gdy chłopak podniesie ręke na swoją dziewczyne

Asia12

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
627
Punkty reakcji
1
Wiek
52
Miasto
okolice Warszawy
hm córka zmarła na zapalenie opon mózgowych co gorsze to ze stresu bo rozmawiałam lekarzami była jeszcze mała
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Kobieta dla mezczyzny powina byc jak swietosc ;) .. i nie ma to nic wspolnego z pantoflarstwem.. czasami mezczyna musi byc stanowczy zeby kobiete wybic z oblokow w ktorych czesto buja ale urzycie przemocy fizycznej to juz jak dla mnie przekroczenie granicy...

Przesadzasz w drugą strone...Śmiem nawet uwazac ze z takim podejsciem nigdy nie bedziesz przez kobiety szanowany. One nie lubią wbrew pozorom zaburzania naturalnej hierarchii. One chca mezczyzny a nie wpatrzonego w nie wrazliwca z maslanymi oczami, zrozum to.

Swietoscią powinno byc dla OBOJGA uczucie jakie ich laczy a nie ona czy on.
 

Asia12

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
627
Punkty reakcji
1
Wiek
52
Miasto
okolice Warszawy
hm wiem że nie każdy ma siano w głowie ale tak już mam, chodzę z otwartym sercem i mnie szlak na miejscu trafia jak zaczynają się dyskusje czy odejść czy nie od kogoś takiego dlatego to wszystko powiedziałam Człowiek nie szklanka i nie wiadomo co w nim siedzi . aż do chwili nieszczęścia .Tyle czasu minęło ja do tej pory jak słyszę czy czytam o czymś takim to jeśli (mam możliwość) staram się tłumaczyć takim kobietom nie czekaj tylko odejdź. Nie warto walczyć o przedmioty !Walczyć trzeba o własną godność bo gdy raz ją się straci to już nigdy nic nie jest takie samo
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Przesadzasz w drugą strone...Śmiem nawet uwazac ze z takim podejsciem nigdy nie bedziesz przez kobiety szanowany. One nie lubią wbrew pozorom zaburzania naturalnej hierarchii. One chca mezczyzny a nie wpatrzonego w nie wrazliwca z maslanymi oczami, zrozum to.

Swietoscią powinno byc dla OBOJGA uczucie jakie ich laczy a nie ona czy on.

ale ja sie zgadzam z tym w 100% tylko dla mnie sieganie po przemoc fizyczna to juz przesada i tyle :)
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
hm córka zmarła na zapalenie opon mózgowych co gorsze to ze stresu bo rozmawiałam lekarzami była jeszcze mała

Jezu naprawde współczuje , moje wszystkie problemy wydają sie nagle takie mało wazne przy tym co przezylaś.

Mam nadzieje ze spotkasz kogoś normalnego jeszcze i odnajdziesz spokój...

Bardzo ciezkie mialas przezycia :( ale nie poddawaj sie rozpaczy.
 

Neomica

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
142
Punkty reakcji
0
"Ja czasem podnosze reke na kobiety jak chce cos wytlumaczyc albo skarcic i jak jestem bardzo zdenerwowany. Zdarza sie to b. rzadko ale sie zdarza.

Ale nie bije w twarz tylko zazwyczaj potrząsam silnie wrzerzcząc. Raz tez zlapalem za szyje i zaczalem chwile dusic jak mnie kobieta uderzyla z tylu w glowe jak cos chamskiego powiedzialem jedząc jakąś zupe czy coś biggrin.gif - o malo sie nie zakrztusilem !!! Moglem umrzeć

Ty podduszanie kobiety nazywasz karceniem? bo o mało sie nie zakrztusiłeś? :wow: biedactwo k....wa!
takie dajesz sobie prawo do ustawiania kobiety och sorry karcenia? samiec alfa się znalazł.
A skoro życie kotów tak cię inspiruje to czemu nie żresz myszy?
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Ty podduszanie kobiety nazywasz karceniem? bo o mało sie nie zakrztusiłeś? :wow: biedactwo k....wa!
takie dajesz sobie prawo do ustawiania kobiety och sorry karcenia? samiec alfa się znalazł.
A skoro życie kotów tak cię inspiruje to czemu nie żresz myszy?

