Fryzura

ext2

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witajcie,

Od dawna miałem zawsze bardzo krótko ścięte włosy. Jednak w wakacje postanowiłem sobie że trochę zostawię i może jakąś fryzure znajde. Mam już całkiem długie wlosy, długo szukałem czegoś co by mi odpowiadało. Napotkałem na całkiem fajną fryzurę: ads.jpg

Mam kilka pytań:
1. Czy taka fryzura jest teraz modna? i co o niej sądzicie?
2. Może wiecie mniej więcej na jaką długość są one ścięte? (podejrzewam że boki i tył to koło 2-3 cm a góra 4-5 cm)
3. Ciężko ułożyć na gumie/żelu tak te włosy?


Będę wdzięczny za każdą odpowiedź, pozdrawiam :)
 

damianos138

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2011
Posty
257
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Ad: 1-fryzura jest modna i wygląda bardzo fajnie
2-napewno góra musi być sporo dłusza by włosy fajnie się zadzierały do góry,ale jeśli nie masz z byt długich włosów to idz ze zdjęciem do feyziera i pokasz mu jaką fryzure chcesz on zrobi to tak by po jakimś czasie mieć właśnie takie włosy
3.To zależy od włosów na jednych włosach wystarczy pianka lub lakier a na drugich guma lub żel ale jak widać na zdjęciu nie można tego na kładać zbyt wiele
 

ALAN06

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2011
Posty
1 196
Punkty reakcji
18
Fryzura mnie się podoba.Tylko każdą trzeba dostosować do swojej twarzy.Jeśli będziesz wyglądał podobnie jak ten chłopak na zdjęciu to OK. Tylko zależy jeszcze jakie masz włosy.Do takiego wymodelowania powinny być bardzo gęste i raczej bez skłonności do kręcenia się.Teraz idą mrozy,a czapka przy takiej fryzurze odpada,no ale niedługo będzie wiosna,więc nie ma się czym przejmować.No i jeszcze jedno;taka fryzura wymaga każdego rana pielęgnacji,i pochłania trochę czasu.Ale spróbuj,najwyżej jak CI będzie sprawiała kłopot to możesz to iść do fryzjera i ją zmienić na krótszą.

Ps; ja mam od póltora roku taką,że nie muszę używac grzebienia i jest mi w niej bardzo dobrze.
 

oMarcino

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2012
Posty
79
Punkty reakcji
0
czy facet w obecnych czsach musi miec wystylizowana fryzure? A nie wygodniej wam z krótkim jezykiem na głowie??
 

damianos138

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2011
Posty
257
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Ja sądze że chodzi o co innego faceci lubią się wyrożniać fryzurą i coraz wiencej panów zwraca uwagę na swój wygląd
 

Jakubu

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Mam normalne włosy jak u chłopaka. Z przodu mała grzywka.Nigdy nie używam żelu i gumy.Zresztą teraz noszę czapkę narciarską która by każdą fryzurę popsuła.
 

CrystalCiTY

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2012
Posty
206
Punkty reakcji
3
Grunt żebyś wyobraził sobie czy się w niej będziesz czuł dobrze. Jeśli chodzi o moje kobiece zdanie- całkiem niezła :)
 

luomo

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2010
Posty
336
Punkty reakcji
1
no teraz męskie fryzury są bardziej wyszukane, już nie jest tak, że masz ścięte na jeżyka, albo ciut dłuższe tylko możesz puścić nieco wodzę fantazji. Jak szukasz inspiracji do tego jak powinna wyglądać Twoja fryzura możesz sobie zajrzeć tutaj http://www.facebook.com/media/set/?set=a.437451589607099.106241.127638047255123&type=3 może w propozycjach stylistów znajdziesz coś dla siebie?
 
Do góry