Gdy On Wybiera Sis

rudeczka333

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
167
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z krainy Ozz
Ja to zawsze ma takie szczescie;/. Moja cioteczna sis zapoznla mnie ze swoim kumplem. Spoko chlopiec i wogole .Zaczelsimy sie nawet spotykac. Sama moja sis swatala nas. A tu prosze przyjezdzaja do mnie i co..... sa para:( Tak moja koffana sis i on .Nie zebym kochala tego chlopkaka ale jakos mi sie przykro zrobilo


Macie moze podobne historie?? piszcie przynajmniej bede wiedziala ze nie ejstem sama :(
 

Attachments

  • index_1_.jpg
    index_1_.jpg
    12,7 KB · Wyświetleń: 40

Sweet girl

Tykajacy wulkan - nie wiaodmo kiedy wybuchnie ;)
Dołączył
22 Kwiecień 2006
Posty
1 628
Punkty reakcji
0
Hmmm...
smutna historia...
Ja mialam ostatnio taka przygode ze zwiazalam sie z chloakiem ktory nagla uswiadomil sobie ze kocha swoja ex...
a do teog powiedizal mi z emoze byc ze mna (z łaski) ale ze jak ex bedzie chciala wrocic to nie zostawi...
Wspolczuje ci twojej sytuacji...
mi nigdy nic podobnego sie nie zdarzylo...
ale pamietam ze w liceum podobal mi sie pewien chlopak a pote chodzil z moja kolezanka z klasy...
 

Niklos

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
741
Punkty reakcji
0
Kompletnie nie rozumiem...Twojej ciotecznej sis...
Byćmoże go sprawdzała na Tobie...albo poprostu sprawdzala w jakis sposób Ciebie...
3m się ;)
 

rudeczka333

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
167
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z krainy Ozz
NO ja tez jej nie rozumiem.Ale w sumie to oni znaj sie dluzej.Moze to cos co jest pomiedzy nimi dojrzewalo wraz z ich przyjaznia. Tylko wiecie co najgorsze jest to ze oni chyba wogole nie zdaja soebie sprawy ze sparwiaja mi bol mizdrzac sie przy mnie.
 

Attachments

  • index_1_.jpg
    index_1_.jpg
    12,7 KB · Wyświetleń: 12

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
No to poczekaj, zobacz jak się sprawy maja, dobrze, ze się nie zaangazowalas. wszystko będzie dżi ;)
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Zgadzam sie z Martyną. Poczekaj jeszcze poznasz lepszego chłopaka. Dobrze ze to stało sie wtedy jak jeszcze sie nie angazowałaś, bo gdybys sie na maxa zakochała a potem on wybrał twoja sis to by bardzo bolało. A tal narazie bierze cie tylko wstret przez ta ze sie mizdrza :)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Mi sie cos takiego nie przydarzylo, ale mysle ze moze na poczatku Twoja siostra go nie kochala, ale go poznala, on ja i sie w sobie zakochali :) Ale tak jak Martyna i Rokita napisaly dobrze ze sie nie zaangazowalas, cierpiec nie bedziesz.
 

Zabi

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2006
Posty
167
Punkty reakcji
0
A to kuzynka czy siostra ?

No przeciez pisała ze siostra cioteczna....

A co do problemu to czasami tak bywa... Moja obecna dziewczyna tez chciala mnie zeswatać ze swoją koleżanką i wyszło tak że nie jestem z koleżanką tylko z nią :p :D
 

pala_90

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2006
Posty
416
Punkty reakcji
0
Wiek
34
mnie moja siostra chciała swatać z takim kumplem i też sama z nim później była ;)
 

Aniołek_:)

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Popielarnia
moja rodzona siostra chodzi z chłopakiem, który był zemną a ja jestem z jego bratem ciotecznym...NIGDY NIC NIE WIADOMO!!
 

hela1101

bosmanka :P
Dołączył
13 Maj 2005
Posty
816
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
...:::hmm:::...
niemiałam nigdy takiej sytuacji. po pierwsze moja sis to juz inna "kategoria wiekowa" a po drugie mamy inny gust.

a co do siostrzczek ciotecznych to wszystkie dużo starsze czyli tez inna kategoria wiekowa.
 

rudeczka333

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
167
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z krainy Ozz
No niBY go nie kocham a jednak pzrestalam do niej jezdzic juz raczej nie gadam z nia na gg zawze jakos sie wykrecam ze musze konczyc i takie tam. A przeciez znamy sie tyle lat zawsze najwieksze "przygody " byly z nia. I nie cjhce zeby tak bylo no ale jak mam sie przeamac?? . Najgorsze jest to ze ta niedziele bedzie komunia jej brata a ja bardzo nie chce na nia jechac;/
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
Więc w czym problem? Jeżeli go nie kochałaś to i tak by się rozsypało a tak to twoja kuzynka (czy siostra, juz nie pamietam :p ) jest szczesliwa :)
Ciesz sie ze ona nie odbiła ci faceta na którym ci bardzo zależy. :)
Więc nie powinnas zrywac z nia kontaktu, jeszcze nie raz sie zakochasz. Ona napewno nie zrobiła tego umyslnie...bo przeciez jak kogos milosc dopadnie to nie patrzy sie czy sie kogos rani...zrozum ja i postaw sie na jej miejscu...miała przegapic miłosc?? :)
 

naShiA

pibip !
Dołączył
11 Listopad 2005
Posty
325
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
z kątowni
moze bylo tak ze swatanie Ciebie z tym chlopakiem bylo dla siostry jakims sposobem zeby zblizyc sie do niego, moze bylo to zamierzone.. albo w czasie kiedy Cie z nim swatala sama zwrocila uwage ze to fajny facet a ze miedzy wami nic wiecej nie bylo to sie sama za niego wziela.

ja mialam taka sytuacje ze moja "przyjaciolka", z ktora siedzialam 2 lata w lawce bardzo perfidnie chciala mi odbic chlopaka z ktorym bylam pol roku. namieszala ale na szczescie jej sie nie udalo nas rozdzielic. z moim skarbem jestem ponad rok a ta falszywa @ jest dla mnie niczym. nie utrzymuje z nia kontaktu, wogole.. mniej niz zero..
 

Rokita

rawwwwrrr.. xD
Dołączył
4 Marzec 2006
Posty
3 053
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Miasto
stąd.
No wlasnie...ludzie potrafia posunąc sie za daleko jesli chodzi o rozbicie związku...ja tez zawiodłam sie nie raz i dlatego teraz uwazam z kim sie przyjaznie. Tacy ludzie co chca sie z toba zaprzyjaznic ale materialnie sa dla mnie niczym. Nie rozumiem takich ludzi...tak jak nashiA powiedziała...mniej niż zero...:/
 

rudeczka333

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2006
Posty
167
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z krainy Ozz
NO niby powinna sie cieszyc szczesciem sis ale jest mi bardzo trudno no bo poraz kolejny Ewka (sis) okazala sie lepsza;]

I nie sadze ze swatala mnie z nim zeby zblizyc soe do niego, pozniewaz oni znaja sie dosyc dlugo


A na tym chlopaku zalezalo mi choc go nie kochalam
 
Do góry