Jakos nawet nie zapłakała po tym i mi wybaczyla wtedy wiec przestań zrzędzić jak stara panna. Poza tym krzywda jej sie wielka nie stała. Nie wiesz czego dotyczyla kłótnia wiec moze powstrzymaj sie ze swoimi sądami.

Nie podchodz do ogólu ludzi na podstwie tylko swoich kryteriów, moja dziewczyna siniaków nie ma i nie narzeka jakos na mnie, chodzi usmiechnieta wiec nie przynudzaj. Do szpitala tez przeze mnie nigdy nie trafila i nie trafi.

Hehe ostatnie zdanie ci wyszlo dobre :)

No inspiruje mnie, koty to fantastyczne zwierzeta :) Psy i wilki tez :) Bardziej mnie fascynuja niz ludzie szczerze mówiąc ;)
 

seto-kun

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2009
Posty
372
Punkty reakcji
7
Kobieta dla mezczyzny powina byc jak swietosc ;) .. i nie ma to nic wspolnego z pantoflarstwem.. czasami mezczyna musi byc stanowczy zeby kobiete wybic z oblokow w ktorych czesto buja ale urzycie przemocy fizycznej to juz jak dla mnie przekroczenie granicy...
Zgadzam się z tym w stu procentach i o tym samym pisałem w moim poprzednim poście przecież. No może nie urzyłem tylu kwiecistych słów ale to przecież nie istotne.

Nie no... zaraz uslysze ze kobiety to ta silna plec ktora bije biednych slabych mezczyzn :D
Wybacz moje pytanie, ale w czym moja poprzednia wypowiedź różniła się od twojej tej którą zacytowałem powyżej? PPoza użytym słownictwem o którym już wspominałem. Z twojej wypowiedzi którą zacytowałem w poprzednim poście wynika że kiedy kobieta cie uderzy z głupoty to należy sprawę olać i nie przejmować się tym. Mówiąc krótko siedzieć jakby nigdy nic i dać się lać po głowie, dlatego że twoja kobieta miła ciężki dzień w pracy, czy coś. Nie miałem tutaj na myśli maltretowania mężczyzn przez kobiety. Można nie przejmować się kuksańcem którego dostanie się w żartach. A tak w ogóle to nie śmiałbym się na twoim miejscu z facetów bitych przez żony, bo wcale nie jest tak mało przypadków w których rolę są odwrócone, i to facet zbiera cięgi. Ale to są właśnie kludzie ze wspomnianych przez nuworld oragniazjaci "Pomóżcie żona mnie bije". Dlatego jak już mówiłem facet powinien pokazać że nie pozwoli się bić, ale nigdy, przenigdy uderzyć kobiety. Jak masz w sobie za dużo energii to wyjdź na dwór, weź rozbieg i walnij głową w ścianę, proste. To ostatnie zdanie nie było do ciebieTroll tylko tak ogólnie. :D
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Po prostu masz ciężką rękę :D
pamiętam jak kiedyś zawijałam włosy w ręcznik i koleżanka przylała mi przez tyłek. Odruch był taki, że nawet nie wiem kiedy zdążyłam złozyć rękę w pięść i trafić ja w samo oko. Więc ja Ciebie rozumiem.
Z tym,ze facet, który bez powodu leje kobietę - to zwykły cham i prostak. Damski bokser nic więcej.

