Rozrywka » Wakacje, ferie i czas wolny
Przenoszę.
 

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
Ja w tym roku jade na wakacje z moim chłopakiem do Ślesina na 3 tygodnie i 3 dni:).Bylismy tam w tamtym roku,fajnie jest!! :hyhy: :hyhy: :hyhy: .
 

XADK

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
1 042
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Child of the moon
Ciekawe (jeśli chodzi o Polskę) są też Międzyzdroje i chyba w tym roku wybiorę się tam na troche :hyhy:
 

bujaka

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2005
Posty
34
Punkty reakcji
0
Hmm....a ja najpierw dwa tygodnie w domu, później dwa tygodnie na wsi, a na koniec 3 tygodnie w Niemczech (znowu ;/) między czasie może sie jeszcze wymyśli cos sensowenego. A i jeszcze tydzień może na działce u koleżanki.
 
Do góry