Fryzura pytanie

olizz

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Elbląg
Witam
Mam pytanie odnosnie takiej fryzury. Mam wlosy ok. 2,5 cm. Mam zamiar jeszcze troszeczke zapuscic i mysle ze w zupelnosci wystarczy to na zrobienie tej fryzurki oczywiscie oprocz tego "gadzeta" z tyłu... Czy istnieje taka mozliwosc aby doczepic kilka kłaków do dość krótkich włosów, tak aby fryzura przypominała ta na obrazku?? Z gory dzieki. Pokój

odlot%20hardcore%20fryzury.jpg
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17
Witam
Mam pytanie odnosnie takiej fryzury. Mam wlosy ok. 2,5 cm. Mam zamiar jeszcze troszeczke zapuscic i mysle ze w zupelnosci wystarczy to na zrobienie tej fryzurki oczywiscie oprocz tego "gadzeta" z tyłu... Czy istnieje taka mozliwosc aby doczepic kilka kłaków do dość krótkich włosów, tak aby fryzura przypominała ta na obrazku?? Z gory dzieki. Pokój

odlot%20hardcore%20fryzury.jpg
Na pewno istnieje możliwość przedłużenia włosów.
A tak na marginesie - fryzura nie jest porywająca, ale jak tam się komu podoba.
 

Tigrunia

Anastazja
Dołączył
1 Czerwiec 2006
Posty
923
Punkty reakcji
0
Miasto
Mazowsze
Możliwość jest :) W profesjonalnym salonie fryzjerskim, najlepsze są z włosów naturalnych :p
Ale bardzo dziwna ta fryzura :mruga: No ale nie moje włosy, nie mój problem, rób co chcesz aby Tobie sie podobało :p
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
oryginalny pomysl :))
najlepiej wydrukuj to zdjecie i smigaj do salonu ii zapytaj czy zrobia Ci cos takiego ;)) tylko do dobrego salonu bo w takim srednim moga nie zrozumiec o co dokladnie Ci chodzi...
 

olizz

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Elbląg
No i doczekalem sie wkońcu jednej pochlebnej wypowiedz odnosnie tej fryzury;)( Hehe. Jednak poczekam jeszcze troche, niech wlosy sobie spokojnie podrosna i zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak tylko zrealizuje swoj zamiar to od razu zamieszcze tutaj jakas fote. Aa tak na marginesie to zdaje sobie sprawe z tego, ze jest ona troche "dziwna" ale za to bardzo oryginalna i nie wazne czy komus sie podoba czy nie. Wazne jest to ze mnie sie podoba;) Trzymajcie się krejzole. Peace :papa:
 

MałaMi17

Nowicjusz
Dołączył
3 Kwiecień 2007
Posty
1 383
Punkty reakcji
0
Wiek
17
No i doczekalem sie wkońcu jednej pochlebnej wypowiedz odnosnie tej fryzury;)( Hehe. Jednak poczekam jeszcze troche, niech wlosy sobie spokojnie podrosna i zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak tylko zrealizuje swoj zamiar to od razu zamieszcze tutaj jakas fote. Aa tak na marginesie to zdaje sobie sprawe z tego, ze jest ona troche "dziwna" ale za to bardzo oryginalna i nie wazne czy komus sie podoba czy nie. Wazne jest to ze mnie sie podoba;) Trzymajcie się krejzole. Peace :papa:
Oj, no to powodzenia!
;)
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
mhmm :) doczepienie wloskow moze Cie troche kosztowac ale efekt jest tego warty ;)) po dluzszych przemysleniach doszlam do wniosku ze napewno bys zwrocil moja uwage na ulicy :]
koniecznie fotke jakas wrzuc jak juz zrobisz !!!
 

fehcram

j-lover
Dołączył
12 Luty 2007
Posty
1 220
Punkty reakcji
0
Miasto
Wonderland
Mi się ta fryzura bardzo podoba (mam słabość do facetów z ,,dziwnymi'' włosami ;) )
Pasemka możesz chyba doczepić, ale jak chcesz je tak postawić do góry jak na zdjęciu to nie wiem czy to się uda
No ale to już nie moja sprawa xD
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
da sie :p nawet na zwyklej gumie czy pascie do wloskow sie tak uloza ;]

aa tak btw to farbowac tez chcesz? bo na zdjeciu te wloski ewidentnie nie sa naturalne ;P
 

olizz

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Elbląg
da sie :p nawet na zwyklej gumie czy pascie do wloskow sie tak uloza ;]

aa tak btw to farbowac tez chcesz? bo na zdjeciu te wloski ewidentnie nie sa naturalne ;P

No oczywiście ze farbować.. Jak sie bawić to sie bawić, prawda?:)
Jednak jak juz wspominałem, poczekam az wlosy jeszcze troche podrosną (żeby było wogóle do czego doczepiać te pasemka) :p
A co do kosztów to wiem, że taka przyjemność może "trochę" mnie kosztować ale jakoś to przeboleje;)
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
heh jak chcesz doczepic wlosy to zacznij oszczedzac :p
hmm osobicie mi sie nie podoba no ale twoja sprawa co robisz z wlosami
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Odważna fryzura :). Nie miałbym odwagi zrobic taką :p
 

Sica_

x]
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
1 681
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Poland
hmm w sumie to nie bedzie doczepiania na calych wloskach wiec koszty spadną napewno :p mysle ze za calosc wiecej niz 500zl nie zaplacisz :p !? za sciecie i farbowanie pewnie jakies 120 albo cos kolo tego x]
 
Do góry