Dziwny odruch na klaps w pupe <_<

Kolezanka chciala sprawdzic jaką masz jedrność pośladków a Ty ją tak potraktowalas :(

Sam bym chetnie sprawdzil :sexy:
 

Asia12

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
627
Punkty reakcji
1
Wiek
52
Miasto
okolice Warszawy
Zabawne to się robi :wyrywanie cytatów z kontekstu ha ha dziś z samego rana ha ha miałam fikuśną rozmowę na forum
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Nie podchodz do ogólu ludzi na podstwie tylko swoich kryteriów, moja dziewczyna siniaków nie ma i nie narzeka jakos na mnie, chodzi usmiechnieta wiec nie przynudzaj. Do szpitala tez przeze mnie nigdy nie trafila i nie trafi

Wiesz przemoc w rodzinie nie zaczyna sie od szpitala... ale od bardzo malych spraw wlasnie

Z twojej wypowiedzi którą zacytowałem w poprzednim poście wynika że kiedy kobieta cie uderzy z głupoty to należy sprawę olać i nie przejmować się tym. Mówiąc krótko siedzieć jakby nigdy nic i dać się lać po głowie, dlatego że twoja kobieta miła ciężki dzień w pracy, czy coś

Wiesz jak kobieta bije swojego mezczyne bo miala ciezki dzien w pracy to cos z nia nie tak i trzeba sie tym problemem zjac na powaznie.. oddanie jej to raczej nie jest rozwiaznie czyz nie ?? .. jesli to juz jest powazy zwiazek oczywiscie... o olanie sprawy mi chodzi jesli mamy doczynenia z poczatkowa faza znajomosci, jesli okazuje sie ze z kobieta jest cos nie tegez i rzuca sie na Ciebie z pazurami to lepiej ja sobie odpusic nie jej oddawac ;)

Jesli kobieta uderzy to ma powod, chyba tak sobie mezczyzn nie bija nie ?? jesli facet na to zasluzyl to sie powinen on zastanowic i zaczac rozwiazywac problem od swojej postawy.. jesli nie zalsuyzl to jedna z dwoch opcji ktore przytoczylem wyzej

Dlatego jak już mówiłem facet powinien pokazać że nie pozwoli się bić, ale nigdy, przenigdy uderzyć kobiety

Przeicez o to mi chodzi, ten problem trzeba rozwiazc.. ale nie tak ze sie kobiecie oddaje.. ale przeciez nie chodzilo mi o to ze ma siedzec i biadolic ze kobieta go bije ;)

Pozatym temat dotyczy sytacji kiedy to mezczyna podnosci reke na kobiete, jak rozumem, a nie odwrotnie, chyba ze chcecie mi wmocil ze mezczyzni w wiekszosci przypadkow bija kobiety w akcie samoobrony ?
 

Asia12

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2009
Posty
627
Punkty reakcji
1
Wiek
52
Miasto
okolice Warszawy
Troll nie irytuj się tak naprawdę to chodzi o to (tak mi się wydaje )żeby dziewczynie przemówić do rozsądku a nie rozpaczać nad rozlanym mlekiem . Hm wydaje mi się że to prowokacja bo Ty od razu zareagowałeś na tekst ...a co gdy to kobieta bije... tak czy inaczej świadcz to o niedojrzałości umysłowej o zakompleksieniu bo tylko tak to można wytłumaczyć jeśli ludzie używają przemocy wobec siebie
 

Neomica

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2009
Posty
142
Punkty reakcji
0
Jakos nawet nie zapłakała po tym i mi wybaczyla wtedy wiec przestań zrzędzić jak stara panna. Poza tym krzywda jej sie wielka nie stała. Nie wiesz czego dotyczyla kłótnia wiec moze powstrzymaj sie ze swoimi sądami.

Nie podchodz do ogólu ludzi na podstwie tylko swoich kryteriów, moja dziewczyna siniaków nie ma i nie narzeka jakos na mnie, chodzi usmiechnieta wiec nie przynudzaj. Do szpitala tez przeze mnie nigdy nie trafila i nie trafi.

