Frimy poligraficzne- Gdzie drukować?

juliannos

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
Prowadzę małą firmę potrzebuję dobrej firmy poligraficznej. Byłbym wdzięczny za namiary na dobrą i niedrogą firmę drukarską. Z góry dziękuję..
 

Stefan.Rozycki

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2010
Posty
8
Punkty reakcji
0
Prowadzę małą firmę potrzebuję dobrej firmy poligraficznej. Byłbym wdzięczny za namiary na dobrą i niedrogą firmę drukarską. Z góry dziękuję..


Zajrzyj na caffeprint.eu – tam mają ciekawą i tanią ofertę, możesz wybierać z kilku opcji nakładu, a ceny zaczynają się już od 14 groszy za sztukę przy plakacie B3.. to dobra stawka, porównywałem z kilkoma drukarniami. Poza tym internetowe drukarnie mają to do siebie, że zamówienie składasz w 2 minutki a materiał dostarczają ci prosto do firmy :)
 
M

maniek04

Guest
Ja Ci mogę polecić drukarnię chroma.pl, jak dla mnie są ok i robią dobre wydruki.
 
D

dan38

Guest
Mogę polecić tą firmę
http://www.studiosynchro.pl/
Zapytanie o ceny nie zaszkodzi.
Nie zapomnij powiedzieć, że polecał Daniel fotograf ;)) (znają mnie tam)
 

estefan4

Zbanowany
Dołączył
29 Czerwiec 2010
Posty
45
Punkty reakcji
0
Jakby co, to w porządku jest firma Caffeprint. Zdarzało mi się korzystać i mogę powiedzieć, że jest bez zarzutu, a ceny bardzo przystępne.
 

aliyah33

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Warszawa
Ja Wam polecam Copiers Service (xero100.pl) w Warszawie, na Chmielnej. Bałam się, że wydam majątek na bindowanie i drukowanie pracy mgr, ale wyszło mi naprawdę tanio - ale nie miałam zbyt wielu kolorowych obrazków (niestety, ich wydruk jest zawsze o wiele droższy).
 

bogdanmowibankowy

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2011
Posty
81
Punkty reakcji
2
Zależy co chcesz drukować.
Każda firma poligraficzna może wydrukować prawie wszystko, tyle, że są firmy czujące się lepiej w danym temacie, albo wyspecjalizowane w danym temacie i wtedy rożnica w jakości i cenie może byc znaczna.
 

Kert

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2011
Posty
370
Punkty reakcji
5
Czasami warto sprawdzić drukarnie niedaleko swojego miejsca zamieszkania. Jakie to ma być miasto?
 

bogdanmowibankowy

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2011
Posty
81
Punkty reakcji
2
Sprawdzenie drukarni w miejscu zamieszkania jest oczywiste, wiec nie pisałem oczywistych rzeczy.
Tyle, że tak jak już pisałem drukarnie się specjalizują.
Nawet jeśli ktoś mówi, że się nie specjalizuje to i tak się specjalizuje, po prostu pewne roboty bierze chętniej, bardziej się zna, czy też ma innych klientów na to samo wiec koszty są niższe.
Wiec poza tym co ktoś powie ważniejsze jest za ile to zrobi i jak uzasadni taką a nie inną cenę.
Taniość nie zawsze idzie w parze z tym co chcielibyśmy dostać.
 
Do góry