Fryzury na konkurs

cappucino

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
siemanko. Dziewczyny doradzcie mi cos. Mamy w szkole taki mini konkurs na zakonczenie roku na najlepsza parodie kultowego serialu. Ja z ekipa wybralismy „Dynastie”. Nie wiem czy pamietacie ten serial, ale lecial w latach '90 w tv. Najbardziej chodzi mi o wystylizowanie postaci, konkretniej ich fryzur. Aktorki w tamtych czasach mialy takie uniesione, geste wlosy i my chcialybysmy zrobic sobie cos podobnego. Gramy Alexis i Krystle i potrzebujemy jakiegos w miare prostego sposobu na ulozenia takich fryzur :))
 

eveille

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nowy Sącz
„dynastie” widzialam kiedys w necie, bo bylam jeszcze za mala, zeby w tv ogladac:p ale starsze rodzenstwo jeszcze to pamieta;) a jak inne zespoly? Jaki serial wybraly? W ogole to fajowa inicjatywa. Pewnie będzie dużo dobrej zabawy, osobiscie uwielbiam wszelkie parodie:D zeby zrobic sobie te wlosy mozecie nalozyc na nie puder got2b powder'ful. Sluzy do zwiekszenia objetosci fryzur:)
 

wicca_as

Bywalec
Dołączył
5 Styczeń 2009
Posty
562
Punkty reakcji
45
Loki, tapirowanie, po tym nadanie im odpowiedniego kształtu (delikatne przygładzanie, przyczesywanie nazbyt odstających części fryzury grzebykiem) i lakier. W sumie dużej filozofii w tym nie ma ;)
 

cappucino

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2010
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Warszawa
inne ekipy wziely sobie mode na sukces, klan i swiat według kiepskich ;) aaa co do pudru to widzialam gdzies w necie jego reklame i mialam się tym zainteresowac, ale cos mnie chyba wtedy zajelo i pozniej o tym zapomnialam:p jeśli uzywalas to mozesz powiedziec gdzie to dostac i ile kosztuje?
 

eveille

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2010
Posty
19
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nowy Sącz
haha na pewno będzie smiesznie jeśli parodiujecie klan :D już wyobrazam sobie Ryśka z latajacego z piistoletem hahah a puder powinien być dostepny w dobrych sklepach z kosmetykami, ja kupilam go za ok 20zl :) powodzenia na konkursie :p
 

Wiolcia19

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2012
Posty
40
Punkty reakcji
0
Nie wiem dokładnie o jaką fryzurę Ci chodzi ale myślę że coś w takim stylu ...

http://www.youtube.com/watch?v=VtVVsTvB2tk
 
Do góry