Hehe ostatnie zdanie ci wyszlo dobre :)

No inspiruje mnie, koty to fantastyczne zwierzeta :) Psy i wilki tez :) Bardziej mnie fascynuja niz ludzie szczerze mówiąc ;)

Nie chodzi o to czy twoja kobieta jest szczęśliwa czy nie (kto wie może tak lubi, nie moja broszka) bo nie o niej pisałam. To jak wy się bawicie mnie nie obchodzi. Ale piszesz o traktowaniu kobiet w ogóle, nie widzisz w przemocy nic złego ba! nawet uznajesz to za swego rodzaju "środek wychowawczy" przytaczając zachowania kotów. ja tez je lubię, psy i wilki tak samo ale to nie znaczy że obsikuje wszystkie drzewka w parku.

Podnoszenie ręki na drugiego (rzekomo kochanego) człowieka jest dla mnie chore, patologiczne i świadczy o jakimś upośledzeniu społecznym bo nie po to tysiące lat ewolucji byśmy się tłukli i szarpali jak psy i koty.
 

Troll

obcesowy
Dołączył
10 Luty 2007
Posty
9 932
Punkty reakcji
158
Miasto
upper silesia
Podnoszenie dla mnie ręki na drugiego (rzekomo kochanego) człowieka jest dla mnie chore, patologiczne i świadczy o jakimś upośledzeniu społecznym bo nie po to tysiące lat ewolucji byśmy się tłukli i szarpali jak psy i koty

od i zgrabna pointa w tym temacie ;)
 

seto-kun

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2009
Posty
372
Punkty reakcji
7
Wiesz jak kobieta bije swojego mezczyne bo miala ciezki dzien w pracy to cos z nia nie tak i trzeba sie tym problemem zjac na powaznie.. oddanie jej to raczej nie jest rozwiaznie czyz nie ?? .. jesli to juz jest powazy zwiazek oczywiscie... o olanie sprawy mi chodzi jesli mamy doczynenia z poczatkowa faza znajomosci, jesli okazuje sie ze z kobieta jest cos nie tegez i rzuca sie na Ciebie z pazurami to lepiej ja sobie odpusic nie jej oddawac ;)

Jesli kobieta uderzy to ma powod, chyba tak sobie mezczyzn nie bija nie ?? jesli facet na to zasluzyl to sie powinen on zastanowic i zaczac rozwiazywac problem od swojej postawy.. jesli nie zalsuyzl to jedna z dwoch opcji ktore przytoczylem wyzej
Czyli zdanie w temacie mamy takie samo, tylko sie odrobinę nie zrozumieliśmy, bywa :p.

Pozdrawiam
 

balare

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
łódź
nie ma czegoś takiego jak podniesienie na kobietę nawet ręki, bo o uderzeniu to już nie mówię!! rozstań się z takim kolesiem póki 'zupa nie jest za słona'. jeśli zdarzyło mu się raz, to zdarzać się będzie częściej. uciekaj od niego i zapomnij o typie. nie jest tego wart, żebyś z nim była, nieważne jak mocno mówi, że Cię kocha i jak bardzo przepraszał za to co zrobił.
 

armusienka

Love
Dołączył
28 Październik 2008
Posty
4 511
Punkty reakcji
3
Miasto
XVI wiek ;)
hehe ,patrzać na te 4 str to wiekszosc jest przeciwko biciu kobiet i pozytywnie !
łapy poucinać takim :cenzura: którzy biją kobiety
 

misiakras

Sex to religia.
Dołączył
25 Grudzień 2008
Posty
1 211
Punkty reakcji
0
Miasto
hp.
Niby jestem przeciwna takim sytuacja, ale sama wiem po sobie ze jak sie kocha, to mozna i to bardzo szybko o tym zapomniec, wybaczyc.. Az koles nie zrobi to kolejny raz;/
 
Do góry